2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ay boğazım ağrıyor, bende kronik bronşit var, sanırım o geldi yerleşti, öksürük vs de var :KK43: allah'ım sen kızımı koru :KK43: ilaç almak istemiyorum ama mecburen dr a gideceğim, bu illet ilaçsız geçmez :KK43:
Yine de hamilelere özel yan destekleyici ne önerirsiniz ? Dün gece ıhlamur içtim, limonlu-ballı...

Herkese sağlıklı günler dilerim...

geçmiş olsun canım ama bence ilaç alma takviye bişeler yap balın üstüne sıcak su koy azcıkta limon sık iç sıcak sıcak canım öksürüğe gül hatmi çayıda iyi geliyo internetten araştır eğer hamileliğe bi yan etkisi yoksa alabilirsin.

bence çağır gitsin ne kadar var işin bitmesine? kendine eziyet etme uzun sürecekse bekleme ama yakında bitecekse bekle bir kere temiz olsun. Sakın sen yapma.

canımcım ben Zeynep kamile bir kere gittim onda da bi baktım eğitim diye bir oda var hamişler oturmuş hepbirlikte. Baktım afiş var okudum haftada 1 gün öğleden sonra hamişlere eğitim veriyorlarmış pilates de varmış ama hafta içi diye ben önce bir emin olamadım. sonra araştırdım internetten telefonunu aldım aradım hemen o eğitimi verecek bayan çıktı telefona konuştuk perşembe grubu açılacak 23 ocakta o zamana kaydınızı yapabilirim dedi. Dilersen eşinle de gelebilirsin dedi. iş yerini de takmıyorum gitmek istiyorum çünkü.

hmmm işte devlette yaptıran varsa ben onu merak ediyorum. Özel konusunda net değilim cd vs veriyorlarsa diye özellikle istiyorum ben. ama devlette ne yaptıklarını bir anlasam.

kimse devlette yaptırmamış mı ya? ama devlette de tek alıyodur ultrasona...muayenede 4 kişi içeri girdiklerini okumuştum burdan ama o ultrason tektir, renkli değildir tahminime göre ama sonuçta hastane yani ne kadar kötü olabilir ki

Kızlar çok mutluyum dün sorduğum soruların tamamına cevap buldum personel müdürümle görüştüm adaylığım kalkıyomuş bebeğimi kendi evimde kendi memleketimde dünyaya getirip yeni bi hayata başlıcam analatamam bu duyguyu çok mutluyumm dua edin bana bi sorun çıkmadan gideyim buralardannn:KK49::KK49:

Ay boğazım ağrıyor, bende kronik bronşit var, sanırım o geldi yerleşti, öksürük vs de var :KK43: Allah'ım sen kızımı koru :KK43: ilaç almak istemiyorum ama mecburen dr a gideceğim, bu illet ilaçsız geçmez :KK43:
Yine de hamilelere özel yan destekleyici ne önerirsiniz ? Dün gece ıhlamur içtim, limonlu-ballı...

Herkese sağlıklı günler dilerim...

çok az toz zencefil ve balı bir kahve fincanında karıştırıp içebilirsin öksürüğe iyi geliyor,ama zencefilin fazlası zararlı bir çay kaşığını geçmemeye çalış,çok geçmiş olsun:KK16:

Günaydın annisler dün disciye gittim kanal tedavisi yapti coook ama cok canim acidi haftayada dolgu yapicak bi ara adami ittirmisim acidan adam birakiyodu ne fena biseymis

sen kanal tedavisi dedin ya benim içim çekildi resmen:18: canım ya çok geçmiş olsun...

GÜNAYDINNNNN CANLAIRM NASILSINIZ BAKALIMMMMM:KK23:

NE VAR NE YOK :KK14::KK1:
DÜN BEBEĞİMİN BEŞİĞİ GELDİ YATAK ODAMA KURDURDUM COKTA GÜZEL OLDUUUUUU :KK52: ŞİMDİ BANA ZAMAN GECMEK BILMIYCEKKK :KK50: SABAH KALKTIM DİREK BEŞİĞİN YANINA GİDİP SALLADIM :KK53: DELİRDİM GALİBAAA :KK52: AMA Ç.OKKKKK GÜZELLLL OLDUUUU :26: YAVASTAN BASLAMAMAMIZ İYİ OLDU HEPSİ ÜST ÜSTE MASRAFLAIRN ALTINDAN HIC KALKAMAYIZ :KK50:

Kızlar çok mutluyum dün sorduğum soruların tamamına cevap buldum personel müdürümle görüştüm adaylığım kalkıyomuş bebeğimi kendi evimde kendi memleketimde dünyaya getirip yeni bi hayata başlıcam analatamam bu duyguyu çok mutluyumm dua edin bana bi sorun çıkmadan gideyim buralardannn:KK49::KK49:

canım hayırlı olsun çok sevindim, sende benim gibisin demek ki, ne yazık ki ben çakılı kadroyum tayin imkanım yok, nereye kadar idare edeceğim bakalım böyle, bu aylar sorun değil de son aylarda 200km yol gidip geldiğimi düşünemiyorum bile... çaresiz bekleyeceğim kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş demi ama:KK16:

kızlar günaydın.

ben 20. haftamdayım. hastanelerden detaylı usg fiyatlarına bakıyorum ama uygun bulamadım. emsey renksiz usg ssk lı 180 diyor, pendik bölge renkli usg 253 diyor şaşırdım kaldım.
istanbul'da olan anneler sizler yaptırdınız mı? daha uygun fiyatlı olan var mı?

DÜN BEBEĞİMİN BEŞİĞİ GELDİ YATAK ODAMA KURDURDUM COKTA GÜZEL OLDUUUUUU :KK52: ŞİMDİ BANA ZAMAN GECMEK BILMIYCEKKK :KK50: SABAH KALKTIM DİREK BEŞİĞİN YANINA GİDİP SALLADIM :KK53: DELİRDİM GALİBAAA :KK52: AMA Ç.OKKKKK GÜZELLLL OLDUUUU :26: YAVASTAN BASLAMAMAMIZ İYİ OLDU HEPSİ ÜST ÜSTE MASRAFLAIRN ALTINDAN HIC KALKAMAYIZ :KK50:

ohh ne güzell :) güzel günlerde kullansın bebişin inşallah sağlıkla mutlulukla :)

canım hayırlı olsun çok sevindim, sende benim gibisin demek ki, ne yazık ki ben çakılı kadroyum tayin imkanım yok, nereye kadar idare edeceğim bakalım böyle, bu aylar sorun değil de son aylarda 200km yol gidip geldiğimi düşünemiyorum bile... çaresiz bekleyeceğim kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş demi ama:KK16:

ben mebdeyim canım çok şükür dün öle bi stres oldum ki hep rüyalarıma girdi çok şükür bugün ayrıntılı olarak öğrendim eşinden uzak çocuk büyütmek kolay deil heleki yabancı yerde kimsem olmayınca rabbim kızımın yüzüne baktı inş seninde olur canım rahhat rahat büyütrsüün meleğini rabbim yardımcımız olsun

kızlar günaydın.

Ben 20. Haftamdayım. Hastanelerden detaylı usg fiyatlarına bakıyorum ama uygun bulamadım. Emsey renksiz usg ssk lı 180 diyor, pendik bölge renkli usg 253 diyor şaşırdım kaldım.
Istanbul'da olan anneler sizler yaptırdınız mı? Daha uygun fiyatlı olan var mı?
cnmmm ben 2. Liyide orda yaptırdım ümraniye afiyet hastanesi 30dk filan bakıolar 145 tlmi neydi detaylı içinde aynısını söylediler 145 tlmiş gene orda yaptırıcammm :26:yakınsan bir bak hem 4 boyutlu hem renklı :KK53:
ohh ne güzell :) güzel günlerde kullansın bebişin inşallah sağlıkla mutlulukla :)

ayy cok saolun teyzesiiii :KK49::KK16:

Kızlar benim detaylıma tam bir ay sonraya gün attılar anlamadığım bu detaylı hangi haftalarda yapılıyo ki beni 25. Haftama denk gelcek yani:44:

hay Allah iyiliğini versin yaaa..
yazdıklarını bi an kendimde hayal ettim,düşündüm aaaay ne güldüm yaaa çok komik oldu :KK1: deli kızzzz..
yaaaa bende almak istiyorummm herşeyi hemen..olsun bitsin yaaaa..
Allah'ım utandırma inş..:nazar:

günaydın annişler ve bebişler nasılsınız bakalım ben dün acil olarak hamiş pantolonu almaya gittim ani bir şekilde düğmelerim kapanmamaya başladı işyerinde açıp oturdum dün elimle pantolon çekiştirdim durdum gittim aldım da kurtuldum neyseki sanırım kilolar geldi farkında değilim hele dün bi elbisemi giydim belki rahat olur diye oooooooo aynaya bakınca şok şok:KK1:hepinizi seviyorumm mutlu ve tekmeli günleeeeeeeeeeeerrrr:nazar:

canım ağzına sağlık 41 tanemi okudun
canım bir kişi bi tane mi okuyacak yoksa 41 tane mi eğer 41 se haftasonu okuyayım tekse hemen okurum şimdi
benim 3 tane sinirimi aldı bukadar acıcağını tahmin etmemiştim çok sıktım kendimi :KK43: hala bile ağrım var sanada geçmiş olsun cnm
geçmiş olsun canım
kızlar günaydın.

ben 20. haftamdayım. hastanelerden detaylı usg fiyatlarına bakıyorum ama uygun bulamadım. emsey renksiz usg ssk lı 180 diyor, pendik bölge renkli usg 253 diyor şaşırdım kaldım.
istanbul'da olan anneler sizler yaptırdınız mı? daha uygun fiyatlı olan var mı?

ben devlete gidicem bakalım nasıl olacak bilmiyorum 50 tl ye kendi hastanem 170 dedi haftaya gidicem inşallah memnun kalırım azerikızı gittiği için gidiyorum ben de en azından tecrübe edinmiş biri var eğer ani bi değişiklik olmaz da gidersem yazıcam burdan tabi avrupa yakası olduğunu hatırlatayım

zeynelim ve pembeşebboy teşekkür ederim verdiğiniz biligler için.
ümraniye uzak da değil yakın da değil ama sadece detaylı için giderim oraya. çok sağol. biraz daha fiyat aaştırması yaptıktan sonra karar vereceğim.

X