2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

aynı durumdayım, ben de bu ay sonu ayrılıyorum...
evladımdan daha değerli değil, bizler nasıl büyüdüysek o da öyle büyüyecek belli bir süre idareyle...
sağlıklsız, agresif, huzursuz olmasındansa böyle olmasını yeğliyorum...

evet bizde aynı şeyi söylemişiz, 13 yıllık bir memur olarak, şimdiye kadar öğrendiklerime istinaden yazdım.

kafam çok karıştı canım mayısta doğum iznine ayrılıcam ağustosta kalkıyo adaylığım normalde eylüldede iznim bitiyo ben eylülde tekrar buraya gelip adaylık mı tamamlıycam

ama sırf bayanlara özel olsa daha iyi ve eğlenceli olurdu bak o zaman kesin gelirdim heralde h.içide çalışmıyorum,uygunum hem..ama eşlerde geliyor ise olmaz..zaten benim eşimde istemez öyle kendi yokken bide (o çalışıyo çünkü)

Anladım canım ama benim yerime alacakları elemanı yetiştirmem lazım o sebepten ben hemen çıkamıyorum işim hiç yorucu değil bak bütün gün burdayım çok rahatım karışan yok ama iste insan kendini kötü hissediyo hamilelikten dolayı hormanlar yaptırıyor bize bunu

bizim yeni eleman yarın gelecekmiş eğitime başlıcaz bakalım şubat ve mart iki ayda öğrendiği kadar artık yapacak bişey yok bende
patrona sölicem nisan ayının piriminide yatırın dicem en azından bu kadar bekledim 4 aylık maasımıda alayım devletten değişmi en doğal hakkım bide ben doğum izni bittikten sonra çıkış gösterecek şirket o zamanda işsizlik maaşı alıcam ALLAH nasip ederse

kafam çok karıştı canım mayısta doğum iznine ayrılıcam ağustosta kalkıyo adaylığım normalde eylüldede iznim bitiyo ben eylülde tekrar buraya gelip adaylık mı tamamlıycam

evet adaylığını dönünce 3 ay daha aday memur olarak çalışacaksın. yani ağustostan sonra hak kazanacağın 20 günlük normal iznini, adaylığını tamamladıktan sonra kullanacaksın.

kızlar birşey sorucam bazılarınız bilir yurtdışındayım ve hem hamilelik hemde loğusalıkta kullanmak için pijama ve gecelik almak istiyorum türkiyeden ailem gönderecek ama hangi siteden alıcam güvenilir mi bilmiyorum alan yada bileniniz varmı . bide inş doğuma ne götürmeyi düşnüyosunuz gecellik mi pijama mı . biliyorum şuan erken ama daha sonra gönderme imkanları olmadığı için şimdi almam lazım...

bendede oldu mide yanması birde gastrit var bende doktorum mide asiti düzenleyici bi hap verdi ama kullanmadım onu
birde gaviscon şurup verdi onu kullanıyorum doktoruna sorup kullanabilirsin gaviscon reçetesiz veriyorlar

kızlar teşekkür ediyorum önerileriniz için... gaviscon kullansam iyi olacak, yarın doktoruma sorayım yine de, ters biraz bizimki bana sormadan içtin demesin sonra:18:

spor konusunu eşime de anlattım, zamanını programlayabilirsen git tabi fiyatı uygunmuş dedi olmazsa evde yapacağım mutlaka,endorfin salgılama olayını çok sevdim bir normal doğum yanlısı olarak (puffpufun kulaklarını da çınlatayım)

işte benim eşim de ona takıldı. gitme falan dedi ama her an eşler gelmiyordur heralde. Gerektiği dersler vardır belki, zaten ilk derse bir gideyim de bakalım neler olacak. Sen de gel bence bi nabız yoklarız hem tanışmış oluruz ayyy ne şirin olurrrr :)

tatlım ben doktora sormadan önce gittim eczaneye ölecektim ağrıdan çünkü eczacı bir ablam var burda herşeyi konuşabiliyoruz ona sordum zararı olmaz dedi. bir kaşık içtim sonra doktora gittim söyledim yazdı kullanabilirsin diye.

Puffpuf a kalırsak ohooo yandık hepimiz sezeryan olucak empoze ediyo her defasında

Çok şükür canım, çok teşekkür ederim,
sevgiler

Çok teşekkürler canım, her zaman beklerim :)
Evet edinebilirsin ama her mağazada olmayabiliyor ve webten alınca biraz daha ucuz oluyor 3 günde de gönderiyorlar havale şansın da mevcut..

Ah canım ben çok üzülüyorum öyle davrandığım için ama elimde değil ben cips in her çeşidini seviyorum hastasıyım ama hamilelikten dolayı yemiyorum

aynen benim hesabım işte :) ben 1 nisanda ayrılıcam doğum iznine dönüşte beni çıktı gösterecekler ama sanırım iş verenin çıkartması lazım bunun için.ne diyeceksin sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…