2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar kimse cevap yazmamış ben hala bebeğimin hareketlerini hissetmyrm var ı benim gibi normal mi endişeleniyorum

bence çok takılma bu duruma çünkü ben anca 20. haftada azar azar hisseder gibi oldum, hatta hala emin olamıyorum bazen :))

Şiştik, patlıyor muyuzzzz? : Gebelikte gaz sorunsalı... yazım blogta!!:emir_bebek:

http://beybilianne.blogspot.com.tr/2014/01/sistik-patlyor-muyuzzzz-gebelikte-gaz.html

yazıların gayet içten ve güzel olmuş :emir_bebek:

Ah canım ben çok üzülüyorum öyle davrandığım için ama elimde değil ben cips in her çeşidini seviyorum hastasıyım ama hamilelikten dolayı yemiyorum

hayatım sen de bebeğiniz için bi sürü sıkıntı çekiyorsun ben kendimi öyle avutuyorum :)

aynen benim hesabım işte :) ben 1 nisanda ayrılıcam doğum iznine dönüşte beni çıktı gösterecekler ama sanırım iş verenin çıkartması lazım bunun için.ne diyeceksin sen?

bizim durum biraz farklı canım ben daha önceden çalışmış olduğum bir firmada çalısıyorum suan
gecen yıl nisan ayında aradılar çok sıkışmışlar benımde evde olduğumu biliyorlardı rica ettiler bende dedim ev yaptırıyoruz ve çocuk düşünüyoruz en fazla bir yıl çalışırım dedim sorun olmassa gelirim dedim tamam dediler başladım zaten bildikleri için durumu hamile kaldığımda patronla konuştuk tamam eleman bakalım dediler ancak alabildiler elemanıda yarın başlayacak işe
yani doğumdan sonra gelmeyeceğimi biliyor e kendisini çıkartmış gösterdiğindede bi kaybı olmayacak mali açıdan çünkü tazminat felan istemicem ben 1 yıl çalışıyorum sonuçta o sebepten problem değil
sen çalışmayı düşünmüyorsan doğumdan sonrası için muhasebe yada idari işler departmanınızla görüş 4 aylık iznimizde zaten çıktı gösteremiyorlar işten atamıyorlar prim de ödemedikleri için problem yok ben doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorum de tazmınat hakkını bilemem tabi anlaşın aranızda şirket için bi kayıp değil çünkü

işte benim eşim de ona takıldı. gitme falan dedi ama her an eşler gelmiyordur heralde. Gerektiği dersler vardır belki, zaten ilk derse bir gideyim de bakalım neler olacak. Sen de gel bence bi nabız yoklarız hem tanışmış oluruz ayyy ne şirin olurrrr :)

aaaay harika olur gerçektende sırf bu yüzden bile gidilir :KK34: ama canım ben rahat edemem erkekli öyle bi ortamda doğal ve rahat olamam,hamile hamile :KK1: seans ayrıysa süper ama öğrenmek lazım...

Puffpuf a kalırsak ohooo yandık hepimiz sezeryan olucak empoze ediyo her defasında :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sussss kızzzzz yaşasın sezeryan yehuuuuu :KK1:

kızlar birşey sorucam bazılarınız bilir yurtdışındayım ve hem hamilelik hemde loğusalıkta kullanmak için pijama ve gecelik almak istiyorum türkiyeden ailem gönderecek ama hangi siteden alıcam güvenilir mi bilmiyorum alan yada bileniniz varmı . bide inş doğuma ne götürmeyi düşnüyosunuz gecellik mi pijama mı . biliyorum şuan erken ama daha sonra gönderme imkanları olmadığı için şimdi almam lazım...

ben birebir gidip kendim alacağım o yüzden site önerim yok canım ama ben 2'sindende alıcam :KK34: aslında sezeryan olacağım için gecelik daha iyi gibi ama bakalım...

bizim durum biraz farklı canım ben daha önceden çalışmış olduğum bir firmada çalısıyorum suan
gecen yıl nisan ayında aradılar çok sıkışmışlar benımde evde olduğumu biliyorlardı rica ettiler bende dedim ev yaptırıyoruz ve çocuk düşünüyoruz en fazla bir yıl çalışırım dedim sorun olmassa gelirim dedim tamam dediler başladım zaten bildikleri için durumu hamile kaldığımda patronla konuştuk tamam eleman bakalım dediler ancak alabildiler elemanıda yarın başlayacak işe
yani doğumdan sonra gelmeyeceğimi biliyor e kendisini çıkartmış gösterdiğindede bi kaybı olmayacak mali açıdan çünkü tazminat felan istemicem ben 1 yıl çalışıyorum sonuçta o sebepten problem değil
sen çalışmayı düşünmüyorsan doğumdan sonrası için muhasebe yada idari işler departmanınızla görüş 4 aylık iznimizde zaten çıktı gösteremiyorlar işten atamıyorlar prim de ödemedikleri için problem yok ben doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorum de tazmınat hakkını bilemem tabi anlaşın aranızda şirket için bi kayıp değil çünkü

canım ben de söyledim en baştan beri bebeğimi kendim büyüteceğim doğuma kadar çalışırım diye hatta şimdi eleman bakıyorlar vs aynı yani durum haberdarlar. Sadece çıkarttıkları zaman bir sorun olur mu diye düşündüm yoksa sorun yok ben de işsizlik için istiyorum yasal hakkım sonuçta. Ayrıca nisana kadar da sırf bu yüzden bekliyorum.

aaaay harika olur gerçektende sırf bu yüzden bile gidilir :KK34: ama canım ben rahat edemem erkekli öyle bi ortamda doğal ve rahat olamam,hamile hamile :KK1: seans ayrıysa süper ama öğrenmek lazım...

sussss kızzzzz yaşasın sezeryan yehuuuuu :KK1:

susma sustukça sıra sana gelecek hihihihi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben perşembe gideceğim bakıcam duruma sana haber veririm :) yer varsa bidahaki derse gelirsin ayyy ne güzel eğlenirizzz :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

geldim kiiii geldim kiiiii :KK3:

Hisar'da ssk geçmiyor ve bizim özel sağlık sigortamız var ama o da doğumu ve ilgili testlerin hiçbirini kapsamıyor..o yüzden canım çakallık olamıyor :KK1:

kızlar bişey diyim mi? gidin oraya başka hiçbiyere ihtiyaç duymazsınız valla.. öyle çok çeşit var öyle güzel ve uygunki anlatamam..biz öncelikle fikir edinmek amaçlı gitmiştik ama dayanamayıp kendimizi zor tuta tuta bikaç parça bişey aldık..

bende yakınım Zeynep Kamil'e..tam olarak nedir bu canım?detaylı yazar mısın?

maşallah canım ne güzel haber bunlar :nazar:

bende hissetmiyorum canım,endişelenme..
21.haftada olup hissetmeyenler bile var..

hoşgeldinnnnnnnn

hoşgeldiiinnnnnnnnnn:KK52:

neee aldınnnn nasıldı fiyatlarrrr :nazar:

Hepiniz kendinize iyi bakin sanirim son kez girip yaziyorum buraya.
Herkese hayirli dogumlar saglikli bebekler sizleri cok sevdim ama sevildigimi hissedemedim ...
Kendinize ve bebislere cok iyi bakin...

Herkese hayirli dogumlar saglikli bebekler sizleri cok sevdim ama sevildigimi hissedemedim ...

cnm yazılar sureklı degısıyor buyuk ıhtımalle gorulmemıstır her zaman beklerız bırbırımızden ogrenecegımız cok sey var alınganlık yapmaa ahıı kızarm ama :KK45:

hepiniz kendinize iyi bakin sanirim son kez girip yaziyorum buraya.

yaa canım öyle deme bende çoğu zaman yazıyorum cevap bile alamıyorum....bunlar sıkıntı olmamalı bence :26:

canım hormonal değişimlerimizden dolayı alınganlıklarımız olabiliyor. sevilmemeden değil. mesela kendi adıma yazıyorum.. her gün okuyorum yazdıklarınıza bakyorum. bazen yazabiliyorum bazen yazamıyorum.. bazen beğenicem diyip onu bile unutuyorum. yazmıyoruz beğenmiyoruz diye kırılıp bebişinide kendini de üzme biz burdaki tüm arkadaşları seviyoruz.. :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bu arada buün noolur çabuk bitsin sabahtan beri aksilik aksilik üstüne ve artık bebiş bile isyanda midemin yanması tekrar başladı (ne zaman sinirlensem ilaç bile kar etmez) başım ağrıyor ve bebiş de kasıldı. hay böyle işin diyorum...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

tatlım yapma nolur ya hepimiz yazıp cevap alamadığımız anlarda biraz bozulmuşuzdur ama kasıt yok inan. Bence kestirip atma bu şekilde biz burda hep birlikte zor bir süreci atlatmaya çalışıyoruz birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. Sana eksik gelmiştir belki ama hepimiz aynı duygu ve düşünceleri paylaşıyoruz. Bence kendini de bizi de üzme :) hep burda kal... Sevgiyle...:KK16::KK16::KK16::KK16:

susma sustukça sıra sana gelecek hihihihi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben perşembe gideceğim bakıcam duruma sana haber veririm :) yer varsa bidahaki derse gelirsin ayyy ne güzel eğlenirizzz :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

tamam o zaman mutlaka dırumu haber ver bana canım :KK34:

hoşgeldinnnnnnnn

hoşgeldiiinnnnnnnnnn:KK52:

neee aldınnnn nasıldı fiyatlarrrr :nazar:

fiyatlar harika..kesinlikle uçuk kaçık pahalı falan değil... Bu arada aldıklarım ciciler sayfamızda oraya yükledim cnm :KK34:

canım arkadaşım.. Asabi annem :KK1: bak güzelim herkes diyo en aktif sayfa haziran annelerinde baya hızlı ilerliyo sayfalar diye,gözden kaçırmalar veya o an uygun olmayıp unutanlarda var..
Neden bile isteye böyle bişey yapsın ki millet? Hiç sanmıyorum ve asla art niyet olduğunu düşünmüyorum.. Hele senin dediğin gibi sık giremiyorum diye mi gibi bi düşünceye asla katılmıyorum.. Sonuçta burda kim kimi ne kadar tanıyabilirki?
Gitme lütfen! Rica ediyorum.. Paylaşımlar deneyimlerle güçleniyoruz unuttun mu?sık giremiyor olsanda arada bi göZatman bile yeter yani..

yazdığını okuyunca geçen haftaki kendimi buldum canım, bir hafta giremedim ve sonra kendimi bir dışlanmış bir kötü hissettim ki anlatamam,neredeyse böyle bir şey yazacaktım, ama yapma lütfen eminim ki kimsenin bir art niyeti yok, bizler biraz alınganız bu dönemde ve haklı olarak ilgi bekliyoruz... :KK19:sen paylaşmaya devam et inatla inan ki görüyoruz ve okuyoruz... ( bu arada ben de küsmeye meyilliyim kızlar demedi demeyin:KK1:)

bebişlerimize aldığımız ciciler kısmına hiç bakmıyorum canlarım çünkü ben inatla henüz bir çöp bile almadım oğluşuma ve biraz daha beklemeye kararlıyım ama o topiğe bakınca içim gidiyor dayanamıyorum o yüzden bakmıyorum:KK1:

aaah ah anlıyorum seni cipsim :) ayrıca ismin bana fıstıklı cheetosu hatırlatıyor ve canım çekiyor. Tek ve çok sevdiğim bir cipstir de :) diğerlerini sevmem. amaaan dedim ya bi yanım yazık diyo diğer yanım boşveeer o da çeksin biraz diyo :) hihihihih:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

devlette mi yaptırdın hayatım? nasıl sana gösteriyorlar mı? yani ben de devlette yaptırıcam da ayrıca özelde de yaptırsam mı diyorum valla özeniyorum daha güzel olur özeldeki diye. muayene nasıl oluyor tek mi giriyorsun 3 kişi falan mı? ayrıca sadece karından bakıyorlar değil mi başka bir işlem var mı?

o ney canım nasıl bişey? hamilelikle alakalı mı_?

Sistit idrar yollarının iltihaplanması demek ve hamilelikte olabiliyormuş.Pembesebboyda seninle aynı şikayetleri vardı doktora gitti idrar yolları enfeksiyon kapmış.

Güzel annecikleeeeeer... Ayrıntılı ultrasonumuzu olduk geldik. Allahıma binlerce şükür ki minik kızım çok iyi, her şeyi normal. Miniğimin suratını da gördüm, çok sevimliydi maşallah :KK16: Yeni randevumuz 1 ay sonraya. Ben dayanamayıp, eskisi gibi askeri hastaneye de kaçamak yapabilirim belki yavrumu görmek için. :KK52:

Sizler bebek arabası arayışına girdiniz mi? Ben travel sistem ve 4 tekerlekli araba düşünüyorum. Pierre Cardin ve Johnsen diye bi markanın ürünlerini beğendim ve kullanışlı buldum. Benim için arabanın travel set olması, hafif olması, tekerleklerinin iyi dönemsi; yani kolay sürüş ve bir de bebeğimin rahatı önemli. Denediğiniz araba modeli var mı?

tatlım açık öğretim ise ben de gireceğim ctesi pazar yalnıııız ikinci dönem ben giremiyorum doğum yapmış yada yapacak oluyorum o günlerde. Dedim sınavda doğururum falan dondurucam mecburen. bu hafta ben de çok yoğunum çarşamba günü kv kuran okutacakmış illaki izin al evde otur dedi öfffff gıcık bisürü sarma tatlı yapıcaz yorulucam yine :KK50::KK50::KK50::KK50: perşembe de devlette doğuma hazırlık kursu varmış ona kayıt olmuştum perşembe başlıyor o da iş yerinden kovucaklar beni en son böyle şeyler için izin istediğim için. Höffff kv bunu çıkartmasa göze batmazdı ama napıcam bilmiyorum ya. :KK47::KK47::KK47::KK47:

bende bahar döneminde kayıt olmucam canım beklenen doğumum sınav gününe geliyo :KK9: doğururum falan sınavda :KK52:zaten çok sıkıldım derslerden hiçteee çalışmadım nasip artık hem bide onun stresini sokamıcam hayatıma yeter artık bu aya kadar bebişim yeterince stres oldu :KK20: artık sakin bi hayata ekilicem şu iştende bi çıkayımda..benim kaynana da yanı heryerde ben olucam aynı ilçede ourmuyoruz ama herşeye benide sokuyo hafta sonu gidiyoruz biz oarya kendi ailemde aynı yerde ben ailemle plan yapıyorum o illaki kafasına göre ya misafir çağırıyo ya biyere gidiyoruz mevlütleri denk getiriyo:KK19: bilmem ne bunaldım iyice hem çalış hemde dıddısının dıdısının gönlünü yap kv mahçup olmasın aman:KK47::KK47::KK47:

X