2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım yazı rengin kırmızı ve puntosu çok küçük okuyamıyorum yazılarını.

Doğum iznin bittikten sonra asaleti alırsın yani adaylık süren uzayacak canım.İki arkadaşım vardı senin durumunda olan adaylık süreleri uzadı.

cnm cd vermediler yaaa. özel hastanelerde veriyolarmış aslında ama bize vermediler. ben bebeğimin iyi olduğunu öğrendim ya her şey çıkmış aklımdan :) akşamları uzanıyorum eşim gelip konuşuyo ogluşumuzla hemen tepki veriyo babası dokununca. demek babaya tekme attı minik kızımız, teyzesi yer onu :) 22 cm olmuş, 330 gram. doktor gelişimi gayet iyi dedi. ayrıntılı ultrasonu 20. hafta civarı yaptırıyor herkes, benim gittiğim hastanede 23. haftadan önce yapılmıyor. Allahtan tanıdık vardı da yaptırabildik biz.

canım ben aylıklı iznimden bahsediyorum ama burda aylıksız diyo ya benim ücretli iznim var 4 ay ve daha 3 ayını doldurmuşken adaylığımın kalkma zamanı geliyo bir yılım doluyo hani aylıksız izin ise 24 ay kullanma hakkım var diyorum ki burda aylıksız izinden böle bahsediyosa demekki aylıklıda adaylık süresinden sayılıyo olması gerekmezmi

kurumun ne diyo konuyla ilgili olarak peki? Burda aylıksız izinden bahsetmiş sen düşünüyo musun aylıksız izne ayrılmayı?

personel müdürüm malesef izinde o yüzden soramadım ama kafamda netleştirmem lazım aylıksız izin istemiyorum aylıklı izinimden düşeceklermi adaylığımı asalet alacakmıyım onu merak ediyorum canım:18:

ama ücretli iznimden bahsediyorum ben mazeret izni sonuçta hizmetten sayılması gerekmiyomu?

canım bende öle düşünüyorum ama tam net sonuç alamadım daha ve herşeyim buna bağlı eş durumu tayinimde buna bağlı bir an önce öğrenmem lazım net sonucu

kurumun ne diyo konuyla ilgili olarak peki? burda aylıksız izinden bahsetmiş sen düşünüyo musun aylıksız izne ayrılmayı?

Canim dogum izni yani 16 haftalik izinde butun yasal ozluk haklarin devam eder...
Ama ucretsiz izinde ozluk haklarinin hepsi durur. Yonetmelikleri 657 biraz detayli incele kurumuna sor ama sifaaen degil dilekce ile cunku sozlu sorularda islerine geldigi gibi cvp veriyorlar. Dilekceye kanuna uygun cvp vermek zorundalar.
Bana sorarsan ozluk haklarin sevam ettigi icin adayligin otomotik kalkar.

ohh maşallah bebişin gelişimi çok güzel canım.. bende haftaya benimde haftaya 20. hafta oluyor bakalım bakacaklar mı hiç bilmiyorum. dr ne derse artık o.. sağ salim kucağımıza aldığımız günleri de görürüz inşallah..

Allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla, hayırla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. hayırlısıyla atlatırsın sen de inşallahhhh...

Burada yazana göre senin o 16 haftalık süren hizmetten sayılıyor ancak adaylığın kaldığı yerden devam ediyor yani kalkmıyor. Ben böyle anladım okuduğumdan canım

Aaa ama bu başka bişey! Aylıksız izin diyor senin 16 hafta aylıklı izin canım. Bu maddeler senin sorununa cvp vermiyor kesinlikle

kızlar biz geldik dün yazamadım doktordan gelince
oğluşumuzu gördük her şey yolundaymış maşallah pek sağlıklı görünüyordu.
284 gr olmuşuz 19.haftadayız kilom,kanım herşey iyi dedi dr bugün aşımızıda olacağız inşallah
Rabbim hepimize böyle güzel haberler almayı nasip etsin

Gözün aydın canım çok şükür iyi geçmiş ayrıtılın,sevindim senin adına darısı bize inşallah.

Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin canım hayırlı bi evlat inşallah takma kafana olur inşallah benimde 3.5 sene. Aradan sonra oldu

inş canım çok istiyorum artık..
canım sen okudunmu anlayamadım alıntı yapmışsın ama okudum yazmamışsın sayısı önemli olduğu için bilmem lazım

aYYYY NE GUZELLL CNM BENDE GECENLERDE HISETTIM AMA SIMDI BISEY YOKKKK AMAN O IYI OLSUNDA VARSIN HISETMIYIM GOZUN AYDIN BENIM 3 HAFTA SONRA DETAYLIYA CAGIRDI DR NASIL GECERKI 3 HAFTAAAAA

Kaç kilo aldın sen canım?

canım bak burda aylıksız izin demiş yani ücretli olup olmadıgı önemli 16 haftalık izninse adaylığın kalkar bence ben öyle anladım ama aylıksız izinde yani ücretsiz izine ayrılırsan durum farklı olur o zaman kaldıgı yerden sen işe basladıgında devam eder.. yukardaki yazıdan öyle bir yorum cıkardım kendimce ama

saol canım bende öle düşünüyorum ve bütün yönetmeliği okudum ve böle bişe bulamadım sadece belirtilen aylıksız doğum izninde uzar demiş aylıklıdan bahsetmemiş benim için önemli olan şu 16 haftalık ücretli izin eğer kalkıyosa tayinimi alcam çünkü evimi taşıycam önemli benim için yani

bende seninle aynı yorumu çıkadım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…