2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bu kadar terslencek bişey yazdığımı sanmıyorum hangi konuya dahil olup olmucağıma kimse karar veremez

Ben yengemle neden dalga geçeyim ki , Canımmm o benim.. Allah herkese öyle kolay doğum nasip etsin inşallahh tek dileğim bu.. hiçbirşey anlamadan normal doğum yaptı, Bence sen yanlış anladın beni :)

Ayy ben yanlış anlamışım:44: kusura bakma seni kırdıysam, hakkını helal et

bu kadar terslencek bişey yazdığımı sanmıyorum hangi konuya dahil olup olmucağıma kimse karar veremez

Tatlim ben sana konuya dahil olma demedim ki....
Rahatsiz oluyorsan konuya dahil olmayabilirsin dedim....
Ayrica benimde hangi konu hakkimda ne zaman konusup konusamayacagima da kimse karisamaz.....
Istersen ne yazdigini oku tatlim....
Yazini okudugumda gercekten uzuldum ve ates basti beni yanlis birsey paylastigimi dusunmuyorum....
Kullanan arkadaslara tekrar biy uyari yapmak istedim ki kendim decaviti kullaniyorum....
Ve eger oyle bir katki varsa buradaki hicbir kardesimin kullanmasini istemem....

Senin adina uzuldum be tatlim...
Bebiside fazla uzme ama
Aminnnn Rabb'im anneleri yasayanlarimiza saglik ahirette annelerimize ise Rahmet eylesin...

doktorlar kabul etti çoğu kişi ilacını değiştirdi dedim senin verdiğin bilgiye ek olarak ama tabi insan başka türlü anlamak isteyince öyle oluyo gereksiz tartışmalara giremicem

kızlar selam,
bebek arabası konuşuluyor benim de katkım olsun dedim...
ben çok sabırsız olduğumdan bayadır bakınıyorum gerçekten motosiklet fiyatına bebek arabaları var ama kokoşluk takıntınız yoksa kimse önermiyor o kadar para bayılmaları...
bebek arabasında birkaç yıl dayanıklı olması, tutuş yönünün öne ve arkaya ayarlanması ile hafiflik çok önemli.
ben mamas&papas markasında karar kıldım. hatta ana kucağını da oradan alacağım.
fiyatları oldukça uygun, ingiliz markası ve tasarımları ispanyol olduğu için son derece şeker...

yarın anne bebek fuarı başlıyor cnr'da... ama ben ankaraya gidiyorum hava değişimi olsun dye, şirketin yanıma verdiği bilgisayar elimde :)
neyse onlarla mahkemede görüşeceğim, bugünlük tasiyelerim bu kadar :)

doktorlar kabul etti çoğu kişi ilacını değiştirdi dedim senin verdiğin bilgiye ek olarak ama tabi insan başka türlü anlamak isteyince öyle oluyo gereksiz tartışmalara giremicem

Kızlar sakin ikiniz de gayet güzel aynı şeyi söylüyorsunuz da yanlış anlama olmuş.Hepimiz az çok birbirimizi tanıyoruz .Birbirimizin yüzüne bakıyoruz böyle çıkarın olmadığı sahici bir ortamda tartışmamamlıyız.Düşündüğüüz ile yazıya aktardığımız her zaman aynı olmayabilir sakin biraz.Biz ikinizi de çok seviyor ve haklı buluyoruz.

Iste ona ornek ben gibi gorunuyorummm

Bu arada kizlar ben normal dogum dusunuyorum....
Evde dogurayim diyorum
Ozele 2000 e yakin vermektense evde belese dogurayim iste

fiyatlar böyleyse ben evde fdoğurdum gitti arkadaşlar bu ne yaaa napıyoruz biz kendi çocuğumuzu doğurcaz diye millete para mı bayılıcaz :)

Kızlarrrr evet elevitte domuz jelatini kullanıldığını herkes biliyor ama başka ilaçlarda kullanılmadığından bu kadar da emin olmayalım. Benim artık ilaç firmalarına güvenim kalmadı. İçmiyorum. Vitaminleri doğal almaya çalışıyorum.

Bir çok katkı maadesi içeren ürünlerde de domuz yağı kullanılıyor, bazı çikolata ve kremalı ürünlerde...ve hiç birinde yazmıyor...artı makyaj ürünlerinde, özellikle rujların bir çoğunda malesef:18:

canım ben de bir sürü doktora ve sayısız eczacıya sordum öyle bir şey yok diyorlar.
decavit de zaten elevit'in muadili değil, aynı ürünün farklı firmadan çıkmış hali.
agumentin ile bioment gibi. ikisi de aynıdır fakat farklı firmalardan farklı isimlerle çıkmalarına izin verilmiş ilaçlardır.
bu kadar doktor ve eczacı bizden az biliyo olamaz.
hurafe yaymaya çok meraklı bir milletiz kesinlikle, bu şekilde düşünüyorum...

Bende oyle oldugunu dusunuyorum tatlim....
Fakat direk baska zaman konusuldu tekrar ayni konuyu acmaya gerek yok tarzindaki yazi kirdi beni.....
Ben elevitte illa ki var demiyorum ki ....
Ki paylasrigim yazinin da dogrulugu ne kadar dogru Allah (c.c.) bilir....
Alintidir diye dipnot etmisim zaten....
Oslew i bende severim gercekten ondan bu sekilde bir yazi bilmiyorum belki benim alinganligim tamamen ama gercekten ates basti kotu oldum ....

fiyatlar böyleyse ben evde fdoğurdum gitti arkadaşlar bu ne yaaa napıyoruz biz kendi çocuğumuzu doğurcaz diye millete para mı bayılıcaz :)

Doktor ve hemsire secme derdi yok .....
Ohhhhhh missss gibi ev usulu dogum

Muadili oldugunu belirtmedim zaten tatlim....
Ki yazilarimi okuduysan tamamen decavitte de neler var Allah (c.c.) bilir dedim....
Elevitte oyle bir madde var demedim alinti olarak cevapladim.....
Birkez daha dusunulsun diye.....
Doktorlar verdigi ilaclarin iceriklerini ne kadar biliyorlar acaba....
Genelde ezberden bir doktora git yazdigi belirli hastalikla ilgili yazdigi ilaclar bellidir....
Bence soz konusu kimin daha iyi bildigi ise kimyagerler bu konu hakkinda daha bilgi sahibi.....
Ablam gibi.....

En guzeli dogal yollardan almak tabi ki canim....
Ama dogal dedigimiz besinlerinde dogal oldugundan emin oluyorsak ♥♥♥

Son düzenleme:
En guzeli dogal yollardan almak tabi ki canim....
Ama dogal dedigimiz besinlerinde dogal oldugundan emin oluyorsak ♥♥♥
[/QUOTE]

Evet canım artık doğal üründe kalmadı ama haplar tamamen inorganik.

Günde bir avuç fındık, badem, ceviz, kuru üzüm, ayçekirdeği
1 adet kuru incir ( Ca deposu)
2 bardak süt
2 kibrit kutusu peynir
3 yeşil zeytin
2 kase yoğurt
1 Yumurta
Kırmızı et
Baklagil,
3 adet farklı meyve

Benim diyetisyen bunları hergün tüketebiliyorsan, (miğden bulanmıyorsa) başka ek vitamin almana gerek yok dedi. Ve ilk gün kandaki bütün elemnt ve vitaminlerime baktı, sizde dr.nuzdan isteyebilirsiniz bakılmasını, ne eksikse ona göre o vitamini içeren meyve, sebzelere biraz ağırlık verirsiniz.

Kızlar haftasonu bır bebek magzasına gıtmıştık ihtiyaç listesı verdıler sizle paylaşmk isredım

Eklentiler

• $image.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 40
kızlarrr rahim ağzı ölçümünü yaptıran var mı hiççç kac çıktı normal? rahimlilerin ölçüsünü merak ediyorumdaa

Benım kasık ağrım oldugunda dktora gıttıgımde ölçmüştü ama söylemedı sadece normal herhangi bi risk yok dedı

kızlarrr rahim ağzı ölçümünü yaptıran var mı hiççç kac çıktı normal? rahimlilerin ölçüsünü merak ediyorumdaa

Doktorum rahim ağzı için gerekli gördüğünde baktığını ama her muayenede zaten gerekli kontrolü yaptığını söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…