2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kaçıncı haftada yapılıyor bu. ben 20. haftamdayım doktor hiç demedide ölçmedide

Ben ilk 12. Haftada sormuştum o zamandan beri bakıyor, vakti zamanı yok, ama benim 3 düşüğüm olduğu için dr. Her dediğimi dikkate alıp yapıyor sağolsun. İlk 3 ay düşüklerin sebepleri ve erken doğum sebepleri olarak okumuştum internette. Bazı dr. Bakıyor ama hastasına söylemiyor sıkıntı yoksa.

En guzeli dogal yollardan almak tabi ki canim....
Ama dogal dedigimiz besinlerinde dogal oldugundan emin oluyorsak ♥♥♥

Evet canım artık doğal üründe kalmadı ama haplar tamamen inorganik.

Günde bir avuç fındık, badem, ceviz, kuru üzüm, ayçekirdeği
1 adet kuru incir ( Ca deposu)
2 bardak süt
2 kibrit kutusu peynir
3 yeşil zeytin
2 kase yoğurt
1 Yumurta
Kırmızı et
Baklagil,
3 adet farklı meyve

Benim diyetisyen bunları hergün tüketebiliyorsan, (miğden bulanmıyorsa) başka ek vitamin almana gerek yok dedi. Ve ilk gün kandaki bütün elemnt ve vitaminlerime baktı, sizde dr.nuzdan isteyebilirsiniz bakılmasını, ne eksikse ona göre o vitamini içeren meyve, sebzelere biraz ağırlık verirsiniz.[/QUOTE]

Doktor diye ben buna derim iste
Sen doktorunu bulmussun canim masaallah ne guzel....
Imrendim dogrusu

Kizlaaaarrr kizlaaaarrr....
Nereye gidiyosunuz Allah askina..birakin facebook u instagrami. Ne guzel toplanmisiz dagilmayin sonra naparim ben sizsiz :)
Kesinlikle katiliyorum cann im
Aslinda pufpufun bu konu hakkinda konusmayi yasaklamasi lazim....
Veb daha onceden de uyarmistim....
Cunku bir ara yine konusuldu kazen (site yoneticilerinden biri ) gelip uyari yapmisti.....

Cunku bir ara yine konusuldu kazen (site yoneticilerinden biri ) gelip uyari yapmisti.....

ben de sizin gibi düşünüyorum, gün boyu takip ettim ama yorumsuz kalmaya çalıştım, Kazen yazıları takip ederse ceza alabilirsiniz kızlar, daha önce buna benzer örnekleri çok gördü bu forum... kk da şöyle sıkılıyoruz face de böyle rahat şöyle rahat paylaşımlar yapıyoruz tarzı yorumlar eğer biraz takip ettiysem 2 yıldır Kazenin en deli olduğu şeyler kızlar:18::18::18:

Doktor diye ben buna derim iste
Sen doktorunu bulmussun canim masaallah ne guzel....
Imrendim dogrusu

ilahi canım , Ankaradaki arkadaşlara tavsiye ederim, iyibir dr.

[/QUOTE]

Ya pufpuf bizi uyardı onun suçu yok, ben yoğun talep üzerine açtım, ve burada sorulduğu için yazdım, artık yarından itibaren burada bu konu ile ilgili konuşmayalım,

Ya pufpuf bizi uyardı onun suçu yok, ben yoğun talep üzerine açtım, ve burada sorulduğu için yazdım, artık yarından itibaren burada bu konu ile ilgili konuşmayalım,

Pufpuf her daim yetisemeyedebilir tabi ki bayb im
Ama sizlerin ceza almasini istemem uyarmak istedim.....

Son düzenleme:
Can arkadaslar bugun devlet randevum vardi canim oglumu gordum.3 subat ayrintilim var sonucunu kendi druma goturcem.bebegim iyiymis massallah.ay cok hareketliydi sipacik.18+6 olmusuz.pek ilgilenemedi cok kalabalikti.kizlar face grubunuza cok katilmak isterdim neler paylastiniz kimbilir ama malesef takip edemicem,kk la idare edicem artik.can2014 gibi ilgilenmem gereken bir kizim var birde cocuk gibi kocis.her yere yetisemem heralde hem hesabim yok.25 ocakta sinavim var aof dua edin kizlar buaralar kendimi derslerime vermem lazim.simdilik iyi geceler.rabbim rahatlik versin:)))))

Kizlar siz de bir bebek resmine bakinca bebeginizin de ona benzeyebilecegine inaniyor musunuz.Ben telefonuma bir suru guzel bebek fotografi indirdim.onlara bakiyorum dohru olmasa bile icim isiniyor onlari gorunce.

Kizlar siz de bir bebek resmine bakinca bebeginizin de ona benzeyebilecegine inaniyor musunuz.Ben telefonuma bir suru guzel bebek fotografi indirdim.onlara bakiyorum dohru olmasa bile icim isiniyor onlari gorunce.

ben inanmıyorum canım.çünkü rabbim onu çoktan yarattı daha rahmimize düşmeden :) ayrıca ben bakmıyorum öyle resimlere ya da hayal etmiyorum şyle güzel böyle güzel diye.farklı bi bbebek olucak hayal bille edemeyeceğim kadar farklı çünkü her bebek öyle...heleki annesi için bambaşka...sadece babasına benzicekmi diye düşünüyorum zaman zaman çünkü kızlar babasına benziyor.merakla bekliorum kafamda hiçbir ekil belirlemeden

Kk hic bos kalmiyo valla bu saatte bile kullanicilar var. Bende dahil kizim bir uyanirsa uyku haram bana yatayim hemen

Kizlaaaarrr kizlaaaarrr....
Nereye gidiyosunuz Allah askina..birakin facebook u instagrami. Ne guzel toplanmisiz dagilmayin sonra naparim ben sizsiz :)

Valla ben zaten burdakileri face de yada instagramda görsem tanıyamamki karıştırırım. Buranın tadı başka ilk göz ağrısı yani. Hakkaten kimse gitmesin bi yere burda kalalım hep hem resim paylaşmaksa burdada albüm var ve eklemesi kolay ordan paylaşalım bebiş fotoğraflarını.

Herkese merhaba kızlar. Sizi uzun zamandır takip ediyordum. Bugünkü Facebook muhabbeti itibariyle artık ben de konuya dahil olayım dedim:) tabii aranıza kabul ederseniz.. Ankara'da oturuyorum ilk bebeğim 30 yaşındayım kızım olacak inşallah 5haziran da tahmini doğum tarihimiz. Alıntı vs yapmayı bilemiyorum umarım pufpuff görür msjımı ve beni de listeye ekler... Normalde çalışıyorum ama şu sıra raporluyum evde takılıyorum yaklaşık bir aydır. Kanamam oldu plasenta aşağıdaymış biraz o yapıyormuş kanamayı. Allah'tan sorun ortaya çıktı da ben de rahat bir nefes aldım. Allahım kimseye göstermesin çok sıkıntılı bir süreç.. Plasenta previa mı neymiş rahatsızlığımın adı. Bu arada bu rapor sayesinde herkesin yazdığını neredeyse satır atlamadan okuyorum. Inanılmaz keyifli. Ama doğrusu çok vakit alıcı. Gündüz çok yazıyorsunuz yahu ben işe gitmemesine rağmen sabah erken kalkan arkadaşlara imreniyorum doğrusu. Hayatım boyunca hiç öyle olamadım. Keşke erken kalkabilsem azıcık. Işe başlayınca çok zorlanıcam kesin
Sizin de gördüğünüz gibi gayet geveze bir insanım ilk günden korkutmayayım sizi
Ayy inşallah arada kaynamaz yazdıklarım. Sabah olsun bi an önce de hoşgeldin yazılarınızı göreyim istiyorum hihhi
Ha bi de ben hala tekme hissetmiyordum. Bakıyordum foruma benim dönemde olup hissetmeyen kimse kalmadı diye hayıflanıyordum. Ama sanki dün geceden beri bi şeyler hissediyorum. Bilemiyorum gaz gibi de geliyor ama inşallah tekmedir. Tekmedir artık değil mi nerdeyse 5 aylık olucaz yani tembel kızım Nazlı kızım narin kızım..

devlete ayrı ozele ayrı mı gıdıyorsun cnm ?

Oyleyse hosgeldin canim.ayrica allah bebisini saglikli bi sekilde kucagina almayi nasi eder insallah.ilk cocuk belki oyuzden gecikmistir...

devlete ayrı ozele ayrı mı gıdıyorsun cnm ?

Canim devlete tahliller icin falan gidiyom.hem iki doktor birden bakinca icim daha rahat ediyo.bu saatte ne isim var burda benim tek basimayim.iste kizlar uykusuzluk bu olsa gerek

öncelikle hoş geldin , hiç merak etme bende hala hissedemeyenlerdenim yada hissetmesini bilmeyenlerden :))

Günaydın hanımlar :)

Sizlere danışmak istiyorum. Bebek arabası çok elzem midir? Sadece Oto Koltuğu/Taşıma Koltuğu ilk aylarda işimizi görmez mi?
Şöyle anlatayım; Ben aslında Travel Sistem Bebek arabası istiyordum bir kaç araştırma yaptım fiyat anlamında çok yüksek geldi bana beğendiklerim. Çok kullanmayacağım birşey için bu kadar para vermek doğru gelmiyor bana. Ayrıca, öle bebeğimi tek başıma bebek arabasına atıp gezecek biri değilim. Çalışıyorum ve aynı zamanda da tek başıma da bebekle gezmek zor olur diye düşünüyorum. Bu arada araba kullanamıyorum. Hafta sonları eşimle beraber çıkarız diye düşünüyorum. O zamanda sadece Oto Koltuğu/Taşıma Koltuğu işimi görür diye düşünüyorum. Zaten ben işe başladığımda havalarda soğumuş olacak.

Bu konuda sizin fikirleriniz nedir? Bebek arabası olmazsa olmaz mıdır? Bir türlü karar veremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…