2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hayırlı li olsun canım kızın:)benim bebeğim de kız önceden hareketleri daha farklı hissediyodum kıpırdamam dalgalanma gibi ama bi kaç gündür tekme yiyorum:)

ben tıtresım gıbı bazen hısedıormusum gıbı gelıo hele aksamları elımı karnıma koyunca ama emın degılım cnm

Gunaydin bacilar nasılsınız yavlişleriniz nasil rahat uyuyabildiniz mi ben 2 3 gecedir rahat yatamiyorum ya karnim sıkısiyor yada belim agriyor surekli donuyorum yatakta

Günaydın bacılar DDDDD

Ben de dün 3 lü taramam için devlet hastanesine gittim. Perşembe günü sonuçlarımı alacağım ve c.tesi kendi doktoruma gidip kontrolümü olacağım.
Devlet hastanesinde randevu aldığım kadın dr. hava muhalefetinden istanbula gelememiş. Böyle saçmalık mı olur madem gelemiyor o zaman hastalar bilgilendirilsin. Saçma sapan bir dr. konrol etti. Ultrasonda baktı. Ağzından lafı kerpetenle bile alamadım. Boyunu soruyorum bir şey demiyor kilosu diyorum hıımmmmm diyor başka bir şey yok. Sonrasında bir ultrason resmi sıkıştırdı elime bakıyorum bakıyorum bebek yok hangi taraftan çektiyse resmi halbuki ne hevesle gitmiştim bebeğimi göreceğim diye göstermedi bile doğru dürüst. Test sonuçlarımı alıp c.tesi kendi doktoruma giderek doya doya görmek istiyorum bebeğimi. İnşallah sonuçlarım da temiz çıkar 2'li tarama sonuçlarım çok iyi çıkmıştı. Bebeğim şuan 17+3 ultrason da 18+1 çıktı

günaydıınn annişler.16: herkes nasıl yin ebi iş günü zor geldim geç geldim hiç gelesim yok ama bugün randevum var devlette prensesimi görücem inşallah sağlığıyerindedir bakalım ne yapıyomuş teyzeleri randevum saat onda yarım saat sonra çıkıcam...

hayırlı olsun kızın canım benimde kızım geliyo kızlar geç başlar diye bende duydum ama işte olduğum için ben daha hissetmiyorum bi araböyle bişeyler oluyo gibi ama emin olamıyorum kendimi dinlemeye fırsat yok yani

hayırlı olsun canım bak sana yoldaş arkadaş geliyomuş Rabbim biran önce kavuştursun benimde kızzzz arkadaş gibi olucam kızımla bizde ikii taramaya gittiğimizde baktı baktı doktor ultrasonuda kendine çevirdi görmedik bide üstüne resimde varmedi sonra hemşiresine dedim vermiyoruz taramlarda dedi ıyyy ben sinir tabi elim bomboş çıktım olsun sağlıklı olduğunu öğrendim ya öyle teselli ettim kendimi sağlıklı olsunlarda canım...

kızlar benimde kızım olcak ama ben ozaman erken hissettim hareketleri günde 10 defadan fazla hareketlerini hissediyorum tekmeler yiyorum benim kızmı çok hareketli acaba:26:

Hayirli ilsun canim Allah kucagina saglikla almayi nasip etsin.
Günaydın Hamiş arkadaşlarım ve güzel bebişleri
Ginaydin sekerim!
Haberlerini bekliyoruz canim.prensesinle iyi eglenceler.gorus gunleri cok eglenceli oluyor.

Günaydın güzel anneler ve onların tatlı melekleri ne güzel birçoğunuz cinsiyetini öğrenmişsiniz meleklerinizin bizim velet kendini bir türlü göstermiyor meraktan çatlayacağım artık daha kontrolümüzede var. Artık karnınıı severken kızım ya da oğlum diye seviyorsunuzdur ne güzel. Birde hareketleri hisseden anneler ne mutlu sizlere ben hala daha bir şey hissetmiyorum ve çok üzülüyorum

günaydın hatunlar yine sayfalar dolusu muhabbet olmuş :) biraz okudum isim ve cinsiyet konuları ağırlıklı çoğu arkadaşımız öğrenmiş bi biz kaldık sanırım inat doktor yüzünden isim konusunda baştan beri konuşmayı pek tercih etmedik hem değişik hemde anlamı güzel bi isim arıyoruz bu aralar kız olursa Erva +ikinci ismi düşünüyoruz, erkek olursa babalarımızın adı Rıfat ikimizin babasının adıda aynı olduğu için bonus oldu yine ikinci ismi akışına bıraktık bu arada beşik ahşaplarımızıda aldık bu haftasonu yapımına başlıyoruz inşlh eşim kesmesini kurulumunu bende yan çıtalarını boyamasını başlık kısmını kaplamasını filan yapacağım Allah nasip ederse burdan size fotoğraflarını paylaşırım hepimize güzel sağlıklı günler ve hepimizin evlatları adıyla yaşasın inşlh dostlar

benim de kızım olucak ama ben çok önceden hissetmeye başlamıştım ultrasonda da 10. hafta çok hareketliydi ama çoğu kişi hissetmiyo henüz erkenmiş hissetmek için..hatta benim hissettiğimin de yanlış olduğunu söylüyolar ama ben eminim o benim kızım

bende kızımın hareketlerini erken hissettim. dr damar genişlemesi dedi ama asla inanmıyorum buna.. şimdi de o kadar bariz hızlı vuruyor ki anlatamam... bizim kızlar futbolcu olacak galiba

bende kızımın hareketlerini erken hissettim. dr damar genişlemesi dedi ama asla inanmıyorum buna.. şimdi de o kadar bariz hızlı vuruyor ki anlatamam... bizim kızlar futbolcu olacak galiba

hehhehhe olabilir
oyy yesin onları anneleriii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…