2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

:) yanliz degilsin canim ayni dertten bende muzdaribim :) benimkide gostermiyor sen kac haftadasin

ne 1 yılı en kısa 3 yıl

Hıımmm ben bunu bilmiyordum... :44: tabi doğumum nasıl olur onuda bilemiyorum ama ben iki yıl sonrası için niyetliydim... napalım kısmet artık...

Tuvalet konusunda bende öyleyim sürekli kalkıyorum sürekli de susuyorum hani yatmadan önce içmeyim diyorum ama olmuyor...

Güzel günlerde giysin bebişin canım...:)

Son düzenleme:

canım senin de kızın hayırlı olsun sıkma canını bak sana ne dicem biz yanımıza video kamera aldık doktora giderken ultrason ekranında kızım görünür görünmes babası çekmeye başladı videoya doktor da bişi demiyo zaten iyi ki de götürmüşüz çünkü verdiği çıktıda net bi resmi görünmüyo bebişimin şimdi evde tekrar tekrar izliyoruz miniğimi herkese tavsiye ediyorum valla ayın yirmisinden sonra da ayrıntılı ultrasona giricez gittiğim özel hastanede yoktu o yüzden özel doktora yönlendirdi ama gidemem şu an acaba devlet hastanelerinde varmı ayrıntılı usg bilemiyorum yada en uygun ücrete nerde yaptırabiliriz kızlar

kızçen hayırlı olsun cnm..sağlıklı olması tüm aksiliklerden dah önemli boşver tabi can sıkıcı ama boşver en kötü aksiliklerimiz böyle olsun

iki yıl sonra hamile kalıp dogurana kadar zaten hemen hmen 3 yıl olucak canım.toplamda 3 yıl yani :) sağlıklı olanı bu ama acele edip tekrar dogum yapanlarda var

iki yıl sonra hamile kalıp dogurana kadar zaten hemen hmen 3 yıl olucak canım.toplamda 3 yıl yani :) sağlıklı olanı bu ama acele edip tekrar dogum yapanlarda var

Dediğin gibi canım...:) Ben kan sulandırıcı kullanıyorum bu yüzden de büyük ihtimalle sezeryan olucam galiba...

Yok korkma benimde 14. Haftalarda olmuştu, düştü bu çocuk diye acile gittik.bazen 3-4 gün hissetmeye biliyorsun, birde 1. Trimester bittiğinde hamilelik belirtileri bitiyor. Korkma yani canım birşey yoktur.

Kızlar hepinize iyi geceler umarım bebişler de siz de iyisinizdir:)Yeni cinsiyet öğrenen arkadaşlara hayırlı olsun:)ben artık bi kaç gündür hareketleri hissediyorum daha doğrusu tekmeleri yiyorum:)alışık olmadığımdan sıçrıyorum o vurduğunda sonra gülmeye başlıyorum:)asabi olacak benim kzıım sanırım çok sert vuruyor:)))

slm kızlar nbrsiniz boğazlar şiş zor yutkunuyorum ve bu halde işe gidip geliyorum ve işi bırakmaya karar verdim

ahh ne kadar güzel..darısı başımıza..o temelerle irkilmek istiyorum

valla tatlım biraz araştırdım sıkıntı yok gibi tavsiye eden arkadaşta önerdi kullandığı kremle aynıymış sitedeki,bende aldım webanne market diye bir site istersen bi incele.hatta mesaj geldi kargoya verildi diye yarın yada öbür gün gelir yazarım yine,
bu arada ben kredi kartıyla almadım kapıda ödeme seçeneğiyle aldım o yüzden içim rahat ürün geldiğinde imza atmadan önce açıp bakıcam aynı ürünse alıcam.sıkıntı olacağını sanmıyorum yani inşallah olmaz.

hayırlı olsun canım kızçen,benimkide yüzünü göstermiyor kollarını kapatmış yüzüne açmıyor,ama sağlığının iyi olduğunu öğrenmek yetiyor.

ya kızlar benim burun kanamalarım hala devam ediyor içten içten kanıyor birde kuruyor tüm peteklere sular koydum ama fayda etmedi burun spreyi kullanabilirsin dedi hemşire sanırım alıcam bi tane sizde durum ne?:26:

ya kızlar benim burun kanamalarım hala devam ediyor içten içten kanıyor birde kuruyor tüm peteklere sular koydum ama fayda etmedi burun spreyi kullanabilirsin dedi hemşire sanırım alıcam bi tane sizde durum ne?:26:

Bende sadece üst üste hapşırınca oluyor... Canım sen doktoruna sordun mu burun spreylerinin bazılarında kortizon var çünkü...

Bende sadece üst üste hapşırınca oluyor... Canım sen doktoruna sordun mu burun spreylerinin bazılarında kortizon var çünkü...

yok doktora sormadım bugun aşımı olmak için asm ye gittim orda hemşire söyledi bide okyanus suyu varya onuda kullanabilirsin dedi ama perşembe randevum var doktora sormadan kullanmıyım en iyisi kortizon falan allah korusun bişey olur bide,kanasın napalım

Geçiyordum bi mesajlara bakayım derken gördüm canım mesajını , bende geçenlerde soğuk algınlığı olmuştu ama burun çok fenaydı doktor bebekler için olan burun spreyinden verdi bana..

Benim miniciğimin de cinsiyeti kesinleşti, kızım geliyor hayırlısıyla 2 hafta sonra da ayrıntılı ultrasonumuz var

Bebişinin hareketini hissetmeye başlayan annecikler, bebeğiniz kız mı erkek mi? Kızlar geç başlar diyorlar hareketini hissettirmeye, ondan merak ettim. Ben daha bir şey hissetmedim de :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…