2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
[sıze=3]cinsiyet öğrenenler gözleriniz aydın :) nasıl bir mutluluktur kim bilir artık bebeğim diye sevmeler bitti oğlumlar kızımlar başladı :) sakın yanlıs anlamayın asla kıskanmıyorum ama çok özeniyorum yaaaaa :KK43: banada yazık değil mi? Hiçbir şekilde göstermiyor doktor tahmini yüzde bile vermiyor düşünün durumu :) zaten listeye bir bakın benden önce sonra kim varsa öğrendi bi ben zavallım ismimim karşısı öyle bomboş :) çarşamba günüde göstermesse eğer doğuma kadar bidaha öğrenmek istemicem valla :) kendi bilir anneside ona cici cici kıyafetler almaz o zaman ( karnıma eğilip bunları söylüyorum belki korkar gösterir :) )[/sıze]

:) yanliz degilsin canim ayni dertten bende muzdaribim :) benimkide gostermiyor sen kac haftadasin

ne 1 yılı en kısa 3 yıl

Hıımmm ben bunu bilmiyordum... :44: tabi doğumum nasıl olur onuda bilemiyorum ama ben iki yıl sonrası için niyetliydim... napalım kısmet artık... :KK31:

kızlaaar merhabaa, güzel annişler ben bu sabah miskinliğin zirvesindeyim bir yatak keyfi yaptım ki, yattıkça sıkıldım:KK1:
sabah eşim giderken kalkamadım çünkü boğazım şişmişti, ikimizde panik olduk eyvah hasta oluyorum diye, hemen vitaminlerimini içtim, yanına bir de propolis ve polen içtim, küüüt tekrar yattım... sonradan keşfettim ki, gece 3. ya da 4.kalkışımda kalorifer peteğinin üzerindeki su haznesine çarpmışım ve yere düşmüş... oda nemsiz kaldığı için boğazım kurumuş:KK3: bu arada gece tuvalete kalkmaktan deliksiz uyuyamıyorum... benim gibi olan var mı?

Tuvalet konusunda bende öyleyim sürekli kalkıyorum sürekli de susuyorum hani yatmadan önce içmeyim diyorum ama olmuyor...

kızlar biz bugün eşimle bir çılgınlık yaptık ben hastaydım evde yatıyordum eşim aradı işleri müsaitmiş haydi bebiş için alışverişe gidelim dedi ben de hastalığıma aldırış etmeden gittim teyzeleri kızıma bir ciciler aldım öyle kokoş öyle kokoş ki anlatamam

Güzel günlerde giysin bebişin canım...:)

Son düzenleme:
Kızlar biz geldik kızımla.Cinsiyetini öğrendik,çok şükür gayet sağlıklıymış bebişim.Doktorum boyunu öçlmedi,ağırlığını tahmini söyledi ve ultrason çıktısı vermedi.Üstümü giyindim çıktı almadığımı söyledim keşke hatırlatsaydın dedi ve tekrar bakmadı.Ben biraz sinirli biraz buruk ayrılmış oldum.Bir ay sonraya gün verdi ve benim elimde kızımın resmi yok.Nasıl geçecek 1 ay bilmiyorum.Bütün bunlara rağmen sağlıklı olması kızımın herşeyden önemliydi.

canım senin de kızın hayırlı olsun :KK16: sıkma canını bak sana ne dicem biz yanımıza video kamera aldık doktora giderken ultrason ekranında kızım görünür görünmes babası çekmeye başladı videoya :KK1: doktor da bişi demiyo zaten iyi ki de götürmüşüz çünkü verdiği çıktıda net bi resmi görünmüyo bebişimin şimdi evde tekrar tekrar izliyoruz miniğimi herkese tavsiye ediyorum valla :KK49: ayın yirmisinden sonra da ayrıntılı ultrasona giricez gittiğim özel hastanede yoktu o yüzden özel doktora yönlendirdi ama gidemem şu an acaba devlet hastanelerinde varmı ayrıntılı usg bilemiyorum yada en uygun ücrete nerde yaptırabiliriz kızlar :KK52:

Kızlar biz geldik kızımla.Cinsiyetini öğrendik,çok şükür gayet sağlıklıymış bebişim.Doktorum boyunu öçlmedi,ağırlığını tahmini söyledi ve ultrason çıktısı vermedi.Üstümü giyindim çıktı almadığımı söyledim keşke hatırlatsaydın dedi ve tekrar bakmadı.Ben biraz sinirli biraz buruk ayrılmış oldum.Bir ay sonraya gün verdi ve benim elimde kızımın resmi yok.Nasıl geçecek 1 ay bilmiyorum.Bütün bunlara rağmen sağlıklı olması kızımın herşeyden önemliydi.

kızçen hayırlı olsun cnm..sağlıklı olması tüm aksiliklerden dah önemli boşver :KK34: tabi can sıkıcı ama boşver en kötü aksiliklerimiz böyle olsun :KK34:

Hıımmm ben bunu bilmiyordum... :44: tabi doğumum nasıl olur onuda bilemiyorum ama ben iki yıl sonrası için niyetliydim... napalım kısmet artık... :KK31:

Tuvalet konusunda bende öyleyim sürekli kalkıyorum sürekli de susuyorum hani yatmadan önce içmeyim diyorum ama olmuyor...

Güzel günlerde giysin bebişin canım...:)

iki yıl sonra hamile kalıp dogurana kadar zaten hemen hmen 3 yıl olucak canım.toplamda 3 yıl yani :) sağlıklı olanı bu ama acele edip tekrar dogum yapanlarda var

iki yıl sonra hamile kalıp dogurana kadar zaten hemen hmen 3 yıl olucak canım.toplamda 3 yıl yani :) sağlıklı olanı bu ama acele edip tekrar dogum yapanlarda var

Dediğin gibi canım...:) Ben kan sulandırıcı kullanıyorum bu yüzden de büyük ihtimalle sezeryan olucam galiba...

bilmiyorum canım ya sert olan karnın mı yoksa göbeğinin altı mı. ya doktora gidemediğim için biraz endişeleniyorum birde rabbim birdaha yaşatmasın inş bi önceki hamileliğim kötü sonlanmıştı ne bilim canım ya öylee işte :KK43:

Yok korkma benimde 14. Haftalarda olmuştu, düştü bu çocuk diye acile gittik.bazen 3-4 gün hissetmeye biliyorsun, birde 1. Trimester bittiğinde hamilelik belirtileri bitiyor. Korkma yani canım birşey yoktur.

Kızlar hepinize iyi geceler umarım bebişler de siz de iyisinizdir:)Yeni cinsiyet öğrenen arkadaşlara hayırlı olsun:)ben artık bi kaç gündür hareketleri hissediyorum daha doğrusu tekmeleri yiyorum:)alışık olmadığımdan sıçrıyorum o vurduğunda sonra gülmeye başlıyorum:)asabi olacak benim kzıım sanırım çok sert vuruyor:)))

slm kızlar nbrsiniz boğazlar şiş zor yutkunuyorum ve bu halde işe gidip geliyorum ve işi bırakmaya karar verdim

Kızlar hepinize iyi geceler umarım bebişler de siz de iyisinizdir:)Yeni cinsiyet öğrenen arkadaşlara hayırlı olsun:)ben artık bi kaç gündür hareketleri hissediyorum daha doğrusu tekmeleri yiyorum:)alışık olmadığımdan sıçrıyorum o vurduğunda sonra gülmeye başlıyorum:)asabi olacak benim kzıım sanırım çok sert vuruyor:)))

ahh ne kadar güzel..darısı başımıza..o temelerle irkilmek istiyorum :KK52:

Cildin yagli olmasi avantaj zaten benimki asiri kuru 13. Haftada hic catlayacagimi dusunemedim cilt kurulugundan her dustan sonra bebe yagi kullaniyorum bide bepantol kullanmistim catlama devam etmedi ins simdi mustelaylada devam etmez bisi merak ettim aldigin siteye guveniyomusun
valla tatlım biraz araştırdım sıkıntı yok gibi tavsiye eden arkadaşta önerdi kullandığı kremle aynıymış sitedeki,bende aldım webanne market diye bir site istersen bi incele.hatta mesaj geldi kargoya verildi diye yarın yada öbür gün gelir yazarım yine,:KK34:
bu arada ben kredi kartıyla almadım kapıda ödeme seçeneğiyle aldım o yüzden içim rahat ürün geldiğinde imza atmadan önce açıp bakıcam aynı ürünse alıcam.sıkıntı olacağını sanmıyorum yani inşallah olmaz.
:KK16:

hayırlı olsun canım kızçen,benimkide yüzünü göstermiyor kollarını kapatmış yüzüne açmıyor,ama sağlığının iyi olduğunu öğrenmek yetiyor.:KK55::KK49:

ya kızlar benim burun kanamalarım hala devam ediyor içten içten kanıyor birde kuruyor tüm peteklere sular koydum ama fayda etmedi burun spreyi kullanabilirsin dedi hemşire sanırım alıcam bi tane sizde durum ne?:26:

ya kızlar benim burun kanamalarım hala devam ediyor içten içten kanıyor birde kuruyor tüm peteklere sular koydum ama fayda etmedi burun spreyi kullanabilirsin dedi hemşire sanırım alıcam bi tane sizde durum ne?:26:

Bende sadece üst üste hapşırınca oluyor... Canım sen doktoruna sordun mu burun spreylerinin bazılarında kortizon var çünkü...

Bende sadece üst üste hapşırınca oluyor... Canım sen doktoruna sordun mu burun spreylerinin bazılarında kortizon var çünkü...

yok doktora sormadım bugun aşımı olmak için asm ye gittim orda hemşire söyledi bide okyanus suyu varya onuda kullanabilirsin dedi ama perşembe randevum var doktora sormadan kullanmıyım en iyisi kortizon falan allah korusun bişey olur bide,kanasın napalım:KK76:

yok doktora sormadım bugun aşımı olmak için asm ye gittim orda hemşire söyledi bide okyanus suyu varya onuda kullanabilirsin dedi ama perşembe randevum var doktora sormadan kullanmıyım en iyisi kortizon falan allah korusun bişey olur bide,kanasın napalım:KK76:

Geçiyordum bi mesajlara bakayım derken gördüm canım mesajını , bende geçenlerde soğuk algınlığı olmuştu ama burun çok fenaydı doktor bebekler için olan burun spreyinden verdi bana..

Benim miniciğimin de cinsiyeti kesinleşti, kızım geliyor hayırlısıyla :21::21::21: 2 hafta sonra da ayrıntılı ultrasonumuz var :KK52:

Bebişinin hareketini hissetmeye başlayan annecikler, bebeğiniz kız mı erkek mi? Kızlar geç başlar diyorlar hareketini hissettirmeye, ondan merak ettim. Ben daha bir şey hissetmedim de :26:

X