2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım çok geçmiş olsun, kalbini dinletmedi diye kızma iyi yapmış, bende devlette gittiğimde dinlemek istemiştim dr kalp sesi dinlerken verilen akım çok güçlü ve bebeklerin kemik gelişimi üzerinde olumsuz etkisi olduğu söyleniyor o yüzden tavsiye etmiyoruz da yapmıyoruzda dedi ve kalbini gösterdi aynı şekilde 2 hafta sonra kendi drumda kalbini gösterdi attığı belli oluyor zaten.

puffpufff ummm ohh ni güzel son günün Allah ım banada nasip et şu son günüm demeyiii böyle dört gözle eleman gelsin diye bekliyorumm bitsin artıkk:84::84:

canımmmmm arkadaşııımmmm en kısa,en olağan zamanda darısı başına olsun inş dilerim ki..
güzel bi duygu..artık kısmet olursa 1 ay içinde alışverişe veririm kendimi annemle

Merhaba canim. Rabbim calisan annelere helede bu havalarda kolayliklar versin. Sanada en kisa zamanda eleman gondersin :)
Cilegin de cikma sansi olsa keske

Benim normalde cok sorunlu olan cildim gebelikte puruzsuzlesiyo. Kizimda dogumdan bir sene sonra cikmaya basladilar tekrar. Bu kez hiiiic cikmazlar ins.

ben de rahatsız değilim insanların sürekli sormasından rahatsızım. o da değil bir kişiye açıklama yapıyorum aynı kişi tekrar soruyor.yüzüne ne oldu dıyenlere her zamanki hali diyorum

aaaa benimde yarın randevum

sende yarın öğrenirsin cinsiyetini ama ben yarın belki öğrenemem 15 hafta 2 günlük olucaz cünkü tam 16 hafta değilll ama inş. öğrenirim ve direk kıyafet alıcam oğlum yada kızıma rabbim hayırlısını versin

ben de rahatsız değilim insanların sürekli sormasından rahatsızım. o da değil bir kişiye açıklama yapıyorum aynı kişi tekrar soruyor.yüzüne ne oldu dıyenlere her zamanki hali diyorum

Ben yazmisim sanki. Tek fark ben rahatsiz oluyorum. Hamile kalincada kurtuluyorum hepsinden

walla ben bile çok merak ediyorum cinsiyeti ne olacak pufpufla senin bebişinizin....:) gösteriri inşallah yarın :) eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli olsunlarda...gönlünüze göre olsun..

bende varım yalnız değilsiniz :)) ben de çirkinleştim ve sivilecelendim. ama hamilelikten deyip geçiyorum. benim bebeğimin cinsiyeti tam belli değil daha. bende çok duydum kız annenin güzelliğini alır diye. olsun alsın. belki benim bebeğim de kızdır. inşaallah :))

kızlr çok soru soruyorum ama üçlü testlerinizi ne zaman yaptırdınız doktor benimkini erken yaptı sanki sonuç yanlış mı yoksa diye içime şüphe düştü. bebeim normalde 14 haftalıktı ama ultrasonda tam 15+0 çıktığı gün yaptı çok şükür iyi çıktı ama hatalı mı yoksa dedim.Allah korusun

Slm kizlar kasik agrilarim vardi dayanamadim ve bebisimi gormeye gittim 184 gr olmus kizim gayet iydi cok net goremesemde doktor keyfi yerinde dedi allaha sukur

Son düzenleme:

Sorma canım benim cildimde öyle,sivilcelendim.Saçım yağlanıyor ama yüzüm kuru.Cildim bozuldu anlayacağın.Ama boşver karnıma bakınca moralim düzeliyor.Benimkinin cinsiyeti belli değil pazartesi randevu.

canım ya ben ikili testten sonra bir daha hiç test yaptırmadım...doktorum yapıcazda demedi...yaptırmalımıydım ki?? devlette şubatta ayrıntılı ultrasona giricem...özeldede ocak sonu...

Slm kizlar kasik agrilarim vardi dayanamadim ve bebisimi gormeye gittim 184 gr olmus kizim gayet iydi cok net goremesemde doktor keyfi yerinde dedi allaha sukur

maşallah kızımıza büyümüş annesi :) ben hapşurunca yada öksürünce kasıklarıma bir iğne batıyor sanki..yada ayakkabımı giyerken hızlı kalkarsam arabadan inerken böyle bir ağrı saplanıyor geçiyor sonra..önemli birşeymi bilemedim...

Canım çok sevindim.Bak ben sana demiştim akşama barışırsınız diye.Allah mutluluğunuzu daim etsin tatlım.

ne garip ya
benimde çok sorunlu bi cildim var sivilce değil ama leke çk
ne hikmetse öncekindede bundada herkes cildine bi güzellik gelmiş dediler
oğluşlarım beni güzelleştiriyor:))))))))

canım biz seninle aynıyız.banada 177 gr 22 cm dedi bebişimi.gelişimi iyi dedi.seninkinede masallah .sol kalçama kramp giriyodu benimde kalsiyum verdi onun için.tetenoz yaptırdınmı canım.bide dtaylı ultrason hakkında bişi dedimi canım

ne garip ya
benimde çok sorunlu bi cildim var sivilce değil ama leke çk
ne hikmetse öncekindede bundada herkes cildine bi güzellik gelmiş dediler
oğluşlarım beni güzelleştiriyor:))))))))

Benim çene bölgelerimde yanaklarım alt kısmı hep sivilcelendi. Bir yerde okumuştum erkek çocuk bekleyen annlerde olurmuş bu

teşekkür ederim Juliette Allah senden razı olsun, içimi nasıl rahatlattın anlatamam, ben rutin uygulamayı yapmadı diye düşünmüştüm... şimdi rahatladım...

LAHESİS çok çok geçmiş olsun arkadaşım çok yorma ayağını ..bebişinin bağdaş kuran minik ayaklarını yerimm ben onun.....

teşekkür ederim canım, birde ben anlasaydım o oturuşu doktorlar nasıl görüyor yahu, bizim birşeye benzetemediğimiz şeyleri...

ortopedi uzmanının verdiği jelin prospektüsünü( doğru mu yazdım ki) okuduk... ilk 3 ve son 3 ay kullanılmamalıdır diyor... içime kurt düştü, neden bu kadar riskli bir merhem verdi ki sanki, daha basit bir ilaç yazabilirdi... internetten baktık ilaç "c grubu" yani deney yapılmadığı için zararı bilinmeyen grupta... hemen ayağımı yıkadım, basit bir ağrı için bebeğimi riske atmak istemedim, ağrısın varsın...

ben üçlü yaptırmadım, dörtlü yapacak 18 ocakta, ama yapsaydı 15+5 te yapacaktı...

maşallah kızımıza büyümüş annesi :) ben hapşurunca yada öksürünce kasıklarıma bir iğne batıyor sanki..yada ayakkabımı giyerken hızlı kalkarsam arabadan inerken böyle bir ağrı saplanıyor geçiyor sonra..önemli birşeymi bilemedim...[/QUOTE]

aynen yaa aynen canımm o hapşırınca o acı çok fena arabadan inerken yada ani harekette bende hep unutuyorum sormayı doktora inş. önemli değildirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…