2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hoşgeldin canımm.idare ediyoruz çok şükr ben artan bulantılarla baş etmeye çalışıyorum bebeğimde sağlıklı ve kız inşallah :) sen nasılsın:KK16:

Cok şükür iyiyim bende. Yarin kontrolumuz var iyi haberler aliriz ins. Benim bebisde oglan galiba. Bu arada benim cok bulantim kusmam olmadi. Halsizlik yorgunluk ve agrilarin disinda cok sorun yasamadim ilk uc ay. Ama son on gundur cok istahsizim gozum karariyo nefesim siklasiyor uzandigimda yada ayaga kalktigimda basimda bir agri zonklama oluyor ve hemen geciyor. Bazen bas agrim suruyor halsizlik had safhada zaten. Kansizlik cikti biraz onla baglantili olabilir mi acaba

Cok şükür iyiyim bende. Yarin kontrolumuz var iyi haberler aliriz ins. Benim bebisde oglan galiba. Bu arada benim cok bulantim kusmam olmadi. Halsizlik yorgunluk ve agrilarin disinda cok sorun yasamadim ilk uc ay. Ama son on gundur cok istahsizim gozum karariyo nefesim siklasiyor uzandigimda yada ayaga kalktigimda basimda bir agri zonklama oluyor ve hemen geciyor. Bazen bas agrim suruyor halsizlik had safhada zaten. Kansizlik cikti biraz onla baglantili olabilir mi acaba

canım bu haftalarda tansiyon düşmesi oluyor, benimde başıma geliyor. ve damarlar genişlediği için burun kanaması baş ağrısıda gözüküyor. aniden kalkma ve başın döner gibi olursa uzan ayaklarınıda yukarı kaldır, kısa sürede düzelirsin. dikkatli ol.

Merhaba kızlar...:)

Biraz önce ezan okunurken elim karnımdaydı. Elimim olduğu yerde hareketlenmeler oldu. Elim orada olmasa hissedemeyecektim :) İlk defa bebeğimin hareketini hissettim. Doktorum 20 haftadan önce hissetmezsin dediği için önceki kıpırtıları pek dikkate almıyordum ama bu sefer ki farklıydı :):) Şu an çok tuhaf duygular içersindeyim. Sanırım en güzel doğum günü hediyemi aldım :):)

Ne guzel bebeklerimizi hissetmek.kizlar allah hepimize cocuklarimizla eslerimizle ve ailelerimizle mutlu hayirli seneler diliyorum.rabbim once saglik versin.nasilsiniz bu arada keyifler nasil.bende yarin doktora gidiceem umarim cinsiyeti ogreniriz.sizlerle paylasmak istiyorum bi an once

canım bu haftalarda tansiyon düşmesi oluyor, benimde başıma geliyor. ve damarlar genişlediği için burun kanaması baş ağrısıda gözüküyor. aniden kalkma ve başın döner gibi olursa uzan ayaklarınıda yukarı kaldır, kısa sürede düzelirsin. dikkatli ol.

baş agrıları b haftada normal evet.vücutta kan basıncı arttıgı için baş ağrısı oluyor diye biliyorum ben.bi sabah kusmayla uyanıyorum bi sabah baş agrısıyla.gün aşırı yer değiştiriyorlar.burun kanaması da oldu bende geçen kustuktan sonra.zaten gn içinde az az kan pıhtıları geliyor.hepsi normal gerçekten.halsizlik baş dnmeleri de arttı.annelik böyle bişey işte şimdiden başladı fedakarlıklar ama bunlar en hafifleri :KK34:

Kizlaaaaaaaaaaaarrrrr
Canlaaaaaaaaaaarrrimmm
Ben geldim
Huzeyfe plebisit esmersirine azerikizi cilek surat pufpuff deterjan nagihan ttet ve sayamadigim diger butun arkadaslar aramiza yeni katilanlar nasilsiniz cok ozledim sizi. Tabiki yine gecmisi okumadim hiziniza yatismek imkansiz. :KK16: :KK16:

canııımmmmmmmmm :KK69: :KK69: :KK69: :KK69: :KK69: :KK69: :KK69: :KK69:

baş agrıları b haftada normal evet.vücutta kan basıncı arttıgı için baş ağrısı oluyor diye biliyorum ben.bi sabah kusmayla uyanıyorum bi sabah baş agrısıyla.gün aşırı yer değiştiriyorlar.burun kanaması da oldu bende geçen kustuktan sonra.zaten gn içinde az az kan pıhtıları geliyor.hepsi normal gerçekten.halsizlik baş dnmeleri de arttı.annelik böyle bişey işte şimdiden başladı fedakarlıklar ama bunlar en hafifleri :KK34:

Bu sikayetler bu haftalarda olagan yani. Sagolun kizlar.
Suan bebis tekmeliyo beni bi yandan yaziyorum bi yandan mutluluktan icim icime sığmıyor. Iyi olduklarını bilmek tarifi imkansız mutluluk.

Hanimlar bendede var bu bas donmeleri goz kararmalari.dr bol bol su ic demisti en az 2 litre.icebiliyomusunuz?bu arada vakit gecmiyo ya yarin 2de bebegimi gorucem.kiz olursa zehra erkek olursa akif dusunuyoruz daha dogrusu esim ve kizim istiyo:26::KK50:

zor bi durum :KK43: ama bende benzerini yaşıyorum :KK25: eşimin annesi ölmüş adı ayşe'ymiş ve eşim onun adını koymak istiyor. ama kadın bile adını sevmiyormuş gülşen derlermiş düşünün.. ve ayşe ismindende gülşenden de nefret ediyorum dahası anne baba ismi koymakta istemiyorum :KK43: benimkide öyle ve adımı hiç sevmiyorum. iki isimde koyamam burda sırf onun ailesi var herkes ayşe der bi ben diğer adını kullanırım söylemeyin desem kötü olurum :KK25::KK25: öykü-derin-duru-buse bi sürü isim buldum ama hiçbirini seçip seslenemiyorum. :KK50::KK43:

canım, ayşe güzel bir isim çok uzun da değil, ikisi aynı anda kullanılabilecek bir isim koysan, akrabaları ikisini kullanmaları konusunda birkaç kez uyarınca sorun olmayacaktır... büyüyünce kendi karar verir hangisini kullanacağına...

ben de nasipse oğluma kayınpederimin ismini koyacağım, avantajım şu, eşim "ben babamın ismiyle seslenemem çocuğuma" diyor, dolayısıyla iki isim olacak ve ikinci isim kullanılacak, kp ismi kimlikte olacak sadece adı yaşatmak için o da...

Günaydın canım,mutlu seneler.
Aynı günde kucağımıza alcaz bebişimizi :)
Seninki kızmı erkekmi?

eveeet :nazar: bakalım önce kim doğuracak :KK1: sağlıkla gelsinler de günü saati hiç önemli değil:KK16:

Bu sikayetler bu haftalarda olagan yani. Sagolun kizlar.
Suan bebis tekmeliyo beni bi yandan yaziyorum bi yandan mutluluktan icim icime sığmıyor. Iyi olduklarını bilmek tarifi imkansız mutluluk.

bulantılarım olmasa ciddi ciddi endişelenmeye başlayacağım, ben neden hissetmiyorum bebeğimi hala... sen de zayıf mısın canım... zayıf anneler daha kolay hissedermiş...:nazar:

kızlaar hızınıza yetişemiorum maşallah..nasılsınız özldedim siziii:KK16: bebeğimi halaa hissedemiyorum ben :KK14:

Hanimlar bendede var bu bas donmeleri goz kararmalari.dr bol bol su ic demisti en az 2 litre.icebiliyomusunuz?bu arada vakit gecmiyo ya yarin 2de bebegimi gorucem.kiz olursa zehra erkek olursa akif dusunuyoruz daha dogrusu esim ve kizim istiyo:26::KK50:

kesinlikle içemiyorum :KK43: iş yerinde üşüyorum evde de çok içemiyorum. bazı günler bi gayret geliyo o da bir iki gün sürüyor. ben ilaçlarıda zorla içiyorum :KK43: bi düzene sokamadım canım. inşallah yarın güzel haberler alırsın canım.

canım, ayşe güzel bir isim çok uzun da değil, ikisi aynı anda kullanılabilecek bir isim koysan, akrabaları ikisini kullanmaları konusunda birkaç kez uyarınca sorun olmayacaktır... büyüyünce kendi karar verir hangisini kullanacağına...

ben de nasipse oğluma kayınpederimin ismini koyacağım, avantajım şu, eşim "ben babamın ismiyle seslenemem çocuğuma" diyor, dolayısıyla iki isim olacak ve ikinci isim kullanılacak, kp ismi kimlikte olacak sadece adı yaşatmak için o da...

yok canım iki isim istemiyorum ve o kadar gıcık akrabaları var ki sinirden çatlatırlar beni eminim,düğünde ve balayında bile halaları kavga etmemizi sağlamışlardı. zaten bu isim olayını aklına sokanlarda onlar benim kızdığımda bu hep hayaller kurardık böyle bişi yoktu sonra birden onların lafıyla değişti. ve bence kimse kimsede yaşamasın, annesi mutsuz ve hep hasta bi kadınmış, şimdi nesi yaşıcak benim kızımda :KK43: allah kaderini güzel yazsın yavrumun adı gibi.. onların maksat kendi içlerini rahatlatmak. ayşe diyip diyip ağlıcaklar sarılıp :KK43:

eveeet :nazar: bakalım önce kim doğuracak :KK1: sağlıkla gelsinler de günü saati hiç önemli değil:KK16:

bulantılarım olmasa ciddi ciddi endişelenmeye başlayacağım, ben neden hissetmiyorum bebeğimi hala... sen de zayıf mısın canım... zayıf anneler daha kolay hissedermiş...:nazar:

Evet canim hem zayifim hem ikinci bebegim. Ilk bebegimi 4 aydan sonra hissetmeye basladim

Nasılsınız güzel anneler.
Taşınma telaşındayım giremiyorum nete.İnşallah anneler ve tatlı bebişleri iyidir.
Allah'a emanet olun

canım dr bana 20 gün sonra hissedersin dedi, bazen hissediyorum ama haftada bir-iki falan. ocak ortası tam hissederiz artık, bizim tarihler yakın.

canım dr bana 20 gün sonra hissedersin dedi, bazen hissediyorum ama haftada bir-iki falan. ocak ortası tam hissederiz artık, bizim tarihler yakın.

bnde hiç hisstmiyorum karnımdaki kıpırtıların sancıların bebekmi yoksa bağırsak faaliyetimi olduğunu anlayamıyorum

Kacinci haftandasin sen canim. Bende yarin 3 te gorecegim bebegimi. Aynen dedigin gibi vakit gecmiyo.

X