2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Hoş geldin canım aramıza. Ben 3 kilo aldım ve şuanda hamile t-shirt ü giyiyorum :) eteklerim olmuyo. Elbiselerim vardı işte onlar da hamilelik gibi oluyorlar

arkadaşlar merhaba ben çok giremiyorum ama heyecanımı paylaşmak istedim yarın ALLAH cc nasip ederse cinsiyetini öğreneceğiz çokk merak ediyrm tabi sağlıklı olması en önemlisi ama işte insan merak ediyor

Ben geldim kizlar
Nasilsiniz giremiyorum kac gundur tlf problem var gecmisi okuyamadim
Hepinizi cok ozledim.
Dun karin agrisi sikayetiyle dr gittim. Tahlil sonuclarim iyi cikmadi. Idrarda protein kacagi varmis. Uc dr gittik gunumuz hastanelerde gecti pek olumlu seyler duymadim cok uzuldum cok agladim. Simdide bebegi.e zarar verdimmi diye korkuyorum. Bugun yeniden tahliller yapildi ogleden sonra cikacak sonyclar.
Sizden ricam dua edin bana bu cuma gununun hurmetine birimizin duasi kabul olur. Sonuclarim temiz cikar insallah :18:

Hoşgeldin aramıza:13:

Ben 14. haftadayım sadece 1buçuk kilo aldım. Kilo almak için çok da uğraşmıyorum zaten hedefim 10 kiloyu geçmemek. Hamile kaldığımda 49 kiloydum boyum 170. Sürekli bel ağrım var ve bunun sebebini, uzun boylu ve zayıf olduğumdan omuriliğimin narin olmasına bağladı doktor. Çok kilo hamileliğin son aylarında anneye de bebeğe sıkıntı verir o yüzden dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum.

kızlar teşekkür ederim tekrar tekrar..annede çok şükür iyi..

ama ben ölüyorum sanırsam..hastalıktan başımı kurtaramyorum..çevremde herkes hasta..eşim raporlu evde yatıyor..ben grip atlattım derken 2 saattir 20 lik dişlerim beni öldürüyor..çokkötü iki taraftanda baskı yapıyorlar ve çenem felaket ağrıyor...karanfil koydum.banamasın demiyor..doktorumu aradım ulaşamadım...kızlar napıcam ben dayanamıyorum...dişin çıkıcağı yerde yok başka bir dişin altında..üstteki dişlere baskı yapıyor..Allahım çok berbat bir ağrı...

meleğime birşey olmasın.. okudum heryerde kimi 3.aydan sonra dişe müdahale yapılabiliyor diyor..kimi sakın çektirmeyin 20 lik dişin bebeğe zararı yok bekleyin diyor.arkadaşın doktoru demiş..katlan parolla idare et kesinlikle müdahale tavsiye etmiyorum diş doktorları yapalım dese bile yaptırmayın diyor..napıcam bilemiyorum çenem berbat kızlar...

çok geçmiş olsun arkadaşım dualrım seninle..inşallah tertemiz çıkar sonuçların arkadaşım..üzme kendini lütfen Allah yardımcın olsun..

ah keşke senin gibi şanslı olabilsem..ne yaparsam yapayım kilo alıyorum düzenli yemek yemeye çalışıyorum ama alıyorum anlamıyorum..diyetisyene gidicem..

arkadaşlar merhaba ben çok giremiyorum ama heyecanımı paylaşmak istedim yarın ALLAH cc nasip ederse cinsiyetini öğreneceğiz çokk merak ediyrm tabi sağlıklı olması en önemlisi ama işte insan merak ediyor

Allah gönlüne göre versin canım..güzel haberlerini bekliyoruz...

Çok geçmiş olsun canım , Kimsenin lafına bakma muhakkak diş doktoruna gitmelisin, en doğru olanı o söyler zaten.. artık herşeyin var bir çözümü ihmal etme sakın.. :/

Çok geçmiş olsun canım , Kimsenin lafına bakma muhakkak diş doktoruna gitmelisin, en doğru olanı o söyler zaten.. artık herşeyin var bir çözümü ihmal etme sakın.. :/

ah canım bilemedim ki nasıl yapayım..diş doktoru bunu söyleyen..kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi sabredin dedi..ama nasıl sdabır edilirki bu acıya..bakalım akşam iş çıkışı acile gidicem diş hastanesine...kendi doktorumda arar inşallah.

Tatlım buz kompleksi yap ama ilk fırsatta doktorunla görüşmen lazım sakın kolonya asprin filan da koyma dişine, zararlıymış doğuma daha 5.5 ay var nasıl beklenirki böyle

sana da çok geçmiş olsun canım.
benim de kaplama dişim biraz kırıldığı için doktoruma sordum, dişçiye gidip göstereyim mi diye fakat biraz bekle dedi. 15. haftamdayım ben. biraz bekle dediği 21.-22 haftaya kadar yani deraylı ultrasondan sonra git dedi.
ama 20lik diş ile ilgili bir fikrim yok. sadece temkinli ol.

birde şu var, bence bu önemli. dişlerin ve çenen stres kaynaklı olabilir.
geçen sene bir taraftan çenemi açamıyorum, çenem ağrıyor diye 20lik dişim pörtledi zannettim. koştum doktora. evet 20lik dişim çıkmış hemde yan ama ağrıyı yapan o değilmiş. hiç müdahale etmeden çene cerrahisine gittim çapada. sadece gece yatarken plak verdiler. ve iyiyim. aslında plak işin teknik kısmı. stresi azaltınca geçiyor.

Sagol canim. En son gittigim dr nefroloji uzmani bi cumle kurdu hala yankilaniyo beynimde hala gozyaslarima hakim olamiyorum. Ins temiz cikar sonuclarim yada gecici birseydir

canım benim ya, sen önce kendi doktorunla sonra da bir diş hekimiyle görüş, kendine eziyet etme... mutlaka bir çözümü vardır... hiç bir doktor hastasına "çekeceksin" diyip bırakamaz bence...

temiz çıkacak sonuçların içini ferah tut, ağlayıp üzülüp bebişini de üzme... bizi de habersiz bırakma, bekliyoruz güzel haberlerini inşallah...

Canım biliyorum annen rahatsızdı senin.allah rahmet eylesin sana sabrını versin.Zor ama güçlù olmaya çalış bebegin için.Denecek bir sey yok o kadar üzüldüm ki.

hayırlı cumalar kızlar
çileksurat kuzeninin eşinin haberini okuyunca başta tellaşlansamda sonradan çok sevindim cnm gözünüz aydın
hasta ve tahlillerinde problem çıkan arkadaşlarada bu mübarek cuma saati acil şifalar diliyorum
bol bol dua edelim arkadaşlar bugünü bu saatleri iyi değerlendirelim..salavat çekmeye özen gösterelim
öpüyorum sizleriii

Canim cok gecmis olsun....
Bak karin agrisi falan normal deniliyor ama gitmen iyi olmus....
Ins. Degerlerin normale doner....
Allah (c.c.) bebegini sana bagislasin canim....
Bol bol su icmeye calis az su icmekte etkiliyor .....
Dua edecegim cuma gunu ins. Kabul edilir

oyyy kiyamam canim ya.....
Nasil cekiyorsun hemde dis agrisi
Tatlim asiri cekiyorsan bence tedavisini gor derim ben....
Gecer ins. Ya agriyacagi zamani buldu .....

Basin sagolsun canim. Allah sabir versin.
Elinden geldigince bebegini uzmemeye calis. Ben dun kendimi yiyip bitirdim tahlil sonuclarindan dolayi. Bugun bebegimi hissetmedim cok korkuyorum cok uzgunum. Sen yapma benim yaptigimi. Tahlil sonuclarina gore ilk isim bebegimi gormek olacak lutfen bana da dua edin

inşallah hayırlısıyla görüceksin cnm bebeğini içini ferah tut..Allah dua edenlerle berabedir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…