2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar az önce bebek çıktı..anne içeride ama ikisininde sağlık durumu iyimiş..dikişleri kalmış onalrı hallediyorlarmış..çok saolun..çok teşekkür ederim.. Allah hepimize sağlıklı doğumlar versin..

Çok şükür canım ya sevindim valla. tekrar geçmiş olsun :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

günaydınlar hayırlı cumalar hastalara şifalar vefatlara taziyeler diliyorum.. şükürler olsun bugünümüze arkadaşlar mübarek günün hatırına rabbim herkesin duasını kabul etsin yavruşlarını korusun inşallah :KK49:

kızlar az önce bebek çıktı..anne içeride ama ikisininde sağlık durumu iyimiş..dikişleri kalmış onalrı hallediyorlarmış..çok saolun..çok teşekkür ederim.. Allah hepimize sağlıklı doğumlar versin..

Tam yazacaktım Allah'ım bebeği ve annesini korusun sağlıkla çıksınlar diye, yazmışsın canım çoookk geçmiş olsun.. Allah bizlere ve tüm hamişlere hayırlı doğumlar nasip etsin İnşallah...:KK49::KK49::KK49:

valla arkadaşlar halımı görsenız suan :KK43:

mtfr A1298C diye bi değerim sadece homozigot mutasyon, homosisteinim11.57

elimde sonuçlarım pc basında benım gıbı durumu olanlar ne yapmış onlara bakıyorum. doktorum degerımın katlanmasını beklılyor ıgneler kalbı duyulunca.ben kendı kendıme kanım sulansın dıye lımonlar yer.. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..bana cevap yazan arkadaşlarım teşekkür ederım.. ilk hamileliğim olsa zaten bir tecrübem olmadığı ıcın beklıcektım ancak 1 ay ama 1 kürtajım var kalbını duyamadık bebegımın..o yüzden yogurduu üfleye üfleyeee..... üfüm kalmadı :KK43:

şükür..
geçmiş olsun canım benim.. :103:

allahım çom şükür.. sağol haber verdiğin için çileksurat. gözlerim doldu.

allah analı babalı büyütsün. sizinde gözünüz aydın. allah sana da, bürün hamilelere de hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin

elimde sonuçlarım pc basında benım gıbı durumu olanlar ne yapmış onlara bakıyorum. doktorum degerımın katlanmasını beklılyor ıgneler kalbı duyulunca.ben kendı kendıme kanım sulansın dıye lımonlar yer.. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..bana cevap yazan arkadaşlarım teşekkür ederım.. ilk hamileliğim olsa zaten bir tecrübem olmadığı ıcın beklıcektım ancak 1 ay ama 1 kürtajım var kalbını duyamadık bebegımın..o yüzden yogurduu üfleye üfleyeee..... üfüm kalmadı :KK43:

endişelen me benimde ilk hamileliğimde öyle olmuştu kalp atışı hiç olmadı ama ondan sonra ki gayet normaldi çok şükür keza şimdikide iyi ilklerde olabiliyor eltiminde ilki düşüktü onunda çok şükür 1 kızı var şimdi oğluna hamile
dua et sağlıklıysa zaten hiç bir şey olmaz sağlıksızsa yapacak bişey yok zaten Allahtan hakkında hayırlısını vermesini dile

Canım dualarımız seninle olsun rabbim hakkında hayırlısını versin

Bende dun 4lu taramanin sonuclarini aldim cok sukur rabbime hicbir sikinti cikmadi onda yanliz idrarda enfeksiyon cikmis doktor monurol diye bi ilac yazmis aksam icip sabaha kadar tuvalete cikilmayacakmis daha once bunu kullanan var mi nasil birsey yani tadi filan

kızlar pendik bölgesinde 2 hastane ile konuştum doğum fiyatları ile ilgili; şöyle;

emsey hastanesi:
normal doğum: 950 lira
zorunlu sezeryan:1450
keyfi sezeryan!!: 2000

bu fiyatlar paket fiyatlarmış. 2 gün yatışlı fiyatlar olduğunu söyledi. ısrarla bu paket dışında farklı bir fatura görme ihtimalini sordum. herşey içinde fakat doktor ekstra birşey isterse bunu zaten söyler dedi. demekki en baştan doktorla hepsini konuşmak gerekiyor.

kurtköy ersoy hastanesi:
normal doğum: 650
zorunlu sezeryan: 850
keyfi sezeryan: 1300

buna da aynı şeyleri sordum aynı cevapları aldım.

Bende dun 4lu taramanin sonuclarini aldim cok sukur rabbime hicbir sikinti cikmadi onda yanliz idrarda enfeksiyon cikmis doktor monurol diye bi ilac yazmis aksam icip sabaha kadar tuvalete cikilmayacakmis daha once bunu kullanan var mi nasil birsey yani tadi filan
Ben kullandm canm o ilacı limınlu ya da portakalı tadı gZl ama içmeden önce tuvalet ihtiyacını gider 7 8 saat girmemen gerek tuvalete cmkü

Arkdşlar mrb bende haziran annesi olcm inşallah uzun zamandr sayfayı ziyaret ediydm dayanamadım bende katlmk istedim aranıza :) benm de kızım olacak :) arkadaşlar kilo almaya başladınızmı acaba çok merak ediyorum :)

Arkdşlar mrb bende haziran annesi olcm inşallah uzun zamandr sayfayı ziyaret ediydm dayanamadım bende katlmk istedim aranıza :) benm de kızım olacak :) arkadaşlar kilo almaya başladınızmı acaba çok merak ediyorum :)

hoşgeldin aramıza canım hayırlı olsun benimde kızım olucam inşallah :KK34: ben kilo verdim başlarda şu anda da almadım 16. haftamdayım.temkinli gidiyorum ama bir süre sonra kontrol etmek imkansızlaşıcak :44:

kızlar pendik bölgesinde 2 hastane ile konuştum doğum fiyatları ile ilgili; şöyle;

emsey hastanesi:
normal doğum: 950 lira
zorunlu sezeryan:1450
keyfi sezeryan!!: 2000

bu fiyatlar paket fiyatlarmış. 2 gün yatışlı fiyatlar olduğunu söyledi. ısrarla bu paket dışında farklı bir fatura görme ihtimalini sordum. herşey içinde fakat doktor ekstra birşey isterse bunu zaten söyler dedi. demekki en baştan doktorla hepsini konuşmak gerekiyor.

kurtköy ersoy hastanesi:
normal doğum: 650
zorunlu sezeryan: 850
keyfi sezeryan: 1300

buna da aynı şeyleri sordum aynı cevapları aldım.
pendik bölgesinde şifa ya da gidin derim bende oraya gidiyorum ve cok memnunum .

X