2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
selam güzel anneler ve ve onların güzel mi güzel melekleri..

sizden bir ricam olacak kuzenimin eşi bugün sezeryan olacak..ama çok riskli..hamileyken bir hastalık geçirdi ve sinirleri iltihap toplamış..o yüzden heyet raporu ile normal doğum yapamaz. yürümesi kalkması herşeyi okadar zorlaştıki..sanki hafifi felç geçirmiş gibi..devlet hastanesi riskli bir doğum ben yapamam deyip tıpa sevketti..tıptaki kadın doğumcu heyet raporu olmasına rağmen iki ayrı hastaneden illa normal doğum yapıcak diye tutturdu..Acıbadem hariç tüm hastaneler riski alamadı masada kalır dedi..anestezi uzmanı çok önemli....bugün sezeryanla doğum yapacak hatta yarim saat içinde....iyi dileklerinizi dualarınızı iyi enerjinizi nolur esirgemeyin..çok korkuyor..hem kendi canı için hem de bebeği için..teşekkür ederim..inşallah iyi haberlerini veririm size..

Allah (c.c.) yardimcisi olsun canim.....
Gercekten cok zor bir durum.....
Cogu kisi bebegimi kucagima alacagim diye sevinerek sezeryan olurken....
Kuzeninin esi kim bilir nasil korkularla giriyor......
Rabb'im yardimcisi olsun.....
Ins. Cok kolay gecer bebegide kendiside saglikli bir sekilde cikarlar o ameliyathaneden.....
:nazar::nazar::nazar:

kızlarvbebim midem bulalmıyo artık normal mi acaba birde akıntım çok yaa böyle su geliyo gibi ama içinde sarı akıntıda var kafam karıştı ya :KK43:

canım akıntı konusunda bende çok fenayım anlatamam çok fazla sorduğumda doktora normal demişti ama gerçekten normalmi herkeste varmı bu durum bilmiyorum:44:

Kızlar bende oldu aynısı sonra öğrendimki bebek yerleşiyormuş o yüzden yumuşaklık ve bi boşluk yaşanıyormuş o haftalarda bende çok korkmuştum hatta baya paniklemiştim. Daha sonraki hafta karnım birden iki katı büyüdü ve sertleşti şimdi yanlarda gerildi iyice büyüyor yani inşallah sizinde benimki gibidir .çok kafanıza takarsanız Dr arayın derim :KK34:

Sağol canım o güzel bilgilerin için resmen içimi rahatlatıyorsunuz yoksa içim içimi yiyor resmen Allah herkesten razı olsun

sizden bir ricam olacak kuzenimin eşi bugün sezeryan olacak..ama çok riskli..hamileyken bir hastalık geçirdi ve sinirleri iltihap toplamış..o yüzden heyet raporu ile normal doğum yapamaz. yürümesi kalkması herşeyi okadar zorlaştıki..sanki hafifi felç geçirmiş gibi..devlet hastanesi riskli bir doğum ben yapamam deyip tıpa sevketti..tıptaki kadın doğumcu heyet raporu olmasına rağmen iki ayrı hastaneden illa normal doğum yapıcak diye tutturdu..Acıbadem hariç tüm hastaneler riski alamadı masada kalır dedi..anestezi uzmanı çok önemli....bugün sezeryanla doğum yapacak hatta yarim saat içinde....iyi dileklerinizi dualarınızı iyi enerjinizi nolur esirgemeyin..çok korkuyor..hem kendi canı için hem de bebeği için..teşekkür ederim..inşallah iyi haberlerini veririm size..

Rabbim onu ve evladını sevdiklerine bağışlasın Rabbim yardımcısı olsun Allah'ın izniyle bişe olmaz güzel haberler bekliyoruz

kızlar günaydın.. bana yardımcı olabilecek bırı vardır umarım hamılelerın dgırdıgı bı topık arıyordum.benım bata 6 gün kala beta hcg degerım 15 cıktı progesteronum da 50. nasıl sızce? bugun ınsallah 2ye katlanmıştır sonucumu alıcam oglen ama korkuyorum :KK43: kımyasal gebelik degıldır degıl mı ?

canım Allah yar ve yardımcısı olsun Rabbim'in mucesine kimsenin aklı ermez dualarımız onunla

kızlar günaydın.. bana yardımcı olabilecek bırı vardır umarım hamılelerın dgırdıgı bı topık arıyordum.benım bata 6 gün kala beta hcg degerım 15 cıktı progesteronum da 50. nasıl sızce? bugun ınsallah 2ye katlanmıştır sonucumu alıcam oglen ama korkuyorum :KK43: kımyasal gebelik degıldır degıl mı ?

Canim sana hemen bir ornek....
Benim adet gunumden birgun once 15.51 cikmisti.....
Normal gunumde de normal adet olmustum.....
Ki kimyasal gebelik bile degilmis ....
Ben meraktan erkwn yaptirdim diye yakalamisim cogu kiside bu durumu farkinda olmadan yasarmis falan filan.....
Sonraki ay deger adet gunu 120.00 idi....
Sukur hamileyim....
Yani senin 6 gun onceden boyle cikmis olmasi cok normal .....
Masaallah diyelim :nazar:
Hayirli olsun Allah (c.c.) anali babali buyutsun ins. :KK16:
Senin 6 gun kala 15....
4 gun kala iki kati 30.....
2 gun kala 60.....
Adet gunu 120.... ye denk geliyor .....
Artik gerisini sen dusun :nazar: :

Son düzenleme:
günaydııınn canlarımm küçük bi kaçamak yapıyorum ama ne yapayımm çook özledim siziiiii:KK16: fırsat bulunca giriyorum okuyabildiğim kadar okuyırum ama yazamıyorm herkes iyidir inşallahh Allah hepimizi beebklerine kavuştursunnnnn

cileksuratcığım kuzenin nasıl oldu? Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda tüm hastalıklarından kurtulur. Bebeği doğmuştur artık sanırım ben şimdi okudum yazdığını çok çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin.

Canim sana hemen bir ornek....
Benim adet gunumden birgun once 15.51 cikmisti.....
Normal gunumde de normal adet olmustum.....
Ki kimyasal gebelik bile degilmis ....
Ben meraktan erkwn yaptirdim diye yakalamisim cogu kiside bu durumu farkinda olmadan yasarmis falan filan.....
Sonraki ay deger adet gunu 120.00 idi....
Sukur hamileyim....
Yani senin 6 gun onceden boyle cikmis olmasi cok normal .....
Masaallah diyelim :nazar:
Hayirli olsun Allah (c.x.) anali babali buyutsun ins. :KK16:

ayyyyy ALLAH binn kezz razıı olsun sendennn nasıl rahatladım var ya anlatamam...cuma günü bugun, rabbim tüm bebek bekleyenlerı ıcınde de benı herturlu kaza beladan korusun..nasıl telaşlandım ya :KK43: homozigot var bende sabah hemen lımonata falan ıctım kalbını duymadan ıgneye başlayamayız dedıler cunku, aksam da ecopırın ıcıyorum anlayacağınız karısıgım :) 2014 eylül annelerı topıgı de yok o yüzden buraya yazdım :) sevinçliyim şimdi :)

ayyyyy ALLAH binn kezz razıı olsun sendennn nasıl rahatladım var ya anlatamam...cuma günü bugun, rabbim tüm bebek bekleyenlerı ıcınde de benı herturlu kaza beladan korusun..nasıl telaşlandım ya :KK43: homozigot var bende sabah hemen lımonata falan ıctım kalbını duymadan ıgneye başlayamayız dedıler cunku, aksam da ecopırın ıcıyorum anlayacağınız karısıgım :) 2014 eylül annelerı topıgı de yok o yüzden buraya yazdım :) sevinçliyim şimdi :)

Biraz olsun yardimci olup icini ferahlattiysam ne mutlu bana canim....
Tedirgin anneler kulubune sende hos geldin.....
Daha bu ilk telaslanmalarin.....
Allah (c.c.) yardimcin olsun.....
Ignelerini sakin aksatma kardesim.....
Birkac hafta sonrada tsh t3 t4 hormonlarina mutlaka baktir.....
Hadi kal saglicakla :KK49::nazar:

aaaaay canımmmm çok tatlı bunlaaaaar :KK69: benim anneminde eli yatkın bu tarz şeylere bende kısmetse annemle yapıcam her türlü süsü püsü..Eminönü'nden alıp alıp..

kızlar rendevularınızın ileri tarihte olması daha iyi.çünkü erken gidince net bişey söyleyemiyor doktor bu kötü bişey :) inşallah kesin sonuccu söyler.bana yüksek ihtimal kız dedi %80 ama değişme ihtimalini de gö önünde bulunduruyorum :):KK34:

olaya cinsiyet açısından bakarsak bende aynen öyle düşünüyorum..
ama ben daha çok sağlığı,gidişatı merak ediyorum..o yüzden bu tedirginliğim..

Pufpuf app store ye hamileyim yaz pembe arka planda hamile resmi olan karikatur olan uygulamayi sec zaten uygulamanin adida hamileyim. Hafta hafta bebekteki gelisimleri yaziyor ben onu takip ediyorum ve cok begeniyorum

iphone için en güzel uygulama bebeğim&ben uygulaması bence. omo ve yumoş iş birliği ile hazırlanmış bir uygulama ..
radevularını bile takip edebiliyorsun. bebeğini seni ve ek bilgileri tek tek gösteriyor.
bir de bebeğin o hafta karnında nasıl görüdnüğünün 3 boyutlu görselini gösteriyor.. :) sırf onun için bile kullanılır yani ama gerçekten çok faydalı bilgiler var. eğitici videolar var...
çok memnunum şahsen, kontrol takiplerimi de oraya girdim, geçmişe dönüp rahatlıkla bakabiliyorum şu tarihte şuna gittim bu tarihte buna falan diye...

aaaay evt kızlar her ikisinide indirdim dün çok güzel..hele bebeğim&ben harika bişeye benziyo..hele ultrason görüntüsü olayına ba-yıl-dım...

merhaba canım,hoşgeldin..
bizim geçtiğimiz o endişe dolu yollardan geçiyorsun sende,çok iyi anlıyorum..
zaten dediğin gibi 2 günde bir değerin 2'ye katlanması önemli..şu an tek bi değere bakıp iyi-kötü ayrımı yapmak doğru olmaz bence..korkman çok doğal ama olumlu olmaya çalış ve dua et..

mesajını okur okumaz içimden geçirdim iyi dilekleri,duayı canım..
umarım hiçbişeycik olmaz,korkulan kadar büyük sorun yaşanmaz,sağlıkla doğar bebişi..
uygun olduğun an yaz bize neler olduğunu..
Allah yardımcısı olsun :nazar:

canım valla erken biraz düşük çıkması normal olabilir. Ama bekle bence günün dolana kadar umutlanıp üzülmektense ben 10 gün geçmesini bekledim kafam rahat olsun diye. Rabbim hakkında hayırlısını versin canım :)

kızlar az önce bebek çıktı..anne içeride ama ikisininde sağlık durumu iyimiş..dikişleri kalmış onalrı hallediyorlarmış..çok saolun..çok teşekkür ederim.. Allah hepimize sağlıklı doğumlar versin..

günaydın kızlar
hayırlı cumalar
allahım 2 gündü
r topik niye böyle kötü haberler allahım daha beterinden saklasın
çilek noldu canım bilgi alamdın mı hiç
allahım bebeğinde annesininde yardımcısı olsun:emir_bebek:

X