2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben de varım cinsiyeti öğrenmeyen hem de en geç randevu benim.. :KK31::KK31::KK31: teee 20 ocakta :KK50::KK50::KK50::KK43::KK43:

ooooo senin baya uzakmış randevun..

o zamana 18.haftanda falan olucaksın,artık cinsiyeti net söylerler.. ya da bakarsın dayanamayıp erken gidersin sende :KK1:

ooooo senin baya uzakmış randevun..

o zamana 18.haftanda falan olucaksın,artık cinsiyeti net söylerler.. ya da bakarsın dayanamayıp erken gidersin sende :KK1:

arada niyeti bozumuyorum değil :KK52::KK52::KK52: eşime kalsa hemen her gün öğrenene kadar doktor doktor gezelim istiyo :KK9::KK9::KK9::KK9:

ama ben sabır diyorum hayırlısıyla gelsin bebişimiz USG'de fazlası zararmış diye duyduğumdan ayda 1 kafi diyorum ama bakalım belki dayanamayabilirim ben de :KK49::KK49::KK52::KK52:

AAyyyy bitanem gözümüz aydın vallahi çok sevindim...

Oooo benim yakışıklım da var bi kere :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kaynanalık da yapmam ben söz 10 burma bilezik de taktım gitti :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ama once ben talip oluyorum kizlara ya :KK76:
Ayrica bende asirlik gumus kemerde var .....
Eski savasci kadinlarin taktigi kusaktan kusaga bendende Ali Yasin imin esine :KK9:

arada niyeti bozumuyorum değil :KK52::KK52::KK52: eşime kalsa hemen her gün öğrenene kadar doktor doktor gezelim istiyo :KK9::KK9::KK9::KK9:

ama ben sabır diyorum hayırlısıyla gelsin bebişimiz USG'de fazlası zararmış diye duyduğumdan ayda 1 kafi diyorum ama bakalım belki dayanamayabilirim ben de :KK49::KK49::KK52::KK52:

bizde de tam tersi... :KK1:
eşim sabırla beklemekten yana,ben deli gibi hergün gitsem olur :KK1:
demek her aileye bitane sabırlı bitane sabırsız şart :KK1:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar ben geldim Allahıma şükürler olsun güzel haberlerle geldim o kadar mutluyum ki doktor yüzde yüz kız dedi prensesim olacak çok güzel bir kız dedi ağzı burnu çok kibar koca göbekli bir kız dedi boyu kilosu gayet iyi dedi 205 gram ağırlığı boyu ise 17 cm miş prensesin tarama yaptı herşey normal dedi ve diğer güzel haber ise plesantam yukarı çıkmış olması gereken yerdeymiş yürüyüşlere başlayabilirsin dedi kızlar ya kendime göre adak bile yaptım rabbime şükürler olsun

Masaallah canim :nazar:
Ultrasonda da guzelligi tescillenmis desene.....:KK9:
Bu arada benim Ali Yasin im var aklinda bulunsun aday ararsan :KK9::nazar:

Ama once ben talip oluyorum kizlara ya :KK76:
Ayrica bende asirlik gumus kemerde var .....
Eski savasci kadinlarin taktigi kusaktan kusaga bendende Ali Yasin imin esine :KK9:

bende de var bi kere yaaaaaaa gümüş kemerden :) kaynanama da kaynanasından kalmış falan hahaytt :) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Masaallah canim :nazar:
Ultrasonda da guzelligi tescillenmis desene.....:KK9:
Bu arada benim Ali Yasin im var aklinda bulunsun aday ararsan :KK9::nazar:

anaaaam canım hayırlı olsunn kızınnn arte yaparızz kızzz benimde kız yaaa allah tamamına erdirsin kızlarda çoğalıyor

canım gözün aydın darısı artık bize dimi PUFPUF :):nazar::nazar::nazar:

AAyyyy bitanem gözümüz aydın vallahi çok sevindim...

Oooo benim yakışıklım da var bi kere :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kaynanalık da yapmam ben söz 10 burma bilezik de taktım gitti :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
teşekkür ederim kızlar taliplerimize gelince eeeeee düşünmemiz lazım kız evi naz evi demi ama

günaydın canımmmmmm..

yaaaa telefon için "apple store" da yok mu bu tarz bi uygulama? ben bitek "huggies" i buldum onu takip ediyorum,o da hafta hafta yazıyor sadece durumu başka bişey yok..

iphone için en güzel uygulama bebeğim&ben uygulaması bence. omo ve yumoş iş birliği ile hazırlanmış bir uygulama ..
radevularını bile takip edebiliyorsun. bebeğini seni ve ek bilgileri tek tek gösteriyor.
bir de bebeğin o hafta karnında nasıl görüdnüğünün 3 boyutlu görselini gösteriyor.. :) sırf onun için bile kullanılır yani ama gerçekten çok faydalı bilgiler var. eğitici videolar var...
çok memnunum şahsen, kontrol takiplerimi de oraya girdim, geçmişe dönüp rahatlıkla bakabiliyorum şu tarihte şuna gittim bu tarihte buna falan diye...

günaydın canımmmmmm..

yaaaa telefon için "apple store" da yok mu bu tarz bi uygulama? ben bitek "huggies" i buldum onu takip ediyorum,o da hafta hafta yazıyor sadece durumu başka bişey yok..

Pufpuf app store ye hamileyim yaz pembe arka planda hamile resmi olan karikatur olan uygulamayi sec zaten uygulamanin adida hamileyim. Hafta hafta bebekteki gelisimleri yaziyor ben onu takip ediyorum ve cok begeniyorum

Pufpuf app store ye hamileyim yaz pembe arka planda hamile resmi olan karikatur olan uygulamayi sec zaten uygulamanin adida hamileyim. Hafta hafta bebekteki gelisimleri yaziyor ben onu takip ediyorum ve cok begeniyorum

Deterjan canim cok Üzgünüm rabbim mekanini cennet eylesin. Basın sağolsun Allah sabır versin canım

arkadaslar amniyo sivisi azalan var mi aranizda dr amniyo sivisi azalmis bebegin haraketleri bu yuzden kisitli ve geriden gidiyo dedi cok uzgunum arkdaslar

canım panik yapma.öncelikle muhakkak bi uzman pedagoga gitmen lazım.ikincisi amniyon sıvısınn azlığı senin su içmenle direk bağlantılı değil.büyük ihtimalle idrar yolu enfeksiyonlarından ya da annein kanında bulunan bakteriden kaynaklanıyormuş.senin için biraz araştırdım.korkma hemen ama acilen bi uzmana git bol bol dua et.allah tez elden geçmesini ansip eylesin...

yanlız değilsin benimde ozaman of yaaaa

arada niyeti bozumuyorum değil :KK52::KK52::KK52: Eşime kalsa hemen her gün öğrenene kadar doktor doktor gezelim istiyo :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ama ben sabır diyorum hayırlısıyla gelsin bebişimiz usg'de fazlası zararmış diye duyduğumdan ayda 1 kafi diyorum ama bakalım belki dayanamayabilirim ben de :KK49::KK49::KK52::KK52:

[sıze=3]ooooo senin baya uzakmış randevun..

O zamana 18.haftanda falan olucaksın,artık cinsiyeti net söylerler.. Ya da bakarsın dayanamayıp erken gidersin sende :KK1:
[/sıze]

kızlar rendevularınızın ileri tarihte olması daha iyi.çünkü erken gidince net bişey söyleyemiyor doktor bu kötü bişey :) inşallah kesin sonuccu söyler.bana yüksek ihtimal kız dedi %80 ama değişme ihtimalini de gö önünde bulunduruyorum :):KK34:

X