2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarvbebim midem bulalmıyo artık normal mi acaba birde akıntım çok yaa böyle su geliyo gibi ama içinde sarı akıntıda var kafam karıştı ya

Slm kızlar feci sancım var kasıklarım ağırıyor adet sancısı gibi sizce normal mi lütfen cevap yazın sizdede bu durumu yaşayan varmı.

çalışmak ve hamilelik ikisi çok zor ilerliyo gerçekten..hele işin ayaktaysa ve ağursa..masa başı olanlar kısmen daha rahat tabi ama sabah kalkıp evden çıkmak bile biz hamişler için zorlayıcı..
18 hafta onaylanmış demek..ne güzel..2 hafta iki haftadır gerçi ben 6 aylık ücretsiz iznimide kullanıcam büyük ihtimal amabakalım kısmet..saol cnm cvbın için
Canim hala 16 hafta 8+8

evet bende böyle biliyorum 8 hafta doğumdan önce 8 hafta doğumdan sonra

18 hafta olayı daha tam onaydan geçmedi gündemde olabilir ama hala uygulamaya konulmadı bildiğim kadarıyla
cnım yukarıda arkadaşında yazdığı gibi onaylanmış sanırım..tabi yeniden başka şeyler çıkmazsa..
Arkadaslar amniyo Sivisi azalan var mi aranizda dr amniyo sivisi azalmis bebegin haraketleri bu yuzden kisitli ve geriden gidiyo dedi cok uzgunum arkdaslar
tek bir doktorla sınırlı kalma skaın ve moralini yüksek tut..arkadaşla rçok güzel linkler paylaşmışlar..Allah yardımcın olsun cnm
gözün aydın cnm..hep böyle güzel haberlerle gelelim inşalllahh

kızlarvbebim midem bulalmıyo artık normal mi acaba birde akıntım çok yaa böyle su geliyo gibi ama içinde sarı akıntıda var kafam karıştı ya

Canim ins. Bu sekilde devam eder.....
Bende de birkac gun durgunlasmisti sukur gecti dedim....
Sonra sil bastan tekrar basladi iste...
19+0 olduk bugun halen devam ediyor....
40 hafta surmez ins.
Akintinda koku yoksa sorun yok canim....
Bende de oluyor gnelde ....

Slm kızlar feci sancım var kasıklarım ağırıyor adet sancısı gibi sizce normal mi lütfen cevap yazın sizdede bu durumu yaşayan varmı.

bana ara ara kramp şeklinde giriyo canım..adet sancısı gibi ağrılar çook şiddetli olmadıkça normal demişti doktorum

@neslihanbursa; canım iyice araştırdım, arkadaşlar haklı onaylanmamış henüz... iş yerinde de personel daire başkanlığına sordum, kanun taslağı hazırmış 2014 ocak bekleniyormuş,ama şu an gündem çok karışık sıra gelir mi bilmiyoruz diyor müdür de.:44:

anladım cnm 2014ü takip edicez ozaman..bi ara ne güzel dahada uzatıcaklardı ama istihdamı etkiler diye uzatmamışlar..saol uğraşların için

Son düzenleme:
kızlar, karnım dokununca hissedilir derecede sertti... bugün yumuşak olduğunu farkettim sanki... bişey olmamıştır demi bebeğime... bulantılarım falan devam ediyor gerçi... kasıklarımda da sancı var bu akşam:18:

Canım tahmini doğum tarihimizde aynı sayılır bende aynı öyleyim ve bugün kasık ağrılarım var bende merak ediyordum demekki bu hafta böyle oluyor

Canım tahmini doğum tarihimizde aynı sayılır bende aynı öyleyim ve bugün kasık ağrılarım var bende merak ediyordum demekki bu hafta böyle oluyor

çook teşekkür ederim canım... buradaki paylaşımlar olmasa ne yaparız diyorum bazen... durumlarımızı karşılaştırıp fikir alışverişinde bulunabiliyoruz... rahatladım sayende...

bu korku hep sürecek mi, ben mi takıntılı davranıyorum:18: cumartesi olsa da doktorumuza gitsek artık...

Canım bende korkuyordum ama sendede olunca biraz rahatladım sen şanslısın kontrolün yakın benim kontrole daha 20 gün var hergüne bişeyi kafaya takıyoruz annelik böyle bişe heralde

hiii ben en son ikili testte gördüm bebişimi, cinsiyetini bile öğrenemedim daha... taaam 1 ay oldu hem çok özledim hem endişeli hem meraklıyım, eşime sarıyorum arada bir... rahat olabilsek keşke...

Kızlar bende oldu aynısı sonra öğrendimki bebek yerleşiyormuş o yüzden yumuşaklık ve bi boşluk yaşanıyormuş o haftalarda bende çok korkmuştum hatta baya paniklemiştim. Daha sonraki hafta karnım birden iki katı büyüdü ve sertleşti şimdi yanlarda gerildi iyice büyüyor yani inşallah sizinde benimki gibidir .çok kafanıza takarsanız Dr arayın derim

selam güzel anneler ve ve onların güzel mi güzel melekleri..

sizden bir ricam olacak kuzenimin eşi bugün sezeryan olacak..ama çok riskli..hamileyken bir hastalık geçirdi ve sinirleri iltihap toplamış..o yüzden heyet raporu ile normal doğum yapamaz. yürümesi kalkması herşeyi okadar zorlaştıki..sanki hafifi felç geçirmiş gibi..devlet hastanesi riskli bir doğum ben yapamam deyip tıpa sevketti..tıptaki kadın doğumcu heyet raporu olmasına rağmen iki ayrı hastaneden illa normal doğum yapıcak diye tutturdu..Acıbadem hariç tüm hastaneler riski alamadı masada kalır dedi..anestezi uzmanı çok önemli....bugün sezeryanla doğum yapacak hatta yarim saat içinde....iyi dileklerinizi dualarınızı iyi enerjinizi nolur esirgemeyin..çok korkuyor..hem kendi canı için hem de bebeği için..teşekkür ederim..inşallah iyi haberlerini veririm size..

dualarımız onunla canım inş kendide bebeğide sapasağlam çıkar o hastaneden bugün cuma rabbim ikisinide korusun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…