2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim benden de 3 tane yarina bitiririm ins.

Canim sukur bak kanama falan yokmus....
Bebeklerimiz yeter ki saglikli olsunlarda sezeryan normal hic farketmez....
Nasil olursa olsun gelsinler saglicakla :nazar:
Gozun aydin diyeyim Rabb'im beterinden sakinsin....

çok şükür bugün daha iyiyim öyle sağlıcakla gelsin de hiç farketmez

Kızlar haftasonu öğrendik OĞLUŞUMUZ olacakmış, Rabbim gönlüme göre verdi... minnacık pipisi vardı ayy sağlıklı bir şekilde hemen büyüsünde kucağıma alayım inşallah :KK52:

Canim hala 16 hafta 8+8

Bende okurum 2 tane yasin arkadaslar

haklısınız resmi gazetede yayınlanmamış henüz, personel daire başkanlığı ile görüştüm ben de, zaten 2014 ocakta kanunlaşacaktı her şey hazır dedi memur... ama ülkede son durumdan dolayı şu an bir şey diyemiyorum dedi....

Ya'sin okuyan arkadaşları yazalım kızlar benim acil çıkmam lazım yazamıyorum şu an...

Kızlar haftasonu öğrendik OĞLUŞUMUZ olacakmış, Rabbim gönlüme göre verdi... minnacık pipisi vardı ayy sağlıklı bir şekilde hemen büyüsünde kucağıma alayım inşallah :KK52:

Gozun aydin canim.....
Allah (c.c.) anali babali buyutsun :nazar::nazar::nazar:
Gercekten ilk haftalardaki arkadaslarin cogu erkek gibi sanki :KK55::KK9:

Arkadaslar amniyo Sivisi azalan var mi aranizda dr amniyo sivisi azalmis bebegin haraketleri bu yuzden kisitli ve geriden gidiyo dedi cok uzgunum arkdaslar

amma çok pipilimiz oldu böyle..maşallah :nazar:

Arkadaslar amniyo Sivisi azalan var mi aranizda dr amniyo sivisi azalmis bebegin haraketleri bu yuzden kisitli ve geriden gidiyo dedi cok uzgunum arkdaslar

canım bak bikaç link buldum bunla ilgili..yazıyor..

Kızlar doktor bana decavit ve ferrum fort verdi. eczacı üzerine biri sabah aç biri sabah tok diye yazmış prospektüste de sabah yazıyor ikiside ama bulantısı olanlar öğlen yemeği ile birikte alabilir diyo. Birini öğlen birini akşam içsem ne olur acaba. Çoğunuz decavit kullanıyosunuz hangi öğün alıyorsunuz

dr bole giderse bebegin kendini sonlandirir dedi ve Ben salya Sumuk aglayarak odadan ciktim Mlsf hakkari Gigi bir yerdeyiz ve ozel bi hastane yok bilesimdi vana gidicez

Son düzenleme:
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar ben geldim Allahıma şükürler olsun güzel haberlerle geldim o kadar mutluyum ki doktor yüzde yüz kız dedi prensesim olacak çok güzel bir kız dedi ağzı burnu çok kibar koca göbekli bir kız dedi boyu kilosu gayet iyi dedi 205 gram ağırlığı boyu ise 17 cm miş prensesin tarama yaptı herşey normal dedi ve diğer güzel haber ise plesantam yukarı çıkmış olması gereken yerdeymiş yürüyüşlere başlayabilirsin dedi kızlar ya kendime göre adak bile yaptım rabbime şükürler olsun

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar ben geldim Allahıma şükürler olsun güzel haberlerle geldim o kadar mutluyum ki doktor yüzde yüz kız dedi prensesim olacak çok güzel bir kız dedi ağzı burnu çok kibar koca göbekli bir kız dedi boyu kilosu gayet iyi dedi 205 gram ağırlığı boyu ise 17 cm miş prensesin tarama yaptı herşey normal dedi ve diğer güzel haber ise plesantam yukarı çıkmış olması gereken yerdeymiş yürüyüşlere başlayabilirsin dedi kızlar ya kendime göre adak bile yaptım rabbime şükürler olsun

ay canımcım ne güzel haberler böyle..harika :103:
tüm haberlerin için maşallah diyorum :nazar:

Hayirli olsun cnm

Kızlar doktor bana decavit ve ferrum fort verdi. eczacı üzerine biri sabah aç biri sabah tok diye yazmış prospektüste de sabah yazıyor ikiside ama bulantısı olanlar öğlen yemeği ile birikte alabilir diyo. Birini öğlen birini akşam içsem ne olur acaba. Çoğunuz decavit kullanıyosunuz hangi öğün alıyorsunuz

decaviti doktor uyumadan önce al dedi istersen birini sabah birini akşam al ki dengelesin canım üst üste almak pek önerilmiyo:KK8:

dr bole giderse bebegin kendini sonlandirir dedi ve Ben salya Sumuk aglayarak odadan ciktim Mlsf hakkari Gigi bir yerdeyiz ve ozel bi hastane yok bilesimdi vana gidicez

duyduğun şeyler kötü olduğu için moral bozukluğu,canının sıkılması hepsi elbetteki normal..ama canım biliyosun burda bazı arkadaşlarada farklı sebeplerle olumsuz şeyler söylendi,başka doktora gittiler sonuç iyi oldu hep şükür ki..zaten böyle şeylerde hep 2. hatta 3. doktora gidilmesi taraftarıyım,gerekirse araştır en iyisini bul..ama olumlu düşünmeye çalış lütfen..bebiş hissediyo biliyosun..

bide kaç haftalıktasın şu anda?

Son düzenleme:

hoşgeldin canım maşallah bebişine:nazar: yaşasın kız annesi olcazzz:21:

hayırlı olsun prensesin :KK8:plasentanada ayrıca çok sevindim artık stres yapıpda üzme biblonu:nazar:

X