2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bunu organize edelim mi kızlar, bu gün bir çoğumuz iş yerindeyiz belki ama akşam ( hem mübarek gece ) Deterjan'ın annesi için dua edelim...

kesinlikle katılıyorum. Organize edelim. Kızlar okuyabilecekler bu yazıyı beğensin mutlaka böylece 41 yasin toparlayabiliriz inşallah.

Hem diğer hamile olan ve hamile kalmak isteyen kardeşlerimize dua edelim. Mesela benim yengem tüp bebek yaptı ama olmadı maalesef beni her gördüğünde dua istiyor hamilelerin duası kabul olurmuş diyo. Lütfen siz de dua edin.

yıllık izinemi çıktın cnm evde olmak gibisi yokk
cnm bende okurum bi yasin..bu akşam olmasada yarın cuma saati okurum inşallah

kızlar bu doğum izni kaç haftaya çıkarıldı en son ya bilginiz var mı..18 hafta oldu diyolar ama kesin bilgi bulamadım hiçbir yerde

ben de okuyorum 2 yasin

kızlar bu arada bebeğin plasentasında yani eşinde kanamam var demiştim ya.dün bir profesöre gittim. o da dedi ki kanamam olmadığını söyledi. ama bebeğimin eşi aşağıdaymış sezaryen olacakmışım aman bebeğime bi şey olmasın da sezaryen olayım inşallah dediği doğrudur. ama diğer doktorlar kanaman var dedi dedim. sen beni dinle ben profesörüm dedi bakalım inşallah dediği doğrudur. ha zamanla da yukarı çıkabilir dedi çıkmazsa sezaryen olackmışım

çok güzel olur, Allah razı olsun... ben şimdi okuldayım, akşam ve yarın birer tane okurum inşallah...

Çiçek-2
neslihanbursa-1
zeynelim-1
huzur sokağı-2
lahesis-2

kızlar bu doğum izni kaç haftaya çıkarıldı en son ya bilginiz var mı..18 hafta oldu diyolar ama kesin bilgi bulamadım hiçbir yerde

32 haftalık hamile arkadaşım dün çalışabilir raporunu aldı, son 3 haftaya kadar çalışacak ve o tarihten itibaren... sonrasında da 15 hafta daha izin kullanacak, günü gününe belirlemiş,ordan biliyorum... hatta yeni değişklikle doğum öncesi kullandığı 3 haftanın başında doğum yapsa bile sonraya eklenebilecek kalan zaman...

32.haftada izne çıkmak isteyenler ise 8 hafta doğum öncesi-10 hafta doğum sonrası kullanacaklar...

Ben 2 yasinle başlatıyorum

yıllık izinemi çıktın cnm evde olmak gibisi yokk

cnm bende okurum bi yasin..bu akşam olmasada yarın cuma saati okurum inşallah

bende türkçeden bir yasin okurum allahım kabul etsin :26:

ben de okuyorum 2 yasin

çok güzel olur, Allah razı olsun... ben şimdi okuldayım, akşam ve yarın birer tane okurum inşallah...

Çiçek-2
neslihanbursa-1
zeynelim-1
huzur sokağı-2
lahesis-2

bAŞKA VAR MI KIZLAR???

bende demette sirf dort boyutlu icin gittim hep sifaya gidiyorum ayrintiliyada arastirma hastanesinde iyi bir radyolog varmis ona gidecegim insallah benimkinide karistirmislardir

kızlar randevum 1 buçuk da hazırlanıyorum birazdan çıkacağım sizlere Allahın izniyle güzel haberler getirmek istiyorum gelince yazarım

bende demette sirf dort boyutlu icin gittim hep sifaya gidiyorum ayrintiliyada arastirma hastanesinde iyi bir radyolog varmis ona gidecegim insallah benimkinide karistirmislardir

İnşallah canım öyle olur ama korkma için rahat olsun öyle olmasa bile bebeğe yakın olmadığı sürece sıkıntı yok Rabbim yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz

Sen güzel olan şeylere inan,olur kötü olanları aklına bile getirme.

kızlar randevum 1 buçuk da hazırlanıyorum birazdan çıkacağım sizlere Allahın izniyle güzel haberler getirmek istiyorum gelince yazarım

Allah yardımcın olsun güzel haberleri bekliyoruz.

Çiçek-2
neslihanbursa-1
zeynelim-1
huzur sokağı-2
lahesis-2

Canim benden de 3 tane yarina bitiririm ins.

Canim sukur bak kanama falan yokmus....
Bebeklerimiz yeter ki saglikli olsunlarda sezeryan normal hic farketmez....
Nasil olursa olsun gelsinler saglicakla
Gozun aydin diyeyim Rabb'im beterinden sakinsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…