2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım cok gecmis olsun toksoplazma bildigim ksdariyla bağırsak parazitiydi. Tedavi mi uyguladilar canım yuzum güldü demissin. Yanlış tanımı yokss.

benimden içimden hep kız geçiyor ama eşim erkek istiyor ne sinir bozucu :26: bır yandan saglıklı olsunda diyor bır yuandan erkek olsa dıyor

Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.Cinsiyet çok önemli değil benim için.Fakat kayınbabam yaşlı ve eşim sağ kalan tek erkek çocuk ailesinde.Eşim farkettirmesede erkek çocuk istiyor bunu hissedebiliyorum.Çünkü severken bazen oğlum diye ağzından kaçırıyor.

ben alt tarafa "hamile kalınan zamanı" yazdım

canım conception yazıyo (gebe kalma anlamında) yani tekrar yap

Pufpufcum bende alta hsmile ksldigim tarihi yazdım, conception un anlami anne rahmine düşmesi anlamına geliyor banada erkek çıktı, doktorumda erkek demişti zaten. Seninde oglun olacak :)) cilekcigim sende bastan yap istersen.

Pufpufcum bende alta hsmile ksldigim tarihi yazdım, conception un anlami anne rahmine düşmesi anlamına geliyor banada erkek çıktı, doktorumda erkek demişti zaten. Seninde oglun olacak :)) cilekcigim sende bastan yap istersen.

ben birazda kendimi erkeğe adapte edeyim bari..
erkeğe dönüyoruz galiba hisler açısından

AYNEN BENİM İÇİN HİÇÇÇÇ ÖNEMİ YOK SAĞLIKLI OLSUNDA BANA YETER HATTA KIZ OLURSA BEN DAHA BIR SEVINIRIM BANA ARKADAS GELIR KIZ EVLAT GIBI VARMI ANNEYE DOST ARKADAŞ YARDIMCI AMA İŞTE EŞİM ERKEK DEDİKCEDE İÇİM BURUK OLUOR RABBIM ALNIMIZA HAYIRLI EVLATLAR YAZSIN

Güle güle iyi günlerde kullan canım.Ben de haftaya kontrole gittigimde alışveriş yapacagım ins.Bebegimin cinsiyeti de belli olur herhalde ona da ufak tefek şeyler alacagım. Ben eski kıyafetletlerimi giyebiliyorum hala neden benim göbiş çıkmadı ki bu kadar?

Kızlar ya bişey sorcam 4haftadır olmayan kusmalarım dün yne başladı sabahları kusuyrm kahvaltı öncesi bu normal mi 1aydr olmayıp yeniden başlaması endişelendirdi beni
Canım hiç olmayan ögürmelerim bir kaç gündür var maalesef hem de yemek yerken birden geliyor.O yüzden sen de hiç endişelenme.Bir günümüz digerini tutmuyor işte..
Canım geçmiş olsun dikkat et bol portakal- mandalina suyu iç. Bir de göğüs kafesine vıcks sürsen iyi gelir.
Herkesin bu kadar mı çıktı göbişler ya ben hala eski kıyafetlerimi giyebiliyorum.Canım sen kaçıncı haftadaydın? Ben 15. Haftadayım acaba büyümedi mi benim bebek?
Cinsiyet hayırlı ugurlu olsun canım.Artık herkes ögrenmeye başladı sıra biz de

geldim hatunlar çok şükür ikili testimiz temiz ense bacak kol herşey süper kilosu gelişimide öyle 140 gr olmuş tosuncuk 2
iki hafta sonra üçlü tarama testine gel dediler ama hiç gidesim yok
demir hapına devam dedi bulantı ilacınıda azaltıyoruz dedi herşeyi söyledi cinsiyeti dedim tık dedi kaldı duyumlarım doğru çıktı cinsiyet söylemiyorum ben çok sağlıklı dedi cinsiyeti belli ama söylemem dedi
sağlklı olduğuna şükrederek ve bir sonraki muayenede başka doktora denk gelmeyı umarak ayrıldım hastaneden çok şükür vitamin hapından yırttım yine

nasıl yani? ne alaka yaaav? belli ama söylemiyor? neden?

Benim de saçlarım ve tırnaklarım çabuk uzuyor.Yüzümde bir degisiklik yok simdilik.Kar yagdigindan beri topuklu giymemeye calışıyorum ama ayakkabılarımın çogu topuklu oldugu icin sürekli topuksuzları giydigimde sıkılıyorum.Makyajsız dışarı çıkmam ama fondöten sürmem.Oje pek sürmem, saçımda da zaten boya yok.Ne bileyim pek degisiklik yok gibi geldi bana
Nası dayanıyorsun makyaj falan yapmadan.Ben çok severim canım ya.Maşa ve düzleştiricinin ne gibi bir zararı var bilmedigim merak ettim.
Canım aynı fakat sen yanlış bakıyorsun sanırım.Benim her ikisinde de erkek çıkyor.Doğum tarihini ve hamile kaldığın ayı söyle bakayım senin için eğer istersen.

Canım ya herkes sana baktırmış seni yoruyoruz ama bana da bakar mısın? Dogum tarihim 30.08 1985
sat 16 eylül Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Masaallah canim saglikliymis en onemlisi bu.....
Bir dahaki gidisinde ogrenirsin ins.
Bazi doktorlar gorsede sotlemiyor iste maalesef
Biz anneleri anlayan doktor oldukca nadir iste

Masaallah canim saglikliymis en onemlisi bu.....
Bir dahaki gidisinde ogrenirsin ins.
Bazi doktorlar gorsede sotlemiyor iste maalesef
Biz anneleri anlayan doktor oldukca nadir iste

çok şükür iki gündür evhanlanmaya başlamıstım bişi olsa nasıl haberim olucak die napalım beklicez :)

nasıl yani? ne alaka yaaav? belli ama söylemiyor? neden?

işte canım prensibiymiş zaten duymustum bu doktor söylemes diye yinede şansımı denedim ft çekerkende yarım almış başkasına gösterip öğrenirim diyemi acep anlamadım gitti

canım gözün aydın hayırlık olsun kızçen

Nası dayanıyorsun makyaj falan yapmadan.Ben çok severim canım ya.Maşa ve düzleştiricinin ne gibi bir zararı var bilmedigim merak ettim.

doktorun falan söylediği bişey değil cnm ama internette okumuştum,çok kullanmamak gerek diye..

slm kızlar nasılsınız inşallah herşey yolundadır oğlum hasta oldu boğazı iltihaplanmış onu doktora götürdüm bütün gün onunla uğraştım giremedim buraya sayfalar ışık hızıyla ilerlemiş birazını okuyabildim yaptığınız testi gördüm ben de denedim kız çıkıyor rus testinde de kız çıkmıştı çinde erkek çıktı yarın ben de doktora gideceğim bakalım hangisi doğru ama ben kız olanların doğru çıkmasını istiyorum hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…