2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Progestan ve folic plus ne işe yarıyor bana bunları kullanmamı söyledi ama yararı olurmu bılmıyorm :/

Progestan düşük tehlikesi için verilen bir ilaç. Çok da etkili olduğunu biliyorum. Folic Plus ta bebekte oluşabilecek gelişim bozukluklarını engelliyor. Her hamilenin mutlaka kullanması gerekiyor. Hatta hamilelikten önce başlanmalı.

aynen bencede!yarabbim mutlaka rızkını verir kesinlikle inanıyorum ona ama şartlar hergeçengün daha çok zorlaşıyor
ya bu arada ben seni 20 li yaşlarda zannediyordum doğumdaşım benim:)))))

:))) arkadaşlık isteği gönderdim kabul edersen görebilirsin..yani istersen :)

gördüm sarı gacı:) eşinlede çok yakışmızşsınız

teşekkürler canım :) birbirimize benziyoruz da gören akraba zannediyor :) meleğimde ikimize benzicek herhalde Allah kısmet ederse :) ya yeşil ya mavi gözlü açık kumral saçlar beyaz ten :) tabi bakalım kız halaya oğlan dayıya derler bizim burda :) dayımız yok ama halamız var :)

doğumdaşlar çilek gd ve Betül
yanlışmı dedim 4 müzünde aynı değil mi?
kimlerin cinsiyeti kesin belli bakalım çoğunluğumuz ne olacak?

( maricik aynen öyle zayıfladım gibide ..sonra diyorum bu gripten dolayı oldu diyorum..ama korkuyorum Allah iyi haberler almamızı nasip etsin ...stres yapmasak iyi olacak..bebişimizide üzmeyelim..

Canım bir tek sen yazmışsın çok teşekkür ederim ilgilendiğin için. Sanki içim boşalmış gibi ya kendimi gerçekten kötü hissediyorum umarım meleğim iyidir ben sadece kuruntu yapıyorumdur. Bazı arkadaşlar hissetmeye başlamış ben hissedemedimde daha belki o yüzdende moralim bozuk bilemiyorum işte kötüyüm bu aralar ya

bende hissedemiyorum.elim karnımda uyuyorum..eşime karnımı dinlettiriyorum okadar paranoyadayım düşün ama biz güvenelim meleklerimize onlar orda tutunmaya çalışıyorlar hayata bizde destek olmaya çalışalım..bedenimiz hamileliğe alıştı ya artık o yüzden normal gibi geliyordur..ptesi gidicem bakalım güzle haberlerle dönüp seninde endişelerini azaltırım inşallah...

hadi hayırlı haberlerle gelin inşallah

canım atlamışım msjını....pipilin hoşgelmiş :) neşe getirmiş annesine :) sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşallah :)

İnşallah canım güzel haberlerle dönersin bende böyle paranoya yapmaya devam edersem sanırım benimde doktora gitmem gerekecek .Birde yeni yıla girmedende cinsiyetini öğrenmeyi çok istiyorduk eşimle ama doktorum 8 ocağa çağırınca hevesimiz kursağımızda kaldı. Aslında böyle yaparak onlarıda strese sokuyoruz ama işte annelik böyle birşeymiş sürekli aklım onda iyi midir acaba, kalbi atıyor mudur falan. Böyle konuşunca eşimde kızıyor bu kadar olumsuz olma doktor herşeyin yolunda olduğunu söylüyor niye böyle yapıyorsun diye ama işte elimde değil ya

Gözünaydın canım ne güzel mutlu haberlerle dönmüşsün. Paşana Allah sağlık sıhhat versin. Darısı benim gibi cinsiyetini öğrenemeyenlerin başına.

ben geldimmm kızlaaaarrrr kontrolümüz çook iyi geçti bebişim gayet iyimiş 145 gram ağırlığında (yanlış hatırlamıyosam) 8,68 cmmiş benim kızım..eveeeettt kızım oluyo..doktorumuz cinsiyeti kız dedi..hep içime erkek doğmuştuu...sağlıklı olduğunu öğrendim yaa gerisi hiç önemli değil..

darısı bizim başımıza...çok sevindim..Allah kızçeni sana bağışlasın :) gözünaydın

hayırlı uğurlu olsunnn haberler çok güzel soundaa bir kızımız oluyo allah bağışlasın cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…