2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba kizlar bayadir giremiyordum.cinsiyetler cogunlukla belli olmus.ben de dun gittim.bizim yumurcak iki bacagini simsiki kapatmis doktor karnimi titretio ama nafile hareketini bozmuyo bide yemek yiyip gitmistim.neyse cinsiyetini ogrenmeden gitmem dedim bi ara acti kapatti buyuk ihtimalle erkek dedi hayirlisi bakalim.ismimiz beli mehmet arda olucak insallah

Benim oglumda gec gosterdi canim nazli olacaklar galiba
Adiyla buyusun ins

kızlarrr biz geldikkkkkk
çok şükür miniğimi gördüm her şey yolunda dedi dr 89gr olmuşuz ve
pipimizi gördük %100 erkek dedi pipililer diyarına bizde katıldık
Rabbim herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah çooooook mutluyummmm

benimde 6-7 haftalıkken olmuştu iğne ve progestan diye bir ilaç kullandım ayrıca yattım geçti canım korkma içini ferah tut Rabbim korur inşallah

Çok geçmiş olsun canım Allah seni ve bebeğini korusun.

Hosgeldin aramiza sende canim
Ohhh guzel haberlerle gelmissin ne guzel
Darisi kontrole gidecek tum arkadaslarima

Haydi kizlar cinsiyetler ogrenildiyse isim fikirlerine baslayalim

benim hem ikili testte hem de ondan sonraki kontrolde kıza benziyor dedi doktor bence kesin kız :)
Ben muhakkak Kuran-ı Kerim'de geçen bir isim koymak istiyordum hep...
Çok sabırsız biriyimdir ve yıllar önce anlamını duyduğumda beni çok etkileyen ismi koymak istiyorum nasip olursa...
Liya..
Sabrın en güzeli demek...
Gerçekten de sabrın en güzeli... Hem de inşaallah çok sabırlı olur anasına çekmez kızım diyorum...
Kimliğine yazdırmayacağım bir adı daha olacak, o da evlenmemi ve çocuğumu bu dünyada en çok görmek isteyenken, nikahımdan 15 gün önce vefat eden anneannemin ismi; Nimet... çift isi her yerde sıkıntı oluyor diye kimliğine sadece Liya yazdırmayı düşünüyorum...
Bakalım zaman neler gösterecek...
Hayırlısı hepimiz için...

Çok geçmiş olsun canım Allahtan bişey olmamış... Bende dışarıdayken hele pazara filan gidince elim karnım da yürüyorum insanlar çok haldur huldur yürüyorlar... Bu ara kızın için de tebrikederim...:)

@pembesebboy; çok çok geçmiş olsun, Allah korusun bebişlerimizi...

ben de çok korkuyorum kalabalık ortamlara girmekten, biri karnıma çarpacak diye... farkında olmadan benim de elim karnıma gidiyor, belki de olması gereken bu...

kızlar ben albüme yeğenimle çekilmiş bir resmimi koydum çilekimin güzel fikrini beğendim açılışı yaptım.ama sadece arkadaş listem görebiliyor haberiniz olsun

Son düzenleme:

hayırlı olsun cnm pipililer çoğalıyo desene (=

kızlarrr bemde bugün kontrolüm var çoook heyecanlıyım veeee çoook stresliyim..koltuğa oturmadan hemen ultrason için sedyeye yatmak istiyorum dualrınızı eksik etmeyin noluuurr iyi haberlerle geleyim..inanıyorumki buradaki herkes birbirini çook daha iyi anlıyor ve içten dualar ediyolar..sizleri seviyorummmmm

canım dualarım seninle inşallah çok güzel haberlerle gelirsin.bebişinde büyümüş kocaman olmuştur.gelince yaz mutlaka

Yardm edermsniz

5 haftalık hamıleyım 2 gundur kahverengı lekelenmem oldu az once wcye gıttıgmde ıse kahverengı kanla karısık lekelenme gördm kasıklareımda agrı var acaba neden bılen yarsa yardım etsın daha önce bı düşüğüm oldu yıne olur dıye cok korkuyorm ve doktora gtmek ıstemıyorm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…