2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canımbende öğrenemedim doktorum haftaya çarşamba geliyormuş.inşaallah birlite öğreniriz

canımbende öğrenemedim doktorum haftaya çarşamba geliyormuş.inşaallah birlite öğreniriz

Ben de haftaya çarşamba öğleden sonra gitmeyi düşünüyorum canım.

Malum sabahları uyanmıyorlar, hareketsiiz oluyorlar.
,
Öğle yemeği yedikten sonra arkasına bir muz yiyip gitmeyi düşünüyorum.

Yiyebildiğim tek şekerli şey.

Haftaya çarşamba haberleşelim canım

Sen saat kaçta gideceksin?

canım aslında randevum öğlesen sonra 3 te ama dayanamıcam ben sabah erkenden gidicem hem çok merak ediyorum kuzumu ne halde hemde cinsiyetini öğrenmek için sabırızlanıyorum.sabah bebekler uyuyomuş ben onun için çok erken kalkıp kahvaltımı yapıcam meyvemi yicem.bende tatlı yiyemiyorum ama hemen hemen her meyveyi yiyorum :) çok sabırsızım yaa :)))

merhaba annişler ve bebişleri hepinize sağlıklı günler biz ufak bir badire atlattık miniğimle derse giderken okul bahçesinde top çarptı karnıma öyle korktum ki hooop hemen doktoro çok şükür Allahıma herşey yolunda dedi doktorum tabi okul yerine eve yolladı dinlenmem için bu arada doktor kesin kızımız olacak dedi sanırım kızım top oynamak istedi

çok geçmiş olsun canım okurken ayy dedim bi an içim cızz etti Allah korumuş yavrunu bu arada kız olduguna sevindimm :81:

bende aynıyım hala midem bulanıyor bulanmasa yanıyor ya da mideme sanki taş oturuyo hepsini sırayla yaşıyorum yani tek mutlu olduğum an yemek yerkendoyupta kalktığım an yine bişiyler oluyor mideme şu an susadım eşim de çalışıyor su almaya gidemiyorum korkumdan mutfağa girince kusarım diye

Haydi kizlar cinsiyetler ogrenildiyse isim fikirlerine baslayalim

cinsiyet belli değil ama isimlerimiz hazır.kız olursa zeynep.erkek olursa emir ço istiyoduk bi akraba koyuyomuş emir koymazsak emin kymayı düşünüyoruz.benim adım emine çünkü aynı anlamı taşıyor o yüzden öyle istedik.babası da kız olursa zeynep istiyor çünkü zeynep babasının süsü.mücevheri demek :)

Ne tesadüf bizim bebiş kız bizde Zeynep duru koyucaz

güzel seçim gerçekten hoş bir isim.bi iki isim istemiyoruz çocuk kullanmakta zorlanıyor.herkes ayrı isim söylüyor
Eşim Zeynep koymak istiyor bende duru ne o benim kini kabul ediyor nede ben bu yüzden iki isim koyucaz kimse kırılmasın kızımda hangisini isterse onu kullansın :) bi hayırlısıyla kucağımıza alsak

cok buyuk gecmis olsun canim benim ya...
Kiyamam ben melegine....
Sukur ki iyiymis...
Hayirli olsun bir kizimiz daha oluyor desene

Bebişimize Zeynep duru ismini koyucaz

Adiyla buyusun canim
Zeynep ismini cok severim ayni zamanda ablamin ismi

cok buyuk gecmis olsun canim benim ya...
Kiyamam ben melegine....
Sukur ki iyiymis...
Hayirli olsun bir kizimiz daha oluyor desene

Adiyla buyusun canim
Zeynep ismini cok severim ayni zamanda ablamin ismi

Âmin canım çok sağol Allah ablanada sağlıklı uzun ömür versin sen ne isim düşünüyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…