2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ooo... hoş geldin seni bayadır görmüyorduk yada ben rast gelmedim... seni sormalı canım
...

cnm benim hoşbuldum evet cok oldu girmeyeli. rahatsızlanıyorum geceleri uyku girmiyo gözüme. 3 4 saatlik uykuyla gidiyorum işe bazen gecen o kadar gecmişimki gözümü hastanede actım sancıdan. neyseki bişeey yokmuş. yemek yiyemiyorum ilaç içemiyorum sürekli yorgun ve bitkinim :KK43::KK43::KK43:

geçmiş olsun cnmm sanada ben beter sen beteri canım hani derler ya beterin beteri var diye :) çok varmıs sana da. senin kafanda mehter takımı çalıyomu benm baım zong zong zongluyo ya bide sinüzüt var bende oda tetikliyomuş hamilelikten sanırım:18:

Hiç sorma alerjim var burun tıkalı sinüsler dolu ilaç da alamıyorum kortizon içeriyor diye... Bu gün söyledim doktora başım çok ağrıyor diye parol verdi çok mecbur kalırsam alıcam gebelikte kan basıncı arttığı için baş ağrısı normal diyor...

Hiç sorma alerjim var burun tıkalı sinüsler dolu ilaç da alamıyorum kortizon içeriyor diye... Bu gün söyledim doktora başım çok ağrıyor diye parol verdi çok mecbur kalırsam alıcam gebelikte kan basıncı arttığı için baş ağrısı normal diyor...

ne ağırmak hemde ağlyorum artık ağrıdan kramp ta var bende geçen az daha merdivenlerden düşüyordum sende de varsa dikkat et bana aniden geldi kramp geeceleri daha çok ağırıyo ya diyorum ya ağlıyorumartık dayanamıyorum:KK5:

cnm benim hoşbuldum evet cok oldu girmeyeli. rahatsızlanıyorum geceleri uyku girmiyo gözüme. 3 4 saatlik uykuyla gidiyorum işe bazen gecen o kadar gecmişimki gözümü hastanede actım sancıdan. neyseki bişeey yokmuş. yemek yiyemiyorum ilaç içemiyorum sürekli yorgun ve bitkinim :KK43::KK43::KK43:

Geçmiş olsun canım her fırsata dinlenmeye çalış... Doktorun verdiği vitaminlerden mi bilmiyorum ama kendimi bi kaç haftadır daha iyi hissediyorum bide şu baş ayrısıyla burun tıkanıklığı olmasa daha iyi olacağım ama buna da şükür en azından midem bulanmıyor bi dişimi fırçalarken bide çok öksürdüğüm zaman vukuatım var okadar... :KK1:

arkadaşlar gribe çokkkkk çokkk dikkat edin ben bir ay öncesinden kaptım şifayı çıkmıyo şimdede öksürük çıktııı çok dikkat edin çıkmıyomus hamilelerden kolay kolay grip haberiniz olsun ben çekiyorum siz cekmeyin

geçmiş olsun canım her fırsata dinlenmeye çalış... Doktorun verdiği vitaminlerden mi bilmiyorum ama kendimi bi kaç haftadır daha iyi hissediyorum bide şu baş ayrısıyla burun tıkanıklığı olmasa daha iyi olacağım ama buna da şükür en azından midem bulanmıyor bi dişimi fırçalarken bide çok öksürdüğüm zaman vukuatım var okadar... :KK1:

dinlenmeyede hiç zamanım yok işim yoğun şirkette tekim eve geliyon ev işleri tam uykuya daliyom ya belim ağırıyo ya kramp giriyo yada başım ağırıyo o ağrılarla gece artık 2 olur 3 olur uyuyomm. Bide gribim bende... Ne ararsan var yani :) ama bebişim için değer can kurban olsun bir tekme atışına....

ıyı akşamlar arkdşlr sızlern morllrne çok ıhtycm var bugn ıkılı tetst sonucumu aldm herşey guzel gayt normal fkat nOç yuksek dedı tansıyon çok yuksek dedi tuzu kesi dıkkt etmesen bebegnde gelişim gerliği olur dedii ama şuan bebgn ıyı dedi :KK17:

ıyı akşamlar arkdşlr sızlern morllrne çok ıhtycm var bugn ıkılı tetst sonucumu aldm herşey guzel gayt normal fkat noç yuksek dedı tansıyon çok yuksek dedi tuzu kesi dıkkt etmesen bebegnde gelişim gerliği olur dedii ama şuan bebgn ıyı dedi :KK17:

canımm benimmm gözün aydın baka bişi yokmuş biraz yuksek çıkmış tuz yeme demiş doktor sende dikkat edersin allahın izniyle kötü bişey dememişki içini ferrah tut emi .. Ben şimdiden tuz seker hamur işi yememeye çalışıyorum doğuma yakın herkezin riski var böyle seninki biraz erken olmuş... Benim arkadaşımada söylemişlerdi aynısını kızartma hamur işinden uzak dur demiştti yoksa doğumdan sonra şeker tansiyon çıkar demiş... Sen dikkat et canım allahın tüm duaları seninle allaha emanet ol allah yar ve yardımcımız olsun

canımm benimmm gözün aydın baka bişi yokmuş biraz yuksek çıkmış tuz yeme demiş doktor sende dikkat edersin allahın izniyle kötü bişey dememişki içini ferrah tut emi .. Ben şimdiden tuz seker hamur işi yememeye çalışıyorum doğuma yakın herkezin riski var böyle seninki biraz erken olmuş... Benim arkadaşımada söylemişlerdi aynısını kızartma hamur işinden uzak dur demiştti yoksa doğumdan sonra şeker tansiyon çıkar demiş... Sen dikkat et canım allahın tüm duaları seninle allaha emanet ol allah yar ve yardımcımız olsun
ilğin ve alakan için çok teşkrr edrm arkadşm çok korktm bebegmde gelşm geriliği olbr dıyıncee

dinlenmeyede hiç zamanım yok işim yoğun şirkette tekim eve geliyon ev işleri tam uykuya daliyom ya belim ağırıyo ya kramp giriyo yada başım ağırıyo o ağrılarla gece artık 2 olur 3 olur uyuyomm. Bide gribim bende... Ne ararsan var yani :) ama bebişim için değer can kurban olsun bir tekme atışına....

İşten ne zaman ayrılacan yani doğum izni ne zaman oluyor...

ıyı akşamlar arkdşlr sızlern morllrne çok ıhtycm var bugn ıkılı tetst sonucumu aldm herşey guzel gayt normal fkat nOç yuksek dedı tansıyon çok yuksek dedi tuzu kesi dıkkt etmesen bebegnde gelişim gerliği olur dedii ama şuan bebgn ıyı dedi :KK17:

Geçmiş olsun canım doktor istirahat vermedi mi...

ilğin ve alakan için çok teşkrr edrm arkadşm çok korktm bebegmde gelşm geriliği olbr dıyıncee

doktor dikkat etmessen demiş bak ama sen eminim melegine bebeğine dikkat eden bi annesin ve dikkat edersin dimi :)
herşey meleklerimiz için allahım bize bağışlasın onları . çok mu tuzlu yiyorsun ki?

doktor dikkat etmessen demiş bak ama sen eminim melegine bebeğine dikkat eden bi annesin ve dikkat edersin dimi :)
herşey meleklerimiz için allahım bize bağışlasın onları . çok mu tuzlu yiyorsun ki?
çok tuzlu yemıyrm aslında genetikmiş annem tansiyon hastasi da

DOĞUMA 8 HAFTA KALA CANIM BİDE DOĞUMDAN SONRA SEKİZ HAFTA. BENDE DOĞUMA 8 HAFTA KALANA KADAR ÇALIŞACAĞIM EĞER Bİ SORUN ÇIKMAZSA NASİP OLURSA... DOĞUM PARASI ALABİLMEN İÇİN DOĞUMDAN 3 AY ÖNCESNE KADAR SŞGORTA GİRİŞİN OLMASI GEREKİYO.

DOĞUMA 8 HAFTA KALA CANIM BİDE DOĞUMDAN SONRA SEKİZ HAFTA. BENDE DOĞUMA 8 HAFTA KALANA KADAR ÇALIŞACAĞIM EĞER Bİ SORUN ÇIKMAZSA NASİP OLURSA... DOĞUM PARASI ALABİLMEN İÇİN DOĞUMDAN 3 AY ÖNCESNE KADAR SŞGORTA GİRİŞİN OLMASI GEREKİYO.

Uzun bi süre çalışacaksın yani canım erken izne çıkarsan en azından dinlenmeye fırsatın olu diye düşünmüştüm de... Allah sana da diğer çalışanlara da kolaylık versin zor oluyordur eminim...

Uzun bi süre çalışacaksın yani canım erken izne çıkarsan en azından dinlenmeye fırsatın olu diye düşünmüştüm de... Allah sana da diğer çalışanlara da kolaylık versin zor oluyordur eminim...

ZOR GERÇEKTEN ÇOK ZOR YA. İŞİN YORGUNLUGU EVİN YORGUNLUGU... SABAHLARI SICAK YATAGIN KIYMETİNİ BİL CNMMM :=)

STREST DE VAR İŞ KONUSUNDA TAMAMDIRRR.

iyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum bu pazartesi doktara gitti doktor uyuzun tekiydi anca baktı hııı hııı bu baca bu kolu dedi başıyla durmada bişeyleri onaylayıp durdu cinsiyeti içinden 1 dakika bile bakmadan kız dedi sizcede kızmı benim bebişim çok merak ediyoruz eşime

X