2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
İyi akşamlar sevgili anneler
Özelliklenormal doğum yapıcak arkadaşlarımız için nefez egzersizlerine başlamarını öneririm.
Hafta sonu doğum koçu ayşe önerin seminerine katılmıştır
Orda önerdi bende sizinle paylaşmak istedim.
İnternetten hamilelikte nefes egzersizleri diye araştırırsanız bir çok video bulabilirsiniz.

Sagol yararli bilgi icin..
Bende ayse hanimin kitabini aldim.
Nefes egzersizleri hem hamilelikte hemde dogumda cok faydali bizim icin

ben en son 13+2 de gitmiştim o zaman söyledi 16. haftada söylüyoruz normalde dedi o yüzden kesin demedi ama sen de 16. haftadasın galiba söyler gibi geliyor bana

Benm Dr da kuralımız 16dan önce söylemyrz dedi artık söylemeli önmzdeki randevu.söylemezse öğrenmek içşn başka hastaneye de gtcem o derece cnkü herkes soruyor daha bilmyrm demekten sıkıldm:44:

Benm Dr da kuralımız 16dan önce söylemyrz dedi artık söylemeli önmzdeki randevu.söylemezse öğrenmek içşn başka hastaneye de gtcem o derece cnkü herkes soruyor daha bilmyrm demekten sıkıldm:44:

haklısın canım söylemezse öyle yaparsın insan birşey almak istiyor alamıyor bana alışveriş yapma kesin değil dedi mağazaların önünden geçerken içim gidiyor ama birşey alamıyorum

Merhabalar...uzun zamandan beri sizi okuyarak takip ediyorum. Bir yıl ugraştan sonra allah nasip ederse bende 24 haziran annesi olacagım.yarın saabah 10'da ikili test için randevum var.inşallah iyi çıkar,çok heycanlı ve gerginim. Hamilerin duası kabul oluyor.benim için dua edermisiniz.

Bu arada kızlar 16 ve 17. Haftalarda nöral tüp defekti ve down taraması yapılıyor .tabi 3lü test adımlarında bakılıyor büyük ihtimalle bunlara .3lü yü yaptran var mı aranızda yne kan mı vericez nasıl yapılıyor..?

benim doktorum geçen gidişimde bir daha geldiğinde ayrıntılı bakacağım ultrasonda ondan sonra da üçlü test için kan vereceksin dedi ikili gibi onun içinde kan veriyoruz sanırım

Bu arada kızlar 16 ve 17. Haftalarda nöral tüp defekti ve down taraması yapılıyor .tabi 3lü test adımlarında bakılıyor büyük ihtimalle bunlara .3lü yü yaptran var mı aranızda yne kan mı vericez nasıl yapılıyor..?

canım ben yarın 4 lü test yaptırıcam, 3 lü test için birşey demedi direk 4 lü test dedi doktor birde ayrıntılı usg dedi. 4 lü de ikili gibi kan veriliyor. 3 lü de aynı şekildedir canım.:KK34:

Merhabalar...uzun zamandan beri sizi okuyarak takip ediyorum. Bir yıl ugraştan sonra allah nasip ederse bende 24 haziran annesi olacagım.yarın saabah 10'da ikili test için randevum var.inşallah iyi çıkar,çok heycanlı ve gerginim. Hamilerin duası kabul oluyor.benim için dua edermisiniz.

hosgeldin aramiza..
Allah yardimciniz olsun..icini ferah tut insallah güzel haberle gelirsin :KK16:

canım ben yarın 4 lü test yaptırıcam, 3 lü test için birşey demedi direk 4 lü test dedi doktor birde ayrıntılı usg dedi. 4 lü de ikili gibi kan veriliyor. 3 lü de aynı şekildedir canım.:KK34:

Sağol canm kan vermekten bitap düşcez ve hepsi stresli testlerin..su kalan 5ayı atlatsak sağ salim bebeklerimizle..

Olsun o da güzel. Hayırlı, uğurlu olsun. Bir daha değişmez inş. Bebişin nasılmış? Boyu posu yerinde mi delikanlının?

hahahahahha tebrikler o zaman hayırlı olsun pipiniz :KK1:

hayırlı uğurlu olsunn :KK52::KK52::KK52: darısı bizlerin başına.. 1 ay daha sabretcez artık cinsiyet için :KK31::KK31::KK31:

ama o kıpırdaklığı görmek bile yetti hala gülümsüyorum gözümün önüne geliyo yerim ben onuuuuu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yaşasııııınnnnnnn güzel bir haber ..gözünaydın canım..sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allahım...

seninki sürpriz yaptı desene:nazar:
ben 2 li yaptırmadım ama dr 12+0 da erkeğe benziyo demişti
acaba benimkide bi sürpriz yapar mı ki:KK52:ne güzel olurdu,:KK33:ama arkekler çabuk gösteriyo
gerçi artık ben kabullendim:KK14: napalım 2 prensim olur benimde :KK16:

hoş geldin :)

hayırlısı olsun allah sağlıklı evlat nasip etsin

Bebişin sana ters köşe yapmış neyse hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah

tebrik ederim hayırlı olsun bizim de dogumumuz aynı benim ki de 10 haziran diyor dr ama yine de belli olmaz
bana da ikili testte kız gibi dedi ama yine de kimseye birşey söyleme dedi inan meraktan ölüyorum
ikili testi kaç haftalıkken yaptırmıştın

hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallaah kısmetse ve gösterirse kuzum bizde yarın görcez inşalaah çok merak ediyorum kuzucuğumu çok özledim en son kıpır kıpırdı şimdi nasıl acaba :KK49:

bilemedim canım ya lahana suyunun içine idrarımı damlatamam heralde :44: sabredicez artık üşengeçim ben zaten uğraşamam onunla :KK1: cumartesi kontrolümde gösterir inş (=

pipiyide görüp kesinleştiyse ozaman oğluşun hayırlı uğurlu olsun cnm:KK1:

hoşgeldn cnm hayırlı olsun bebişin..ben elevit yerine decavit içiyorum..spor konusunada gelince benim işim zaten çok yoğum koca gün koşturuyorum eve gelince spor yapmaya vucut kalmıyo:KK1: ama ilerleyen zamanlarda eşimle birlikte akşam yürüyüşlerine çıkmayı düşünüyorum

hayırlı olsun canım... inşallah bi daha ki sefere değişmez.:KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9: pipililer kervenına sende katıldın yani canım hadi hayırlı olsun sürprizli bebek benim ikli yada diğer kontrollerimde hiç tahmin yapılmadı ama benim bebebğim baştan sürpriz yaptığı için bende cinsiyetini çook merak ediyorum bakalım bi pipi bendednde gelicekmi :KK9::KK9:

Simdide erkekler ataga gecmeye basladi desene :KK9:
Hayirli olsun canim :KK16: bakin erken ogrenenlerin cogu yasiyr bu cinsiyet degisimini.....

Masaallah canim....:nazar:
Gercekten burada da baya belli ettirmistin stresini :KK20:
Oglun geliyor yani masaallah :nazar:
Rabb'im sag salim kucagina almayi nasip etsin.... :KK16:

oğluşun hayırlı olsun canım..

gözün aydin canimm..
Ogluslar cogaliyor mahsallahh benim kizdan pek ümidim kalmamaya basladi valla
2014 oglan senesi galiba :KK9:
Oglusa kocaman :nazar::nazar: bizden :KK54:

vallahi sürpriz olmuş canım tebrik ederim

Hepinize ayrı ayrı teşekkürederim...:) Ben hep rüyamda erkek görüyordum doktor kız deyince şaşırmıştım hatta hemen alışamamıştım da şimdi tam evet benim kızım olacak derken gerçekten sürpriz oldu... :KK53: Umarım bi daha ki gidişimizde kusura bakmayın yanılmışız kızmış demezler... :KK37: Bebişimiz çok şükür sağlıklı keyfi yerindeydi kıpır kıpır... :KK1: Haftamızla uyumlu çıktık ama doktor doğumu 14 e atalım dedi gelişim öne geçecektir diye... Decavit kullanıyordum zaten yanına gyno fero sanol verdi doktor bide başım çok ağrıyor dediğim için parol verdi...

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:kızlar bebeğim kocam olmuş ekrana sığmadı inanamadım 15 cm boyu 150 gram ağırlığı kalbi 140 güm güm atıyor:nazar::nazar:.çok net oğlan dedi değişmez dedi.rabbime şükürler olsunsağlığı iyiya kız erkek önemi yok.:KK16:
dua eden herkese çok teşekkür ediyorum rabbim bebişlerinizi size bağışlasın inşallah.:nazar::nazar:
16+0 ız normalde 16+2 çıktı kramplar için magnezyum verdi kanın yüksek demir hapı vermicem dedi pekmeze devam.:KK34::KK34:
vitaminde vermicem güzel besleniyosun dedi.
yani herşey yolunda elhamdülillah.:KK16:
senin kadar heyecanlı hasta görmedim dedi ellerin titriyor,stres yapma dedi de gelde yapma yürüyüşlere başla dedi.
önümüzdeki ay ayrıntılı ultrason var randevumuzu aldık.

Maşallah oğluşuna... :nazar: İnsan stres yapıyor ister istemez ben heyecandan uyuyamıyorum da sabah ekenden ayaktayım güzel haberler alıp bebişini görünce bi rahatlıyorsun ama...:)

oetgsl ve Huzeyfe,

ikinizin de gözü aydın :)

Ben de haftaya cinsiyeti öğrenmeye gideceğim.

Malum bizimkisi göstermedi biliyosunuz,

Doktor bu yüzden kız olabilir demişti...

oetgsl ve Huzeyfe,

ikinizin de gözü aydın :)

Ben de haftaya cinsiyeti öğrenmeye gideceğim.

Malum bizimkisi göstermedi biliyosunuz,

Doktor bu yüzden kız olabilir demişti...

Sağol canım... Senin durumun benim ki gibi olmasın da İnşaallah net öğrenirsin...:)

oooo herkez burda slm canlarımmmm nasılsınız uzun bi aradan sonra yıne buradayım.... bebişler nasıl .. sizin durumlarınız nasıl

kimileri cinsiyeti belli olmuş hayırlısıyla sapasağlam tosun gibi evlatlar alırsınız inş kucaklarınıza.. :) ben daha öğrenemedim taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2 ocak da randevummm. inş herşey yolundadır. kramplar giriyor ayaklarıma belim ağırıyo. sizlerde de varmı bu ağrılar. ????

kimileri cinsiyeti belli olmuş hayırlısıyla sapasağlam tosun gibi evlatlar alırsınız inş kucaklarınıza.. :) ben daha öğrenemedim taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2 ocak da randevummm. inş herşey yolundadır. kramplar giriyor ayaklarıma belim ağırıyo. sizlerde de varmı bu ağrılar. ????

Daha varmış benimde 10 ocakta nasıl geçer bilmem... :KK53: Bel sırt ağrısı bende de var canım doktora gidince söylersen magnezyum kalsiyum içeren ilaçlardan veriyorlar burada alan arkadaşlar var bende ordan biliyorum...

Daha varmış benimde 10 ocakta nasıl geçer bilmem... :KK53: Bel sırt ağrısı bende de var canım doktora gidince söylersen magnezyum kalsiyum içeren ilaçlardan veriyorlar burada alan arkadaşlar var bende ordan biliyorum...

geçmiş olsun cnmm sanada ben beter sen beteri canım hani derler ya beterin beteri var diye :) çok varmıs sana da. senin kafanda mehter takımı çalıyomu benm baım zong zong zongluyo ya bide sinüzüt var bende oda tetikliyomuş hamilelikten sanırım:18:

geçmiş olsun cnmm sanada ben beter sen beteri canım hani derler ya beterin beteri var diye :) çok varmıs sana da. senin kafanda mehter takımı çalıyomu benm baım zong zong zongluyo ya bide sinüzüt var bende oda tetikliyomuş hamilelikten sanırım:18:

bide bişey dicem inanmıcan ben ilacı zor yutuyorum hatta yutamıyorum boğazımda kalıyo bazen boğulacak gibi oluyorum. ben bu yaşıma kadar ilaç içmiş değilim ondan galiba:KK9:

X