2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

S.a canım hoş geldin aramıza

Oh oh ne güzel maşallah çok sevindim canım sizin adınıza bebişin annesini üzmüyor demekki

Gözün aydin canim..bende bugün seni dusunmustum napti acaba diye..
Cok sevindim güzel haberlere..
Oglusada kocaman bizden

O konuda sikinti yok canim....
Yengemdr dogumdan once gitti ve sezeryan icin gun aldi....
Cogu kabul ederde bence....
Bedavaya yaptirmiyorlar ya ....

Biz geldik daha doğrusu anca fırsat buldum hala dışardayım ... size süpriz haber ikili testte kızın olacakdediler bu günde ne görelim bariz bir pipi... anlıyacağınız oğlum olucakmış...:)

gözün aydin canimm..
Ogluslar cogaliyor mahsallahh benim kizdan pek ümidim kalmamaya basladi valla
2014 oglan senesi galiba
Oglusa kocaman bizden

Maşallah maşallah canım

Hadi şehzaden, prensin hayırlı olsun Çok sevindim güzel haberlere, daha bize erken ama inşallah bizler de böyle güzel haberlerle geleceğiz

canım gözün aydın çok sevindim senin adına ne güzel tombiş bir oğlun olacakmış :) eee artık isimler düşünülmeye başlanır bizim gibi acaba kız mı erkek mi diye düşünmek bitti :)

İyi akşamlar sevgili anneler
Özelliklenormal doğum yapıcak arkadaşlarımız için nefez egzersizlerine başlamarını öneririm.
Hafta sonu doğum koçu ayşe önerin seminerine katılmıştır
Orda önerdi bende sizinle paylaşmak istedim.
İnternetten hamilelikte nefes egzersizleri diye araştırırsanız bir çok video bulabilirsiniz.

canım nasıl mutlu oldum güzel haberlerini alınca tebrik ederim oğluşuna da maşallah Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ay böyle gidip güzel haber alanlara imrendim valla benm de randevum 25 inde hem bebeğimi göreceğim için hem cinsiyet öğreneceğim için cok heyecanlıyım darısı basımaa ve tüm annelerin başına :)

ne yalan söyleyeyim ben de imrendim canım benim randevum da 26 sında bana kıza benziyor kesin değil dedi bakalım bu sefer kesinleşecek senin cinsiyet konusunda tahminde bulunmadı mı

Canımmm çok sevindim senin adına benimde oğluşum olucak allah oğluşlarımızı sağlıklı kucağımıza almak nasip etsin inşşlh

ne yalan söyleyeyim ben de imrendim canım benim randevum da 26 sında bana kıza benziyor kesin değil dedi bakalım bu sefer kesinleşecek senin cinsiyet konusunda tahminde bulunmadı mı

Hayr canm hiç birşey çıkmadı ağzından rüyamda hep erkek cocuk gördüm ama hayrlısı sağlıklı olsn da hiç fark etmez:)

Sen benden de önderim ya benm de belli olmaZsa haftaya yaa..umutsuzluğa düştüm sen en son kaç haftalıkken giitn canm

Bu arada kızlar 16 ve 17. Haftalarda nöral tüp defekti ve down taraması yapılıyor .tabi 3lü test adımlarında bakılıyor büyük ihtimalle bunlara .3lü yü yaptran var mı aranızda yne kan mı vericez nasıl yapılıyor..?

Sen benden de önderim ya benm de belli olmaZsa haftaya yaa..umutsuzluğa düştüm sen en son kaç haftalıkken giitn canm

ben en son 13+2 de gitmiştim o zaman söyledi 16. haftada söylüyoruz normalde dedi o yüzden kesin demedi ama sen de 16. haftadasın galiba söyler gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…