2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben ilk duyduğumdan beri söylüyorum : gitmemeliydin..
evet cnm bas bas bağırdın mecbur kalmak çok zor bişey..yarın gitmicem dinlenicem boll bolll
ay hakkaten vicdansızlarmış yaa çok geçmiş olsun arkadaşım gitme bence hem kendin hem de bebişin için
saol canım benim vicdansızlık diz boyu..insan canının hiç kıymeti yok..yarın eim göndermez zaten
bence de gitme canım önemli olan bebeğin onu düşün

bebeğimi Rabbi korusun inşallah çok yoruluo annesiyle beraber

çok geçmiş olsun arkadaşım.. aynen dediğin gibi sakınırken hasta oldum bende.. eşim hala sayıklıyo o kadar da dikkat ettik ne ara bu kadar hasta oldun sen diye..

tekrar tekrar geçmiş oldun canım.. Allah en yakın zamanda şifasını versin..

çok teşekkür ederim canım bunu duymak iyi geldi valla.hafifledi zaten yarın 16 hafta bitiyor benim artık 5. aya giriyorum sanırım büyüyor o yüzden karnım geriliyor.nefes alışlarım değişti iyice karnım çok çıktı bide.ama yarın doktora mutlaka sorucam
inşallah canım inan akşam uyuyamadım saatlerce bu gecede sabahı ederim herhal.kalbinin attığını bi duysam kocaman ohh diyecem.ve bundan sonra 2 haftada bir gidecem doktora 1 ay çok uzun geçmek bilmedi ve çok stres yaptım.:18:
doktorunu aramanda fayda var tabi bende aynı durumdaydım hatta yürüyemediğim bile oldu magnezyum kullanıyorum dr rahatlatır seni demişti faydasını gördüm ben
bakalım bana ne verecek yarın.o kadar düzenli besleniyorumki ben bi eksiklik çıkarsa yuh derim yani.sanırım karnım büyüyor öyle hissediyorum deli gibide kaşınıyor.

doktor saçmalamış kanama varsa hemen düşecek diye bir kaide yok benim kuzenim 9 ay boyunca leke gördü üstelik de hiç önlem almadı bile ama sapasağlam doğdu bebeği progestan verdiyse kullan uzan dinlen. [/QUOTE]

öyle yapıyorum bol bol dinlenmeye çalışıyorum cnm... bazı doktorlar ztn hiç karşıdakinin psikolojisini düşünmüyor.... bn zaten moralim bozuk gitmişim br de üstüne kötü kötü konuşunca korkuttu bayaa... inş kimsenin bebişine bşy olmaz... artık işimiz duaya kaldı

doktor saçmalamış kanama varsa hemen düşecek diye bir kaide yok benim kuzenim 9 ay boyunca leke gördü üstelik de hiç önlem almadı bile ama sapasağlam doğdu bebeği progestan verdiyse kullan uzan dinlen.

öyle yapıyorum bol bol dinlenmeye çalışıyorum cnm... bazı doktorlar ztn hiç karşıdakinin psikolojisini düşünmüyor.... bn zaten moralim bozuk gitmişim br de üstüne kötü kötü konuşunca korkuttu bayaa... inş kimsenin bebişine bşy olmaz... artık işimiz duaya kaldı[/QUOTE]

işimiz duaya kaldı değil her işimiz dua ile canım..bol bol dua et ve dinlen Rabbimin izniyle bişey olmaz..doktorlar abartmayı sever..banada önlem amaçlı progestan verdi

inş cnm çok sgl... yaa bn kanama olunca endişelendim aslında... akşam gittiğim doktor da abartarak konuşunca korkum daha da arttı tabii... resim var ama nasıl yüklerim inan hiç bilmiyorum cnm yaa:))

işimiz duaya kaldı değil her işimiz dua ile canım..bol bol dua et ve dinlen Rabbimin izniyle bişey olmaz..doktorlar abartmayı sever..banada önlem amaçlı progestan verdi[/QUOTE]

her işimiz dua ile tabiki:)) Rabbim her zamn yar ve yardımcımız olsun inş... kimseyi darda koymasın...hepimizi korusun inş...

Kızlar içinizde saçlarını boyayan varmı? Doktora sordum bi sakınca yok soluma yeter dedi.ama yinede sizinde fikrinizi alayım istedim..sarıydı saçlarım hamile kalmadan boyamıştım ama aktı aktı şimdi çok kötü tabi önemli değil öylede geZerim yeterki bebeğime bişi olmasın ama int kötü bişi okumadım doktorda öyle söyleyince arada kaldım ;(

Canım ben kimyager olarak önermiyorum saçını boyatmanı.. biliyorum kötü bir görüntü var bende de aynı durum mevcut ama saç boyasının içinde çok fazla zararlı madde var ve direk saç diplerine uygulama ile o zararlı maddeleri solumasak da vücudumuza deri yolu ile alıyoruz. ve alınan maddelerin belli miktarlarda idrarımızdan çıktığı da bilimsel makalelerde kanıtlanmıştır. dayanamam çook kötü durumdayım diyosan bilemem ama benim nacizane tavsiyem boyatmaman..

bende kötü bişey duymadım boyamayla ilgili..
hatta bi arkadaşım var,şu an 6.ayını bitirdi 1 ay içinde 4 defa boyattı rengi beğenmedi,tutmadı falan diye..
bende boyatmak istiyorum aslında ama yinede içim elvermiyo,eşimde öyle bekle diyo..
beklemedeyim o yüzden

Sana da cok gecmis olsun canim....
Ihlamur falan iciyorum bakalim kac gun surecek

inş cnm çok sgl... yaa bn kanama olunca endişelendim aslında... akşam gittiğim doktor da abartarak konuşunca korkum daha da arttı tabii... resim var ama nasıl yüklerim inan hiç bilmiyorum cnm yaa:))

Neyse tatlim yuklemede fazla takma sekle yani....
Belki bilirsin benimkine amniyonik bant denildi bebek %80 oraninda sakat dogacakti ve erken dogum olacakti...
Sukur ki plesenta sekliymis
Zarari yokmus yani... doktorlar abartmayi seviyor sanirim....
Sen ilaclarini kullan canim ins. Atlatacaksin tehlikeni

Insanin sevdigi biriyle evli olmasi ne guzel. Benimki de cocugun oyuncaklarini toplarken bile kiziyo niye egiliyorsun ben toplarim diye. Onu coooooookk seviyorum evimi cok seviyorum kizimin sevgisi anlatilmaz zaten. Allahim nazarlardan korusun. Herkese nasip etsin

ben normalde bile tahammül edemiyorum kokusuna hele şimdi asla boyatmam zaten boyatacak durum yok bende,tevafuk ben hamile kalmadan önce kestirmiştim boyalar gitti.birde ben başartölüyüm sıkıntı olmuyor yani beyazımda yok henüz eşimden yanada sıkıntı yok rahatım yani.heee beyazım olsaydı yada boya sorunum yinede asla boyatmazdım.şuanda ne faydalı ne zararlı die gün geçirirken kimyasalların içine giremem.tavsiyede etmem

Ben de 15+3üm hiç kilo almadım ama aZcık belli oluyor bebişim önceden hiç karnım olmadgı içşn olsa geerek :)

Bende aynen senin gibi dusunuyorum canim. Benim ufak ufak beyazlarim cikti ama kesinlikle boyatmayi dusunmuyorum. Normalde zararli oldugunu bildigim birsey, gebeyken asla kullanmam

ben normalde boyatıyordum ama beyazım olduğu için değil değişiklik için benimde akmaya başladı boyam doktorum saç boyama yasak dedi ama izin verse de ben boyatmazdım dediğin gibi içinde bir sürü kimyasal var

Bende 14. Haftama girdim 2 kilo aldım.almamak için çok uğraştım aslında ama neyse bebişim iyi olsun da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…