2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yıl sonu canım hesaplara bakıyorum ben ondan YORULDUM BİRAZ hosbuldukkkkkkkkksiz nasılsınızzzzz herkes iiymi cinsiyetler belli oldumu

yarın gidicez doktora bakalım inşallah iyiyizdir ve cinsiyetimize dair bişiler belli olur

off yıl sonunu hiç sorma bizde raporlamalar yaptık Allah'a şükür bitirdim geçen hafta ama onlarda beni bitirdi..

ayy çok eğlenceli deneyelimmmm:))
Tebrik ederim ne güzel haberler bunlar. Geriden gelmesini kafana takma, sonradan aradaki farkı kapatıyor. Kontrollere çok heyecanlı gidiyoruz biz de.
kızlar selam nasılsınız bakalım. Benim gibi karnı çok çıkan var mı? Çatlak için ben birşeyler kullanmayı düşünüyorum. Önerisi olanlar lütfen paylaşabilir mi?
canım ben kayısı, badem ve kakao yağı aldım. Bunları karıştırıp süreceğim ama hala daha kısmet olmadı.

Benim bebise iki ayri dr da erkege benziyor dedi tatlim

Canım neye bakıp anlıyorlar anlamadım.Benim bebiş uyuyordu sırt üstü doktor kız gibi dedi.cinsel organı bile gözükmüyordu.Başka eski doktorma gittim işinde uzman.O dediki 16.haftadan önce yanılma payı olur dedi.Bende ilk defa bebeğin kalp atışı ne kadar diye sordum.Hayırdır dedi.Bende nette bazı sayfalarda kalp atışı 140tan az ise erkek,140tan fazlaysa kız oluyormuş dedim.Güldü ne yani eşinle senin kalbin şimdi farklımı atıyor yani dedi.(buarada benimkinin kalp atışı 144 tü arada kaldık:)))

evt canım senin nasıl çok çıktı mı :)

yok ya bende hiçbir değişiklik yok Kendine has bir göbeğim var zaten Ama öyle kocaman dik değil yayvan bi göbek yapım var ve hiçbir değişiklik olmadı.bulantılarım kusmalarım olmasa hamile oldugumu anlamıcam zaten

Ultrason cihazi iyiyse tecrubeli gozler anliyorlar canim. Bana ilk bebegimde tam 3 aylikken 100\99 kiz dedi dr oylede oldu(hem kendisi hem ultrasonu 10 numaraydi su an ona gitmiyorum ama). Bu bebegimde dr soylemiyordu ben israr edince erkege benziyor dedi zaten daha oncesinde baska bi dr da muhtemelen oglunuz olacak demisti. Bizde durumlar boyle

bulantıların devam mı ediyor canım yani ondan mı acaba veriyorsun yoksa yediğin halde mi kilo veriyorsun doktorun bu konu hakkında birşey söylüyormu

Iki haftadir iyiyim bulanti olmuyor aslinda yiyorum da ama malesef kilo vermeye devam ediyorum pazartesi randevum var o zaman soruyum bi olmazsa

Umarım kanaman devam etmez de bebisine de sana da bir şey olmaz. Çok geçmiş olsun.Igneni yaptırdıktan sonra bol bol dinlen

çok sğl arkadaşım... bgn de kendi doktorumuza gittik bol bol dinlen dedi... herhangi bir sorun görünmüyor dedi sadece plasenta cıkıntılıydı... onun da sorun olmayacağını söyledi ama tabi bu beni çok tatmin etmedi... buna da aklım takılmadı dğl tabi( sorun yoksa niye kanaama oluyor anlamıyorum... akşamkiyse başka havadaydı zatn ona kalsa bebek her an kaybedilebilrdi gece hiç uyuyamadım( çok şükür sabah daha gzl şeyler duyduk... bi de cinsiyetini öğrendik bgn... kızımız olacak inş:) sn öğrenmiş miydin cnm aynı tarih görünüyr bzm doğum tarihlerimiz... Rabbim hepimizin bebeklerini hayırlısıyla sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin inş...

çok geçmiş olsun cnm dinlen bol bol... bnde de dün akşam kanama olmuştu şiddetli de sancım vardı herhangi bir doktora gittik bnde de plasenta içinde kanama var demişti iğne yaptır hemn dedi... sabah da kendi doktoruma gittim ancak o herhangi bir sorun görünmüyor dedi ama ne olur ne olmaz diyerek progestan verdi... bir de bnm bu gidişimde plasenta içe doğru çıkıntı yapmıştı... onun sıkıntı olusturmayacağını söyledi ancak bnm aklım takıldı yine de... snde böyle br durum yok dgl mi??

kızlar selam nasılsınız bakalım. Benim gibi karnı çok çıkan var mı? Çatlak için ben birşeyler kullanmayı düşünüyorum. Önerisi olanlar lütfen paylaşabilir mi?

Canımcım ben bir eczaneden ürün aldım fransız ürünü içinde paraben gibi zararlı maddeler yok. Ürün adı şuan aklımda değil. Birde ayrıyedden aktardan doğal yağlar aldım karıştırdım şuan yağları kullanıyorum. İlerki dönemlerde de kremimi kullanıcam

geçmiş olsun canım

Öncelikle merhaba. Foruma yeni üye oldum, bu yıl okuldan yeni mezun oldum, şu an ayakta kalabilmek adına yeni ve tatlı bir işe başladım. Kısacası hayatımı tekrar kurmaya çalışıyorum :)

Olur da aranızda ya da çevrenizde bebekleriniz, sünnet çocuklarınız ya da nikahınız için şeker yaptırmak isteyen, araştıran varsa benim sayfamı da ziyaret ederek beni çok mutlu eder :) Belki beğendiğiniz şey benim sayfamdan olur :)

Sizleri sayfama bekliyorum, ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

Facebook'ta arama kutucuğuna Şekercim Nikah - Bebek Şekerleri yazarsanız hemen karşınıza çıkacaktır. Linki burada aktifleştiremedim

yaa arkadaşlar plasentası çıkıntılı olan var mı... bu bir sorun mu acaba??? hiç bilginiz var mı ?? dün akşam şiddetli ağrım ardından da kanamam olmustu... akşam gittiğimiz doktor düşük tehlikesi var dedi plasentada kanama görünüyor iğne yaptır dedi acil... sabah da kendi doktoruma gittim ultrasonda sıkıntı görmedi her ihtimale karşın diyerek progestan yazdı... plasenta çıkıntılı dedi ancak sorun olusturmaz dedi ama bnm aklım takıldı... bayaa bir çıkıntıydı ilk defa bu gidişimizde fark ettim... ultrason resminde de bebeği sıkıstıran bir çıkıntı gibi duruyor( acıkcası kafam karıstı böyle br seyle karşılaşan var mı acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…