2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hoşgeldin canım
zaten listemiz var.. cinsiyetler belli oldukça "ilepetzog" arkadaşa iletiyor,o da listeye ekliyor..
ilk sayfada listemiz

inşallah gönlünden geçen olur bir anneye kız şart oldugunu hep söylerim hayırlı evlat versin rabbim..benim çin takvimimde de kız çıktı

Ben de 13+6 dayım ve şükür hiç kilo almadım henüz Ama dün sanki 2 ayın acısını çıkarırcasına çok yedim ve hala şişkinlik var Doktorum kilo almayışımdan gayet memnun tabii ki ben de Ben 64 kiloyum bakalım sonumuz ne olcek :18:

bu rüyalar doğuma kadar devam edecek sanırım.. ben de görüyorum sürekli.. ama ben erkek bebek gördüm hakkımızda hayırlısı artık

Ben nerdeyse 1 aydır hiç bebekli rüyalar görmüyorum.Acaba sorunmu var diyordum ama kontrollerimde bebiş sağlıklıydı çok şükür.

aynen canım devlete gittim 15 haftalıktım en erken 18 haftalık belli olur bi daha geldiğinde bakarız dedi az daha beklesek doğurucaz zaten

Benim büyük ihtimalle doğru çıkmadı Çin takviminde kız diyor benimki erkek çıktı:)

Kizlar lierac kremi nereden aliyorsunuz ve kac liraya aliyorsunuz. Ben ecz sordum 200 ml 130 tl ymis. Nette bazi sitelerde daha uygun oldugu soyleniyo ama hangisine guvenilir hic bilgim yok yardimci olur musunuz.

bulantıların devam mı ediyor canım yani ondan mı acaba veriyorsun yoksa yediğin halde mi kilo veriyorsun doktorun bu konu hakkında birşey söylüyormu

Kizlar lierac kremi nereden aliyorsunuz ve kac liraya aliyorsunuz. Ben ecz sordum 200 ml 130 tl ymis. Nette bazi sitelerde daha uygun oldugu soyleniyo ama hangisine guvenilir hic bilgim yok yardimci olur musunuz.

Ilk gebeligimde kasinmayan ben bu gebeligimde nasil kasiniyorum. Catlayacagimin belirtisi midir anlamadim ki

Arkadaşım özel mesaj atamıyorum henüz yeni üye olduğum için beni de ekler misiinn???

rapunzel_ysr 28 yaş ilk bebek Antalya BDT 27.06.2013

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…