2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

çok güzel isimler...günler ne çabuk geçiyor aslında ama bize geçmiyor gibi geliyor..kalp atışlarını duymak için doktora gideceğimiz günleri sayardık şimdi ikili testlerimizde bitti yapılmayanda az kaldı...isim düşünmeye bişiler almaya başladık bile... haziranda bir bakmışız gelmiş bile :) evde onun ağlama seslerini gülme seslerini duymak için sabırsızlanıyorum :)

zaman her daim beklemeyene çabuk geçer,ben bunu bilir bunu söylerim..
ben ne ikili testi atlattım,ne cinsiyet hakkında bi fikrim var nede bişeyler almaya başladım
o yüzden bana zaman geçmiyor..

ne güzel isimler düşünülmüş kızlar biz daha kesinleştirmedik ben içime sinen bir isim bulamadım hamile kalmadan önce Asya düşünüyordum sonra vazgeçer gibi oldum eşim ise Zehra ya da Begüm olabilir diyor Zehra görümcemin adı o yüzden ben istemiyorum değişik bir isim olsun istiyorum erkek ismi ise hiç düşünmedim doktorda kıza benziyor deyince sağlıklı olsunda ne yapalım daha önümüzde çok ay var düşünürüz

slm kızlar benm sağ bacağım acaip kasıyo yürürken özellikle..varmı benm gibi olan

bana oldu canım geçen hafta boyunca.sağ kalçamın içinden bütün bacağıma dogru.yorgunluktan oluyor ve büyük ihtimalle kalsiyum eksikliğinden.bol bol yogurt yemeye çalış ve peynir.süt demeyiroum muhtemelen süt içemiyosundur :) zaten peynirde sütün 7 katı kalsiyum var ayrıca çok süt içmek kansızlık yapıyor Biraz dinlenebilsen rahatlarsın canım ve yogurt dediğim gibi...

Veeeeee Hiranurum haliya surahiyi devirdi parke marke kalmadi. Ben sizden ayrilmamak icin mutfagi toplamaya gidemezken iyi oldu bana Kostu cekyatin arkasina saklandi sonra arkamdan gelip optu beni ve yelkenler foraaaa :)

[lıst=1]
[/lıst]
veeeeee hiranurum haliya surahiyi devirdi parke marke kalmadi. Ben sizden ayrilmamak icin mutfagi toplamaya gidemezken iyi oldu bana :d kostu cekyatin arkasina saklandi sonra arkamdan gelip optu beni ve yelkenler foraaaa :)

ayyy çok şekeeerrr

Ohh ne guzel herkesten isimler gelmisss adlarıyla yaşasın tosuncuklarımız benimde kızımın adı CEMRE ELVİN olacak kısmetse eşimle çok öncelerden bu ismi düşünürdük hep inşallah koymak nasip olacak küçük kurbağacığıma :))

zaman her daim beklemeyene çabuk geçer,ben bunu bilir bunu söylerim..
ben ne ikili testi atlattım,ne cinsiyet hakkında bi fikrim var nede bişeyler almaya başladım
o yüzden bana zaman geçmiyor..

haklısın canım ben de son doktora gidişimden sonra rahatladım biraz kesin olmasada cinsiyeti hakkında yorum yaptı test sonuçlarım iyi çıktı allaha şükür daha önceki randevuma gitmeden önce benim içinde zaman durmuş gibiydi sürekli cep telefonumdan takvime bakıyordum birde benim doktorum 5 hafta sonrasına vermişti randevuyu ama geçiyor canım rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin inşallah senin cuma günü değil mi

Veeeeee Hiranurum haliya surahiyi devirdi parke marke kalmadi. Ben sizden ayrilmamak icin mutfagi toplamaya gidemezken iyi oldu bana Kostu cekyatin arkasina saklandi sonra arkamdan gelip optu beni ve yelkenler foraaaa :)

:)) hey allahım ya ne güzel..yani dökmesi değilde sarılıp öpmesi..kolay gelsin canım :)

biz erkek ismi olarak EMİR düşünüyoruz çok seviyoruz eşimle bu ismi.fakat eşimin kuzeni de emir talha koycakmış biraz o üyzden yüreksiz oldum ama gerçeken başka erkek ismi düşünemiyorum hiç.kız olursa da ZEYNEP düşünüyoruz.babasının süsü demek o yüzden babası bu ismi çok istiyor.öyle garip isimlerden hoşlanmıyoruz isminin anlamı güzel olsun istiyoruz sadece :) ve bi insan isminin anlamını ömür boyu taşır karekteri o yönde gelişir bi nevi ben buna inanıyorum.o yüzden isimlerin anlamlarına bakın derim arkadaşlar

ayy ayy isimler harikaa..

PUFPUFF vallahini bugun sabah instagramda bebek odalarina bakarken gördüm doruk ismini
bu isimde güzelmi erkek olursa düsünebiliriz dedim

biz hic erkek ismi düsünmedik :)) bende hep kiz istedigim icin sanirim..
artik hayirlisi oglusumuz banami yoksa kizimiz babasinami ters köse yapicak

Yillar önce kk da biri anket yapmisti hangi isim güzel diye o günden beri hep aklimda olan isim
kiz olursa Alyadua yada Alya Derin yada sadece Alya düsünüyoruz

yigenimin ismi talha
Cok zeki oluyolar bi okadarda yaramaz

kızlar bugün benim doğum günüm yarın ise evlenme yıldönümümüz 13.yılımızı bitiriyoruz

Bende Doruk ismini cok seviyorum hatta rahmetli babamin adi ile birlikte dusundum hep Yakup Doruk esimde dedesinin ismini istiyor Serif Yakup iki eski isim olsun istemiyorum. Kiz olursa Îzgi Ela benim gozlerim yesil esimin ki ela belki goz rengi ela olur diye dusunmustuk. Cinsiyetleri bi belli olsunda hem isimler hem de kiyafetler netlesir :)

Kizlar burasi bagimlilik yapti bana cikamiyorum ayool normal midir? ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…