2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canlarim sizleri uzmek istemem ama daha cok erken degil mi....
Cogu kiside var o pitpitlar evet ama karindaki aort damarinin pitpitlari o....
Kalp atiyormus gibi haklisiniz.....
Bende arastirdim boylw sonucu buldum....:KK34:
Az daha sabir :KK54:[/QU

hmm olabilir ultrasonda çok hareketliydi de doktora sordum ne zaman hissederim dedim 16-17. haftada dedi :))

takma böyle şeyleri yaşın kaç ki
ben 36 yaşında doğurdum oğlumu çok şükür aslan gibi
şu an 2 ciye hamileyim , 39 yaşındayım sırf bu yüzden yaptırmıyorum kesin banada aynısı söyleyeceklerdi ne gereği var ben hafta sonu gördüm bebişimi kol,bacak,ağız,burun :nazar:çok şükür geriside allaha emanet olcakla öleceğin önüne geçilmez
kötü bişeyde deseler asla aldırmazdım:emir_bebek:

evet çok haklısın bende senin gibi düşünüyorum bu hafta ikili tarama testi yaptırmam lazım, fakat yaptırmıycam 37 yaşındayım bende.
Yaşadığım kötü deneyimden sonra ikili tarama testi, sıvı aldırma hiçbirşey yaptırmıycam eşim ısrar etmese doktora bile gitmiycem ama .
Allahım bizi evlatlarımızdan yana üzmesin inşallah.

Kizlar ben hazirlanayim....
Esim almaya gelecek birazdan....
Dualarinizi eksik etmeyin ne olur :KK19:
Ins. Guzel haberlerle gelecegim :KK16:
Amniyonik bant bebegime zarar vermemis olsun vede artik hiiic zarar vermesin :KK5:
Hepinizi seviyorum kendinize ve bebislerinize iyi bakin :emir_bebek::KK54:

Amniyonik bant bebegime zarar vermemis olsun vede artik hiiic zarar vermesin :KK5:

canım inşallah güzel haberlerle gelirsin merakta bırakma bizi hemen yaz allaha emanet ol dualarımız seninle:79:

hadi bakalım canım..inş güzel haberlerle geliceksin,ben inanıyorum :KK69:

yaa evet göğüs çatlaması için mutlaka bi ürün kullanmamız gerekiyo hatta doğumdan 1 ay önce kullanmaya başlayın diyolar..
ben de yaza denk gelmesine çok seviniyorum en azından alışana kadar bi de kar kış üşüdüm dondum sıkıntısı çekmiycez..

evet evet aynen..en çok görüş alacağım,öneri alacağım konuların başında geliyo bu..çok önemli benim için :KK34:

Hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah çok merak ediyorum canım doktor ne diycek ona göre doktorumu değişicem çabuk git gelde sonucu yaz

günaydın anneler nasılsınız :KK16::KK16:biz dün aksam kasım annelerinde olan arkadaşımıza gittik doğum yapmıştı dün bir tuhaf oldum k.v kalacak 40 çıkana kadar oda süslenmişti loğusa serbeti yapılıyordu ikram edildi :KK16:ya kızlar cok tuhaf oldum ama arkadaşım yorgundu bebek minyatür gibiydi aglıyo meme istiyor zor geldi bana ya tutamıyor bende alamadım memesi yara olmuş kızlar ne düşündüm biliyomusun hamilelikte ii beslenmek ve dinlenmek gerekiyor doğunca hayatımız bebek olacak :emir_bebek::emir_bebek:bilinçlenmek ii araştırma yapmak gerekiyor yaz bebeği olması avantaj ama biz cok sıcak memlekette yasıyoruz felaket sıcak oluyor ne giydireceğimizi bilemeyiz :KK5:

Çok sıcak bişehirde yaşamıyorum o yönden şanslıyım :) ama bende bebişin doğumundan sonraki 3 ayı nasıl atlatacağımı düşünüyorum tebrübesiz ve ailemden uzaktayım benim için zorlu bi süreç olacak ..

günaydın güzel anneler iştan fırsat bulup ancak yazabildim. bir de size bir bilgi vereyim bu ay safer ayı yani belaların musibetlerin semaya daha yaklaştığı ay bol bol la havle vela kuvvete çekelim bir de duası var google a yazarsanız çıkar. Rabbim ailemizi ve bebeklerimizi korusun inşallah

Ay iyiki hatırlattın canım geçen facete denk gelmiştim , tamamen aklımdan çıkmış. Allahım bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin..

6 gun icerisinde 3 kere gittim ben canim....
Ama boyle sik gitme derim ben....
Ikinci gidisimde kan vermek icin kan odasina gittim...
Bay gorevli alacakti dokundum adama adam carpildi :26:
Sonra montumu vrrmek icin esime uzandim onuda carptim :26:
Oldukca fazla elektrik yuklenmis bana....
Ultrason zararsiz ses dalgalariyla bakiliyor falan deniliyor ama vucudumuza yuklenen o elektrikler :KK50:
Bir dusun oyle git derim....
Bana kalsa ayda bir yeter ama mecburen sik araliklarla gitmem lazim iki haftada bir gibi....:KK31:

Ay şu elektrik çarpması bendede çok oluyor , koltuklar kaz tüyü benim onlardan sanıyordum. Eşimde yok ondan değil benden elektrik alıyorsun diye dalga geçiyor :))

Güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

kızlar bir sorum olacak cok ultrasyona girmek ii değil dimi benim 2 dr kontolum var bu hafta 2sine gidersem bebeğe zarar olurmu
ben devlette bi doktora sordum yok zararı olmaz demişti
ama bu kalp atışını dinlediğimiz cihaz ısı veriyomuş ve rahatsız ediyomuş

11+2deyim ve iki gundur pit pitlarini hissetmeye başladım cok erken aslında bu benim 3 gebeliğim belkide bu yuzden bu kadar erken hissediyorum,
Böyle balıklama daldım mesajına ben ilk zamanlar giriyordum buraya uzun zmandir giremiyirdum

Bir arkadasımında 3. Hamileliği oda senin gibi bu haftalarda hissetmeye başlamıştı 😊 şimdi 5 Aylık fıldır fıldır oğluşu :emir_bebek:

Canlarim sizleri uzmek istemem ama daha cok erken degil mi....
Cogu kiside var o pitpitlar evet ama karindaki aort damarinin pitpitlari o....
Kalp atiyormus gibi haklisiniz.....
Bende arastirdim boylw sonucu buldum....:KK34:
Az daha sabir :KK54:
yoo hiç kalp atışı gibi diil ki içimde bildiğin kımıl kımıl hareket ediyo :))

belki bir ağaç yeşil zeytin yedim hamileliğimin başlangıcından beri annem kayınvalidem bana zeytin yetiştiremiyolar:)))

peynir ve yeşil zeytin akşam sabah sürekli yiyorum mide bulantıma da açlığıma da iyi geliyor :) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallah güzel haberlerle gel , bebeğim dikkatli ol hemen yaz döndüğünde merakta bırakma bizi. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım inşallah çoook güzel haberler alırsın veee cinsiyetini öğrenirsin inşallah :))

Essex Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, kadınların gebeliğinin son ayında çalışması, sigara içmeleriyle eşdeğer.

Araştırmaya göre, hamileliklerinin sekizinci ayından sonra çalışmaya devam eden kadınların bebekleri, gebeliğin altıncı ile sekizinci ayı arasında çalışmayı bırakan kadınlara göre daha az sağlıklı doğuyor.

Gebeliklerinin son ayında çalışan kadınların bebeklerinin ortalama 230 gr daha hafif doğduğu ortaya çıktı.

Söz konusu araştırma, ilerleyen dönemde bebeğin gelişim sürecinin tehlikeye girebileceğine dikkat çekerken, annenin gebelik sürecinde sigara içmesi kadar bebeğe zarar verdiğini ortaya koydu.

Guzel haberler alicaksin allahin izniyle canimm..
Dualarimiz sizinlee:21:

Allah'ım yarabbim şunların güzelliğine bakın yaaa..
hemen almak istiyorum uuufffff :KK47:

unnado'daymış şu an,indirimde kızlar..çok hoş şeyler var..

$adsız1.jpg $adsız2.jpg $adsız3.jpg

X