2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yine ve yine sıcak yatağı terkedip işe gelmekten nefret ettim..
aslında söylenmemek lazım,herşeyde olduğu gibi bunda da yerimde olmak isteyen çok insan vardır belki de..

neyse artık..günaydın güzel annişler..ve minikleri

bende yataktan nasıl zor kalktım anlatamam.. ah ahhh ev hanımı olmka 10 a kadara uyumak vardı şimdi

ohooo ne 10'u.. ben tüm gün miskinlik yapardım valla

Gunaydin anne adaylari. Ben dun gece burun akintisi ve boğaz kesintisi ile yatmistim uyandigimda fena bir şekilde tikanmisim. grip olan arkadaşlar vardi nasil atlatmistiniz ya da neler yapim önerisi olan??

Güzel anneler günaydın,

Bebeğim bugün 15+1 günlük oldu :))) ama henüz cinsiyeti kesinleşmedi,dualarım sağlıklı olması ama insan merakta ediyor. Ayın 28 de kontrlumuz var, günler geçmiyor

11+6 günlük ultrason görüntüsünü ekledim, daha sonra iki kez kontrole gittim ama hep poposunu dönmüştü bu kadar net görüntüsü yok:) bir bakın bakalım içinize ne doğacak :)) bebişlerinizle birlikte güzel haftalar diliyorum😊

Gunaydin anne adaylari. Ben dun gece burun akintisi ve boğaz kesintisi ile yatmistim uyandigimda fena bir şekilde tikanmisim. grip olan arkadaşlar vardi nasil atlatmistiniz ya da neler yapim önerisi olan??

Günaydın canım öncelikle geçmiş olsun bende hafta önce çok kötü grip olmuştum ama şükür ilaç almadan geçti zaten doktorumda ilaç vermedi. Ben limon,tuz ve su karışımıyla sabah öğle akşam gargara yaptım boğazıma gerçektende faydasını gördüm. vıcks sürdüm eşim sırtıma ve boynuma bir güzel terledim. Bol bol yatıp dinlendim ve meyve yedim. Ben bunları yaptım ve çok faydasını gördüm. Birde arada ıhlamur çayı içtim.

ben erkek diyorum..resme yakından baktım,öyle geçti bi an içimden

Günaydın tatlı anneler herkese iyi bir hafta geçirmesini diliyorum. Kontrole gidecekler ve benim gibi 2'li testin sonucunu bekleyenler güzel haberler alırlar inşallah.

Canım geçmiş olsun.. Dinlenme imkanın varsa bol bol dinlen, ılık seyler iç, meyve ye bol bol acil şifalar😊

Dr muzda erkek tarafına yakın ama kesin bisey söylemek istemiyorum dedi :) kafa yapısı cene cıkıntısı aynı babamıza benziyor, cok garip ki cok erken benzemeye başladı :)

bende kafa yapısını erkeğe benzettim o yüzden öyle tahmin yaptım

Günaydın tatlı anneler herkese iyi bir hafta geçirmesini diliyorum. Kontrole gidecekler ve benim gibi 2'li testin sonucunu bekleyenler güzel haberler alırlar inşallah.

hadi bakalım,sırası gelen öğrensin..
veee herkes musmutlu gelsiiiiinnnnnnn..

hamileliğin başlarında fena grip olmuştum bende..
hatta boğaz kulak ağrısı öksürükte ekstrasıydı..
yatınca nefes alamıyordum,burnum tıkanıyordu..
ama ne ilaç ne o tarz bişey hiçbişey içmedim..ıhlamur ve portakal başta olmak üzere bol bol ama abartmadan bunları tükettim..

Bana erkek gibi geldi canım

griple savaşa savaşa geldim hatunlar günaydın hayırlı haftalar :) çalışmaya devam çok şükür bugün ikili test var 20 gündür göremiodum evladımı bugün görüş günü hastane koridorları bizi bekler
not: acaip soğuklardan eşimin özel karışımları sayesinde şifa buldum gibi nar portakal limon üçlü karışım kesinlikle evde hazır meyve suyu tüketmiyoruz tavsiyedir

Canim gecenlerde haberlere cikmisti. Ilac icmeden gripten kurtulabilirmiyiz diye. Yanilmiyorsam suya karbonat karistirilip gargara yapiliyordu cok faydaliymis karbonat. Haberi izleyen arkadaslar varsa yardimci olabilirler yada internetten bulabilirsen haberi daha net bilgi edinmis olursun. Ayrica diger arkadaslarin onerilerine de katiliyorum

günaydı canım dört gündür bende ilaçsız griple boğuşuyorum pufpufunda dediği gibi ıhlamur ,portakal c vitamini birde ilk gün sadece bir kez keçi boynuzu(harnıp ta diolar) ,ağaç tarçın, zencefil üçünü kaynatıp süzüp biraz ılıyınca balla karıştırdım fazlası nolur nolmaz diye kullanmadım gribe faydalı bir içecek

bende yataktan nasıl zor kalktım anlatamam.. ah ahhh ev hanımı olmka 10 a kadara uyumak vardı şimdi

Ben bir ev hanimi olarak cevap vermek istiyorum. Kizim sabah 7de anneee diye bagirdi hemen uyandim yuya goydum ben amcam gelmisti dedi. Biraz sevdim tmm kizim hadi yat bir daha ruya gorursun belki dedim. Hayiy yuya goymek istemiyoyum bak sabak olmus yatmicam ben dedi. Babamizda gozlerini acmadan guluyordu. Yani demem o ki ev hanimi olsanizda bi bucurunuz varsa uyku elinize gecmiyor. Ilk bebege hamis olanlar sizinkiler de olsun da gorun bakalim uyku neymis.

Benim cildimde hiçbir sorun olmadı canım, hatta gebelik öncesine göre şimdi daha iyi bile diyebilirim. Hiçbir bakım malzemesi kullanmıyorum. Nemlendirici krem bile sürmüyorum yüzüme

Bende önceden de sorun vardı canım, kuru bir cildim var şimdi de kuruyu tatlı badem yagı sürmeye basladım 2 gündür ama bilmiyorum iyi gelir mi kıllanma yapar diye korkuyorum ama bakalım ne olacak

Bu arada kızlar ben maltofer kullanıyorum ve dün yan etkilerini okudum çok afedersiniz siyah yada kırmızı dışkı yazıyor sizde de böyle sorun oldu mu acaba bende siyah oldu bıraksam mı diye düşünüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…