2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Sanada mı erkek demişlerdi? Bana daha yorum yapmadılar ama bakalım :) Sende kız istiyorsun sanırım Hayırlısı bakalım, sağlıklı olsunlar da

evet ya
çok şükür bir oğlum vargönlümden bu da kız geçiyordu
tabiki kesinlikle önce sağlıklı sıhhatli olsunlar

ellerine sağlık yüreğine sağlık.. içim sızladı... kucağımızda sağlıkla sıhhatle olduğu günleri hepimizin görmesi dileğiyle.....

bayıldım çok güzel...Tabi kendi annemi de düşündüm

ben de çok duygulandım. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın diye boşuna demiyorlar. Garip bi bağ kuruluyor demek ki arada.

Merhaba kızlar bende doktordan yeni geldim ama canım sıkıldı biraz randevum 11:30. Daydı neyse girdim içeri doktor ultrasondan baktı bebek uyuyo dedi bi türlü kıpırdatmadı ensesini ölçecekti ama olmadı bu pozisyonda ölçmem dedi kalbi atıyo merak etme dedi ama çok tedirgin oldum bebeğimi haraketsiz görünce doktor birşeyler ye öğleden sonra geri gel dedi neyse öğleden sonra ölçtü ama ben yine de huzursuzluk bebişim sanki çok hareketli değildi Ense kalinligi 1 mm Hersey normal dedi bilmiyom ya Niue bole hiss editor AMA huzursuzum Ayrica kafasina da erkek kafasina benziyo dedi

bu hamilelik garip bişey,herşeyimizi altüst edip değiştiriyor..
bazen anne adayı kendini bile tanıyamıyormuş..
ama doktor herşey normal dediği halde canını sıkmakta boşa bence,ne gerek var böyle boş strese?bence rahat ol..yeteri kadar stresliyiz bu süreçte bide böyle kendi kendine bişeyler yaratma

canım benımkı de hep oyle cok hareketsız duruyordu bu sefer. Gecen sefer ellerı falan hareket edıyordu. Belkı dınlendıgı ana denk gelmıssındır. Hem ogleden sonra hareket etmıs kı doktor olcmus:) sıkıntı olsa doktor soylerdı dert etme. Erkekler cok hareket edermıs bence kız olcak bızımkıler:d

Ta ta taaaam biz geldikkkkk
Teyzeler biz bebisiminle bugun dahada mutluyuz
Ayrintili usg doluydu ama uzman radyolog ile konustum...
Sagolsun icimi ferahlatti...
Amniyonik bant bu dedi cok gordum zamanla kendiliginden kayboluyor dedi....
Yada bebegin kolunu sikistirabilirde en kotu dedi ama sen yinede ayrintili usg baktir dedi...
Icim rahat olsun diye....
Allah (c.c.) razi olsun ya icimi rahatlatti....
Ohhhh yine bebisimi gordum...5 gun ilerden gidiyoruz diger doktor iki hafta demisti
Cok mutluyum bacilar sizlerin dualari sayesinde bebisimde bende cok cok daha iyyiz
Ozel hastaneleri arastiriyor esim devletlerde yer yok...

ne güzel yazmışlar cnm yaa. işteyim gözyaşlarımı tutamıycam nerdeyse. inşallah o günleri görür kavuşuruz bebklerimize.

Çok sevindim canım güzel haberlerle gelmişsinn,maşallah bebişine de ayrıntılınızda güzel geçsinn

zaten sapasağlam aslan gibi duruyordu ultrasonda,dünde gördük..
bişey olmadığını biliyordum
hadi canım,sevindim yinede elbet..gözünaydın..
detaylı ultrasondan da gülerek çıkacaksın,gör bak..

ben zaten duygusalım hormonlarda tavan yapmış çok ağladım. harika tasvir edilmiş.

E HAYDI GOZUMUZ AYDIN:)
cok sevındım canım ya

E HAYDI GOZUMUZ AYDIN:)
cok sevındım canım ya

hormonlrdan mı nedir bilmiyorum ama malesef hep olumsuz şeyler geliyor aklımıza ama sen pozitif düşün hrşey güzel olsun

hormonlrdan mı nedir bilmiyorum ama malesef hep olumsuz şeyler geliyor aklımıza ama sen pozitif düşün hrşey güzel olsun

çok sevindim içini rahat tut kendini de bebeği de üzme bir daha:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…