2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
çok geçmiş olsun

Canım çok şanslısın maaşallahBenim azalan bulantılarım dün coştu yine istifra etmeye başladım hastaneye gittik yine serum canımdan bıktım bulantılarım geçmesine rağmen 1 gram iştahım yoktu zaten şimdide çıkarmaya başladım yine ödüm kopuyo böyle geçecek diye.10+1 hafta oldu bugün.. hergün yalvarıyorum nolur bitsin artık elim kolum kalkmıyo

Ben de 12.haftama grdim bulantı kusma biitti derken bu sefer grip oldm cok fena inş bebeğime bi zararı olmaz

merhabalar arkadaşlar,

öncelikle herkese hayırlı olsun umarım kalbimizdeki elimizde olur da rahatlarız.bende varım

Ben de 12.haftama grdim bulantı kusma biitti derken bu sefer grip oldm cok fena inş bebeğime bi zararı olmaz
Allahın izniyle olmaz cnm bol bol meyve ye..zencefil ıhlamur limon bal karıştır iç..ilaç içemediğimiz için zor atlatıyoruz
merhabalar arkadaşlar,

öncelikle herkese hayırlı olsun umarım kalbimizdeki elimizde olur da rahatlarız.bende varım

inşallah cnm..

biz şu an köftemle 9+2'deyiz.. Bizden önde olan herkes size çok pis özeniyorum

Allah'a şükür hamileyim Allah'ın izniyle bide kucağımıza alabilsek bende Haziran annesi olucak inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin

rabbim sonuna kadar sağlıkla götürsün inşallah tahmini doğum tarihini girde senide takip edelim tekrar tebrik ederim :)

kızlar gün gelecek yani biz son aylarımıza geldiğimizde geriye dönüp yazdıklarımızı okuyacaz ve gülüp geçecez belki bulantı şikayetleri,sabırsız anne adayları tarama testleri ense kalınlığı,herşey geride kalmış olacak ve doğuma gün sayıyor olacağız inşallah....

ve doğumdan sonra girip yazcak vaktimiz olacakmı acaba.... :)

Merhaba arkadaşlar. Bende 13. haftalık hamileyim. Yeni yazmak kısmet oldu. Bebeklerimizi sağlıklı olarak kucağımıza alırız inşallah hepimiz. Hamileliğim rahat geçiyor sadece tansiyon düşüklüğü yaşıyorum. Çalıştığım için o da beni zorluyor.

Merhaba kızlar;

ilk önce bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun..

dün ikili test için randevumuz vardı. bebğimiz biraz uğraştırdı ölçüm için. 13+1 deyiz. burnu şekillenmiş. ense kalınlığı 1,4 mm boyuda 6,65 cm çıktı. doktor gayet iyi dedi. sağlıklı dedi şükür olsun. haftaya kan sonucunu alıcaz. cisiyet için ısrar ettim, doktor kesin olamayabilir ama erkek olabilir dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…