2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben çevremdeki birkaç kişi de suyun azalmasını duymuştum canım bol sıvı almaya çalışmışlardı sonrasında da bir problem olmadı normal şekilde ilerledi herşey bence sende bol sıvı almaya çalış bu aralar tuzu biraz artır çok değil ama susatacak şeyler yemeye çalış mesela kestane çok su içiriyor geçen gün farkettim yemeni öneririm sonuçta bebek daha küçük kesesi de içindeki suyu da az biraz gayret edersen üstesinden gelebilirsin inşallah canım

Allah (c.c.) razi olsun canim icimi rahatlattin resmen :KK16:
Yalan yok fazla su ictigim soylenemezdi...
Gun icerisinde toplam 3 kere idrara anca cikiyordum....
Simdi ise 6-7 kere cikiyorum cok sukur :26:
Cogaltrim cuma tekrar gidecegim bakalim hayirlisi :18:

canım aynen bnde 57 ıle kaldım su an 60 kıloyum doktoru kılo alma dıye uyardı..bulantım cok ıstahım yok ama bulantıyı bastırayım dıye yıyorum paso

canım doktor sana beslenmeyle ilgili bişiler söyledi mi? bende bu hafta gitcem kontrole o zaman bende söylicem doktora çok kilo aldığımı :KK43:

Gordum canim, buyumustu masallah :) doktor daha kimseye soyleme ama erkege benziyo dedi, ama ben herkese soyledim tabi :) merakla bekliyolardi cunku bise dicek mi diye. ikili test sonucum da cok iyi cikti cok sukur, darisi yeni yaptiracak olanlarin basina insaallah.

canım ben haftaya cmtesi gitcem doktora o zaman ikili test yapılır mı ki? birde benim geç döllenme olmuş 1 hafta geriden gidiyor haftam :)

Adnan Şahin'e gidiyorum. Birde İbrahim ögel var onun da medicabil ve medicalpark la anlaşması varmış duyduğuma göre.sen nereye gîdiyorsun

ben ilk olarak sevket yılmaza gittim fakat ordaki doktor bana iğne vermiş banada hiç acıklama yapmadı hani sunun için su iğneyi veriyorum söle kullan falan .eczaneye sordum kan sulandırıcı iğneymiş kan pıhtılaşması olanlar içinmiş ama ben bende böle bişiy oldugunu bilmiyordum . bundan önce bebeğim karnımda öldü acaba tedbir amaclımı verdi diyorum amai cok ta güvenemediğim için henüz kullanmadım iğneleri . şimdi ibrahim beyi duydum iyi diye salı falan oraya gitmeyi düşünüyorum hem iğne içinde başka bi doktorun fikrini almak istiyorum bakalım .

ben ilk olarak sevket yılmaza gittim fakat ordaki doktor bana iğne vermiş banada hiç acıklama yapmadı hani sunun için su iğneyi veriyorum söle kullan falan .eczaneye sordum kan sulandırıcı iğneymiş kan pıhtılaşması olanlar içinmiş ama ben bende böle bişiy oldugunu bilmiyordum . bundan önce bebeğim karnımda öldü acaba tedbir amaclımı verdi diyorum amai cok ta güvenemediğim için henüz kullanmadım iğneleri . şimdi ibrahim beyi duydum iyi diye salı falan oraya gitmeyi düşünüyorum hem iğne içinde başka bi doktorun fikrini almak istiyorum bakalım .

Evet iyi yapmışsın.osmangazi bana cok yakın olmasa da Dr için gidiyorum.

arkadaşlar aranız da hıbor enjektör kullanan varmıı . kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi?

canım ben haftaya cmtesi gitcem doktora o zaman ikili test yapılır mı ki? birde benim geç döllenme olmuş 1 hafta geriden gidiyor haftam :)

Yapilir canim, doktoruna hatirlat istersen. Cunku bana yapilali 1 hafta oluyor senin benden 4 gun geriymis 1 hafta da geriden geliyor diyorsun, o zaman gittiginde tam vakto gelmis olcak. Insaallah guzel haberlerle gelirsin, sakin stres yapma icini raht tut.

herkese iyi geceler....

kızlar eriteme nodozum die bişeye yakalnmışım bacaklarımda kırmızı şişlikler çıkmıştı teşhis konuldu.gebelikten oluyormuş.bebeğime zararı yokmuş.içim çok rahatladı sadece yatak istirahati verdi doktor o zor oluyor işte bide bel ağrım başladı yatmak mahvediyor.ama yapacak bişi yok.

herkese iyi geceler....

kızlar eriteme nodozum die bişeye yakalnmışım bacaklarımda kırmızı şişlikler çıkmıştı teşhis konuldu.gebelikten oluyormuş.bebeğime zararı yokmuş.içim çok rahatladı sadece yatak istirahati verdi doktor o zor oluyor işte bide bel ağrım başladı yatmak mahvediyor.ama yapacak bişi yok.

Cok gecmis olsun canim :nazar:
Ins. Fazla ilerlemez canim...♥♥♥

herkese iyi geceler....

geçmiş olsun canım bebeğe zararı olmamasına sevindim yat dinlen mutlaka allah şifa versin inşallah tez zamanda atlatırsın

Allah'a şükür hamileyim Allah'ın izniyle bide kucağımıza alabilsek bende Haziran annesi olucak inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Allah'a şükür hamileyim Allah'ın izniyle bide kucağımıza alabilsek bende Haziran annesi olucak inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Gozun aydin canim, Rabbim hem sana hem de bize kucagimiza alabilmeyi nasip etsin insaallah.

Evet iyi yapmışsın.osmangazi bana cok yakın olmasa da Dr için gidiyorum.

bana yakın sayılır ama bakalım gidip deneyeceğim ondan sonra karar vereceğim .acaba medicabil de ne kadar doğum ücretleri
kızlar nerlerde oturuyoruz bursada bende doruk yıldırıma gidioyurm
Günaydınn kızlarrr.. Mutlu pazarlarrr

günaydın cnmm hayırlı sağlıklı bir pazar olsun inşallah

X