2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Herkese Günaydın Kızlaaaarrr :))

Dün ikili testimiz vardı.. Kanımızı verdik ultrasona girdik çok şükür ultrasonumuzda bir şey çıkmadı.. Herşey gayet iyi ve bebeğimiz gayet sağlıklı görünüyor dedi doktorumuz.. Kan tahlilimiz ise haftaya çıkacak. Oda iiyi çıkar inşallah..:18:
Cinsiyetimizede %80 erkek dedi. Hayırlısı olsun tabii..

Bir haftadır doktordan korktuğumdan uyuyamıyordum ama şükür ki anlattıkları gibi bi doktor değilmiş.. Onu görünce daha bi rahatladım..

Bebeğimi görmek ise çok güzeldi.. Bir aydır görmüyordum.. Çok büyümüş onu öyle görünce neredeyse ağlayacaktım.. Ne kadar güzel bir duyguymuş.. Rabbim yaşamak isteyen herkese yaşatsın inşallah..

hadi gözün aydın cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olur inş. darısı bizim başımıza inş. ben de çok merak ediyorum cinsiyetini ama doktorum 4.ayda belli olur dedi

hadi gözün aydın cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olur inş. darısı bizim başımıza inş. ben de çok merak ediyorum cinsiyetini ama doktorum 4.ayda belli olur dedi

Amin canım benim inşallah..
Bizimkide 1 ay sonra kesinleşir ama %80 erkeğe benziyor dedi.. Annemde yanımızdaydı annemde bende gördüm erkeğe benziyor dedi + tane çocuk doğurunca oda uzman gbi biliyor herşeyi :):)
Tabii beni asıl mutlu eden sağlığında bir sorun olmaması.. Ben hazırlıklara 2 ay sonra başlıcam zaten :):):) Garanti olsun Allahın izniyle :)

Canım siz böyle konuşurken. Bi arkadaşım geldi aklıma. Onlar cinsiyet öğrenmek için 3 4 Dr a gitmişlerdi ayrı ayrı. Kocası ben kızımı özledim deyip başka Dr lara gidiyorlar hala:)

Hahahha çok iyiymiş, çok güldüm Ve anladım ki ben çok sabırlıyım

Kızlar merhaba,
Ben de bugun kontrole gittim. Elevit konusunu ben sormadan doktorum açtı. Ben de size onu soracaktım dedim, doktorum direkt doğruymuş o haber dedi. Kendisi arayıp sormuş. Bana hemen decavit yazdı, bunu rahatlıkla kullanabilirsin, bunu da arastirdim, decavitteki vitamin bitkisel özlüymüş dedi. Siz de hemen decavite geçin kızlar bence.
Bir de doktorum sen kendini yormuşsun rahminde kasılma var, kendini yorarsan bu kanama yapar dedi yuzmeye gitmistim ondan oldu galiba. Aman siz benim yaptığımı yapıp yormayın kendinizi. Hele benim gibi adet sancilarniz olmuyorduysa agri esiginiz yuksek demekmis ve rahminizin kasildigini hissetmiyormussunuz, bu daha tehlikeli. Dikkat edin siz de kizlar, ben epey bi sure spor falan gitmiycem asla

Aman dikkat et
ee bebisini gordunmu nsilmis onlri da anlat

Aman dikkat et
ee bebisini gordunmu nsilmis onlri da anlat

Gordum canim, buyumustu masallah :) doktor daha kimseye soyleme ama erkege benziyo dedi, ama ben herkese soyledim tabi :) merakla bekliyolardi cunku bise dicek mi diye. ikili test sonucum da cok iyi cikti cok sukur, darisi yeni yaptiracak olanlarin basina insaallah.

Boyle haber soylenmez mi hic bu doktorlarda bi alem Insallah bizde pazartesi gitcez bakalim bu sene erkek senesi heralde bakalim bizimki ne cikcak :)

Boyle haber soylenmez mi hic bu doktorlarda bi alem Insallah bizde pazartesi gitcez bakalim bu sene erkek senesi heralde bakalim bizimki ne cikcak :)

Evet olabilir herkes erkek diyo, ins seninkini de soyler canim, cikolata yiyip git bir de iyi dinlen oyle git ki rahmin berrak olsun :)

Evet olabilir herkes erkek diyo, ins seninkini de soyler canim, cikolata yiyip git bir de iyi dinlen oyle git ki rahmin berrak olsun :)

Ins ben once su ikiliyi atlatiyim baska bisey istemiyorum simdi dikkate alicam cikolatayi

ne güzel yaa hepiniz ikili test cinsiyet konularını konuşuyorsunuz ben daha kalp atışını dün duydum ama gerçekten çok güzel bi duygymuş allah olmayan herkese nasip etsin inş.

kızlar merhaba,
lütfen cvp verir misiniz,
moralim çok bozuk,
9 haftalık hamileyim ama son 1 haftadır nerdeyse hiç bişe yiyemiyorum,
sadece sabah bi tost,akşamda çorba ve pilav,
ara zamanlarda aşırı mide bulantısından hiç bişe yiyemiyorum,bebişim büyüyemez mi
ilk haftalarda hergün süt,yoğurt,peynr,yumurta yiyodum,öyle bi tiksindim ki ağzıma sürmüyorum şuan bunları,cevizi güç bela yiyorum,
kızlar ne zaman geçer bu durum,böyle giderse bebeğim hiç büyüyemiycek
bu iştahsızlığıma rağmen 3 haftada 3 kilo almış,
bunda kullandığım folikasitin etkisi olabilir mi,aranızda folibol kullanan var mı,
of kızlar ne olur bişeler yazın çok moralim bozuk

Veeeee 9+1 olarak yüzümde kocamaaaan bi tebessüm ve dilimde şükürlerle döndük biz,doktordan geliyoruz...Herşey yolunda ve harika! Doktorum bile "maşallah,bu iş artık tamamdır" dedi nasıl mutlu oldum var yaaa ben sormadan söyledi,köftemin kalbi dakikada 175 atıyormuş..Annemde bi yandan tüm o anları videoya aldı hehehe izlemek çok keyifli Bidahaki kontrol yine 2 hafta sonraya ve o gün ikili testi konuşuruz dedi Allah'ım bikez daha şükür sana.. Binlerce onbinlerce..

Tatlım bende aynı durumdayım.. ama doktorum bir terslik olmadıgını söyledi.. Ben bol bol meyve yiyorum Ayva muz mandalina portakal..
ilerleyen aylarda o açığı kapatırım diye duüşünüyorum ama doktoruma bir dahaki gidişimde anlatacağım durumumu belki bir ilaç verir. bence hiç korkupta korktuklarını çağırma sakin ol bebişin için huuzurunda çok önemli.. ama doktorunla yinede bi konuş istersen..

CAnım benim Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayıda nasip etsin inşallah.. Cümlemize inşallah.. Ne kadarda hızlı büyüyor minnak lar yaaa

ne güzel yaa hepiniz ikili test cinsiyet konularını konuşuyorsunuz ben daha kalp atışını dün duydum ama gerçekten çok güzel bi duygymuş allah olmayan herkese nasip etsin inş.

Amin canım, kalp atışını duymak da ayrı bir heyecandı, senin de cinyiset konuştuğun vakitler gelecek inşaallah, rabbim sağlıkla sıhhatle ulaştırsın o günlere ve çocuğunu kucağına aldığın günlere :)

Canım folik asit kilo yapmıyor diye biliyorum. Ama bişe yiyememe problemi çoğumuzda var veya oldu. Doktorlar bu durumda endişelenmememizi söylüyor, iştahın açılması asıl 4 aydan sonra başlıyormuş zaten, kilo alma durumun garip geldi ama, bi şey yemediğin halde nasıl kilo alabilirsin ki? Enteresan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…