2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günayydın güzel annişler ve onların minikleri....hepimize hayırlı sağlıklı güzel bir gün olması dileğiyle....

maşallahhh :nazar::nazar::nazar: cadı kızına senin maşallahhhh :nazar::nazar::nazar:..Allahım nazarlardan korusun...hayırlı güzel doğumlar versin canım..:KK16:

kızımıza bak sen 1 kg gördü maşallahhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.....canım benim dualarım hep sizinle..inşallah büyüme, sorun teşkil edecek kadar olmaz doğuma kadar....annesi o doğar güzel güzel sen stres üzüntü yapma oldu mu..bizim dualarımız hep onunla...prensesinle...mantarda inşallah hemen geçer canım..

yeşilim eriğim tabiiki doğuma kadar herşey güzel olacak annesi o gelişip büyüyüp senin kollarında olacak:nazar::nazar::nazar:..böbrek büyümeside geçip gidecek...endişeleriniz gurbet arkadaşımla ikiniz endişeleri bizimde endişelerimiz ..o yüzden dualarımız sizinle canım..ama herşey gerçekten güzel olacak gerçekten.. :KK16::KK16::KK16:

yeni bir topik açıcam 2014ÜN BECERİKLİ HAZİRAN HATUNLARI DİYE..Sizi oraya transfer edicem...ÇOK KISKANIYORUM SİZİ... :) şaka tabi canım çok güzel olmuş .ellerinize sağlık..iyi günlerde kullanın...:nazar::nazar::nazar:

takma canım ne güzel bende başta takıyordum..şimdi hiççç takmıyorum yesemde yemesemde o kilolar beni buluyor ..en iyisi tadını çıkarmak ..biliyorumki vericem o kiloları ..yeterki bebeğim mutlu olsun sağlıklı huzurlu olsun..güzel güzel doğsun..:KK55::KK55::KK55:

Herkes CANKATRE olmuş :) mobil uygulama bir tek bende mi böyle ? :)

Bebişi böbrek sorunu yaşayan arkadaşım, geçmiş olsun, doğuma kadar herşey yoluna girecek inşallah..
Lohusa tacını yapan hamarat arkadaşlarım ellerinize sağlık :)
Kilo için de yiyin gaaari :))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkes CANKATRE olmuş :) mobil uygulama bir tek bende mi böyle ? :)

Bebişi böbrek sorunu yaşayan arkadaşım, geçmiş olsun, doğuma kadar herşey yoluna girecek inşallah..
Lohusa tacını yapan hamarat arkadaşlarım ellerinize sağlık :)
Kilo için de yiyin gaaari :))

benim tablette sıkıntı...isimler karmakarışık..kim ne yazmış anlamıyorum..silip tekrar yüklüyorum şimdi..

benim tablette sıkıntı...isimler karmakarışık..kim ne yazmış anlamıyorum..silip tekrar yüklüyorum şimdi..

Benim de öyle, ben yazdım biliyorum başka isim yazıyor ya da ben yazmadım biliyorum benim adım yazıyo :)
Kendimle çelişkiye düşüyorum yahu :KK70:

Mutfaktaki işlerimi bitireyim de ben de silip tekrar yükleyeyim bari.
İnternet bağlantısını da her tıkladığımda şifre hatalı diyor, oysa değiştirdim eminim şifremden ama anlamadım...

Günaydın canlarımm :KK16: Hava çook güzeell ohhh misss..İnsanın içi açılıyor vallahi :21: Aslında tam temizlik havası var ve benim evimin temizliğe çok ihtiyacı var ama biz oğlumla gezmeyi tercih edicez galiba bugün :KK1: :KK1: Malum artık hem temizlik hem gezmek aynı anda olmuyor kaldırmıyor bünye :KK1:

Günaydın canlarımm :KK16: Hava çook güzeell ohhh misss..İnsanın içi açılıyor vallahi :21: Aslında tam temizlik havası var ve benim evimin temizliğe çok ihtiyacı var ama biz oğlumla gezmeyi tercih edicez galiba bugün :KK1: :KK1: Malum artık hem temizlik hem gezmek aynı anda olmuyor kaldırmıyor bünye :KK1:

gez tabi gez biz çalışırken sen gez.....oğluşunla.....:KK49::emir_bebek:günaydın canımmmm..:KK54:

Benim de öyle, ben yazdım biliyorum başka isim yazıyor ya da ben yazmadım biliyorum benim adım yazıyo :)
Kendimle çelişkiye düşüyorum yahu :KK70: Mutfaktaki işlerimi bitireyim de ben de silip tekrar yükleyeyim bari.
İnternet bağlantısını da her tıkladığımda şifre hatalı diyor, oysa değiştirdim eminim şifremden ama anlamadım...

:)))))))))))))))))))) belkide sen yazdın hatırlamıyorsun :KK35::KK35::KK35::KK35:

Aynen yaaa kuduruyorum resmen bi yerleri dokup temizlemek icin :KK52::KK52: ama frenliyorum kendimi bakalim olmadi yardimci alacagim.

taçlarımızda geldi ananemizden ellerine sağlık annemm

Eklentiler

• $IMAG0269.jpg
    $IMAG0269.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 64
Gunaydin guzel anneler ve bebisleri :)) erken dogum riski olan arkadaslara gecmis olsun hic uzulmesinler doktorlari dinlesinler bebisleri hayirlisiyla zamaninda gelicek ins. Agrisi sizisi olan arkadaslar valla bende bel agrisindan oluyorum cok fazla yuruyemiyorum artik galiba bu haftalarda bunlar hepimizde normal. Karnimda acayip sertlesiyor bazen.. Dun kontrolumuz vardi oglumla. Msallah oglum 1450 gr olmus cok sasirdim 3 hafta once 850 grmdi. Ve bende bebege giden damarda daralma vardi aspirin kullaniyordum. Doktorumuz sukur suanlik gelisim geriligi yok dedi. Bebisim basi yukarda poposu asagidaymis ters duruyormus doktor doner merak etme ddi. Artik 2 hafta da bir gidicem kontrole. Bebisin hareketlerini kontrol et 12 saatten fazla hareket etmeZse mutlaka geliyorsun dedi. Dinlen soluna yat dedi. Bu rapor konusunda bende cok kararsizim doktorumuzla 2 hafta snra karar vercez duruma gore. Bu arada 13 kilo aldim :KK43:( pufpufum dun tugra tuhafiyeye gittim kecenin metresine 5 lira dedi. Kece harfler tanesine 50 kurus dedi. Senin hesabi yanlis yaptilar galiba:) ben de bisey almadan ciktim kararsiz kaldim. Kendime pijama gecelik takimi baktim cok pahali ya alamadim :KK43:( artik cantamida hazirlamak istiyorum. Bu arada medistate hastanesi dogum ucretlerini ogrendim. Doktor ucreti haric ozel sigortaliya normal 1360, sezeruan 1652 lira. Sskliya normal 750 sezeryan 1150 epidural 650. Ssksiz normal 1250, sezeryan 1750 liraymis. Bu fiyatlar hersey dahilmis bebk paketide dahilmis .. Ben fiyatlari cok ucuk bulmadim. Doktorum ne kadar ister onu bilmiyorum ama. :))) opuldunuz cok konustummm :))

Gunaydin guzel anneler ve bebisleri :)) erken dogum riski olan arkadaslara gecmis olsun hic uzulmesinler doktorlari dinlesinler bebisleri hayirlisiyla zamaninda gelicek ins. Agrisi sizisi olan arkadaslar valla bende bel agrisindan oluyorum cok fazla yuruyemiyorum artik galiba bu haftalarda bunlar hepimizde normal. Karnimda acayip sertlesiyor bazen.. Dun kontrolumuz vardi oglumla. Msallah oglum 1450 gr olmus cok sasirdim 3 hafta once 850 grmdi. Ve bende bebege giden damarda daralma vardi aspirin kullaniyordum. Doktorumuz sukur suanlik gelisim geriligi yok dedi. Bebisim basi yukarda poposu asagidaymis ters duruyormus doktor doner merak etme ddi. Artik 2 hafta da bir gidicem kontrole. Bebisin hareketlerini kontrol et 12 saatten fazla hareket etmeZse mutlaka geliyorsun dedi. Dinlen soluna yat dedi. Bu rapor konusunda bende cok kararsizim doktorumuzla 2 hafta snra karar vercez duruma gore. Bu arada 13 kilo aldim :KK43:( pufpufum dun tugra tuhafiyeye gittim kecenin metresine 5 lira dedi. Kece harfler tanesine 50 kurus dedi. Senin hesabi yanlis yaptilar galiba:) ben de bisey almadan ciktim kararsiz kaldim. Kendime pijama gecelik takimi baktim cok pahali ya alamadim :KK43:( artik cantamida hazirlamak istiyorum. Bu arada medistate hastanesi dogum ucretlerini ogrendim. Doktor ucreti haric ozel sigortaliya normal 1360, sezeruan 1652 lira. Sskliya normal 750 sezeryan 1150 epidural 650. Ssksiz normal 1250, sezeryan 1750 liraymis. Bu fiyatlar hersey dahilmis bebk paketide dahilmis .. Ben fiyatlari cok ucuk bulmadim. Doktorum ne kadar ister onu bilmiyorum ama. :))) opuldunuz cok konustummm :))

gözünaydın canımmmm...bebiş kocaman olmuş maşallah ona maşallahhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: doğum ücretleri dediğin gibi uçuk değilmiş canım..hayırlısıyla bakalım o günelride bir görebilsek... pijama fiyatları hakikaten fazla pahalı...bende Eksişehirde denk geldi sorum 150-200 arası değişiyor...ama gezmedim..avmlerde öyle...belki yerel esnafta daha uygundur...nette uygun var ama cesaret edemedim almaya..almamızda lazım ..doğum çantasını yavaştan hazırlamakta fayda var...

taçlarımızda geldi ananemizden ellerine sağlık annemm

ellerine sağlık anacığınınnnn...güzel günlerde kullan canımmm..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben bu sene 28 mart ta tam 16 yıl önce sezeryan oldum :) benim başından beri erken doğum riskim vardı zaten, şimdi şimdi iyiceneyiz ama dr yine de kullanmaya devam edelim ilaçları dedi, kullanıyorum. Evet iğne veya ileç farketmez belki ama biri tek seferde bireden hormon yüklemesi diğeri de azar azar dozlarla dengeli bir biçimde alınıyor ya o fark ediyormuş. Akrabama güveniyorum, her şey bir kenara prof. ve çok aranılan bir dr :KK66:
Dikişin incelmesi durumunu geçen pazar nöbette olan dr da söylemişti, dikiş yerlerin incelirse çok dikkatli olmak lazım dedi...

İnşallah kazasız belasız hayırlısı ve sağlık-sıhhatle atlatırız bu durumları!

16 yıl cok uzun ıstersen norma dogu bıle yapabılırsın dıye bılıyorum,neyse ben bu haftakı kontolumde bı sorayım,dogurudu ıgneyle bırden hormon yuklenıyor ama hapdan daha guclu etkı ettıg kanıtlanmıs,belkı senın durumun cok da rısklı olmadıg ıcın hapı yeterlı bulmustur,bırde cok kılo yapıyor dogumdan sonra spor yaptıgım halde kılo veremdıgım gıbı bırde 6 kılo bırden aldım

16 yıl cok uzun ıstersen norma dogu bıle yapabılırsın dıye bılıyorum,neyse ben bu haftakı kontolumde bı sorayım,dogurudu ıgneyle bırden hormon yuklenıyor ama hapdan daha guclu etkı ettıg kanıtlanmıs,belkı senın durumun cok da rısklı olmadıg ıcın hapı yeterlı bulmustur,bırde cok kılo yapıyor dogumdan sonra spor yaptıgım halde kılo veremdıgım gıbı bırde 6 kılo bırden aldım

16 yıl evet ama benim o zman sezeryan olmamın sebebi de skolyozumdu, şimdi de aynı nedenden ötürü normal doğum yapamıyorum...
Kilo konusunu bilemiyorum, bakıp göreceğiz ama koruma olarak işe yaradığını söyledi dr um...
Belki dediğin gibi daha az riskli bir durumdur belki benimki...

Eki Görüntüle 1032403

Kızlar iyi geceler :))) bende lohusa tacı yaptım nasıl olmuş :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eline sağlık canım gayet güzel olmuş :KK34:

valla canım o zaman ya ben aldığım metreyi karıştırdım yarım metreden daha az aldım yada yanlış hesap yapıldı bilmiyorum :KK1:

Medistate fiyatlar ooooo çok iyimiş süper.. Ben şimdi önümüzdeki kontrolde Medistate'e gitcem muhtemelen,Sultan hanıma.. Bakalım...

Son düzenleme:

bizde temizlik var bugün heheheheh...eşim yardım edicek sağolsun ben az şey yapıcam :KK1:

haziran annelerii size bir şey soracağım doğum çantanızı hazırlamaya başladınız mı ? gecelik-pijama alışverişinizi yaptınız mı?ben bir gecelik bir -iki de pijama takımı almayı düşünüyorum ama nasıl bir şey olacak mesela hangi bedende almamız gerek bi türlü bilemedim :KK50:

haziran annelerii size bir şey soracağım doğum çantanızı hazırlamaya başladınız mı ? gecelik-pijama alışverişinizi yaptınız mı?ben bir gecelik bir -iki de pijama takımı almayı düşünüyorum ama nasıl bir şey olacak mesela hangi bedende almamız gerek bi türlü bilemedim :KK50:

Benim de bebegimin odasi ve kiyafetleri hazir her seyi yikandi yerlestirildi tek eksigimiz hastane cantamiz, onun icin ben de bir gecelik bir pijama takimi ve sabahlik almayi planliyorum
onlari da aldiktan sonra cantami hazirlayip rahata ermek istiyorum artik
1-2 hafta icinde o isi de halledicem insallah

bizimki daha hazır değil..lohusa takımım için bende 2 pijama,1 gecelik takım düşünüyorum.. Gecelik takımını annem almış bile "sen olmadan aldım ama inanılmaz güzeldi dayanamadım,beğenmezsen değiştiririz" dedi.. Ama annem zevklidir kesin beğenirim :KK34: o yüzden annemden alınca paylaşırım resmi hemen..

kalanlarıda haftaya halletcem inş 1-2 hafta içinde de çantam hazır olur diye düşünüyorum...

X