2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=665300&page=194 burdan paylaşım yapabilirsin...öncelikle iyi günlerde kullansın kuzun..güzel günlerde giysin inşallah...

çok çok geçmiş olsun canım.....banada yazmıştı ama ben kullanmadım doktorum kızdı..kullanmassan bebeğinede geçebilir dikakt et dedi..kötüysen bence bir tekrar git..kullanmak istemiyoruz ama kuzularıda etkileyecek bir durum olursa üzülmeyelim arkadaşım..inşallah hemen iyileşirsin..

Son düzenleme:
ayy bitkisel şeylerlede geçmio grip ilaçta içemioruz bakalım nasıl geçecek bu günler:2:

Benım doktorum daha 17 haftalardayken babaya benzetmişti 2 hafta önce gıttıgımızde de aynı baba kopyası dıyor yuzunun yuvarlaklıgı çenesı herşeyi inşllh gözleride benzer yeşil yeşil

Kızlar bende 2 gündür girmedim boğaz ağrısından, franjitten işe gelmedim dün bugünde öksürüğe çevirdi gıcıklı öksürük başladı bu arada pazar günü doktorum antibiyotiğe başlattı malesef 6 ayda ilk defa bi ilaç girdi boğazımdan çok üzüldüm ama iyi geldi çok şükür öksürüğün dışında

sigortamda doğum limitide 6,500 yani yarısını karşılamış oluyor neredeyse . haklısın canım o paraya tatile gidilir daha iyi aslında. galiba en iyisi florance olacak gibi görünüyor burada. hastane otel gibi ama fena sömürüyorlar yaa ama çokta güzel :44:

Kızlar yan yatmayı önerıyolar ya özellikle sol tarafa ben yan yattıgımda benım ufaklık sureklı yattıgım tataftan boşluğumdan ittiriyo ve acayip huylanıyorum ne tarafa yatsam o tarafın boşluğumdan ittiriyo sürekli

geçmişler olsun bacım öksürüğe ayaklarının altına şu kas gevşetici viks varya krem gibi mentollü onu ayaklarını altına sür çorap giy yat geçen kış işe yaramıştı bende bu sene yok çok şükür ama bu tedavi en azından hamişler için zararsız

az önce cankatreyede yazdım canım ayaklarının altına viks sür çorap giy yat öksürein kesilmesine yardımcı oluo geçmişler olsun faranjit bendede var ballı limonlu kaynatılmış keçi boynuzu suyu içiodum bide ıhlamur denemediysen bir dene derim acil şifalar

dün akşam bende çok huylandım.. sanki altıma kaçıo bişiler yapıo tırnaklıo filan... bi o yana bi o yana... bu sefer sağa dönüyorum tık yok akşamları yatakta oynuyoruz kızımla bu şekilde... ve babacık kıskanıo

canım ben aşırı kilo alanlardanım..hatta hamile değilken yediklerime nazaran daha az yememe rağmen yinede bir kilodur gidiyordu..ben yaklaşık 63-64 kglarda hamile kaldım ve doktorum her gittiğimde kızıyordu..sonra test yapıldı testlerde normal çıktı.. ama hareket yapmadığım ve sürekli işyerindede oturduğum için kilo alıyorum diye düşünmeye başladım..en son kontorlümden bu yana 1,5 kg almışım doktor normal dedi :))) aslında size göre ben çok kilo aldım..bayağı takıyordum ama artık bıraktım gitti :)bebeğim iyi olsunda ne yapayım...

çok çok geçmişolsun canım hepimizde bu sıralar aynı dert bazen kuru bazen gıcıklı garip bir öksürük...en yakın zamanda hepimizin iyileşmesi dileğiyle....

yok canım bana göre fazla kilo almamışsındır emin ol ben 58 le hamile kaldım şimdi 70-71 falan geliyorum.. moralim bozuluyor ama rejim yapacak halim yok napalım sonra veririz

Sol yanına yatman en iyisi doktorumda bana sol yana yat dedi bebeğe kan daha rahat gidiyormuş ve daha rahat nefes alıyormuşsun sakın sırt üstü yatma bebeğin kalbine baskı yapıyormuş özellikle son aylarda bana öyle dediler. sol yanıma yatınca çok tekmeliyor ama yapacak birşey yok başka yöne dönmeyeyim diye arkama yastık koyuyorum...

Son düzenleme:

Canim travazol kullaniliyo diye biliyorum sen yinede ara sor doktoruna. Ben hem krem hem fitil kullandim bi ara. Bir de burda sirkeli su konusu konusulmustu. Sende dene istersen

Canim travazol kullaniliyo diye biliyorum sen yinede ara sor doktoruna. Ben hem krem hem fitil kullandim bi ara. Bir de burda sirkeli su konusu konusulmustu. Sende dene istersen

sirkeli suyuda denedim. oda kaşıntıyı alıyor ama çok akıntı oluyor yine. bıktım yaaa doktorum zalain diye bi krem ve jel verdi jel temizlik yönünden çok rahatlatıyor ama krem hem daha çok kaşındırdı hemde tahriş etti çok cnm acıyor. telefonlada ulaşamıyorum doktoruma kontrole 1 ay var daha. :18:

slm kızlar
hasta olanlar var aramızda geçmiş olsun Allah şifa versin ilaç kullanmak istemesekte maalesef kullanıyoruz ben parılla kanki oldum zaten baş ağrısı yüzünden b u arada kızlar dün doktorumla görüştüm ve beni 20 gün erken izine çıkaracağını söyledi acayip mutluyum iş yerinde son iki haftam daha sonra yerime bi kız gelicek ona işleri devretmek içinde bikaç gün gelirim sonra yatış ohhh stresten uzak evimde mis gibiii

ah şu kilolar bende 70i geçmesem iyi diyodum ama şu an bile 65 kiloyum daha 3 ay var 55 ile hamile kaldım bebişimiz iyi olsunda sonra patır patır veririz anacım inşallah kiloları

ah şu kilolar bende 70i geçmesem iyi diyodum ama şu an bile 65 kiloyum daha 3 ay var 55 ile hamile kaldım bebişimiz iyi olsunda sonra patır patır veririz anacım inşallah kiloları

oh ne güzel iznede erken ayrılıyormuşsun neslicim...yat dinlen hazırlıklarını yap güzel güzel....darısı bizlerin başına canım...takmıyorum bende artık..sadece meleğim iyi olsun veririz hepimiz o kiloları..

aaaaay Nesliiiii senin adına çok sevindim valla.. Kurtul bi an önce ordan

Kızlar bebekodası halı ve perde için seçim yaptınız mı

ben odanın gelmesini bekliyorum,sonra alacağım.. Martın 24-30 arası gelir dediler,aramalarını bekliyoruz bakalım.. Sanırım nisan ayında hallederim

aynen cnm Allahın izniyle erken çıkıcam bol bol yatıcam gezicem..en güzelide stressiz bi hamilelik geçiricem son 3 ay..darısı başınıza inşallah cnm

aaaaay Nesliiiii senin adına çok sevindim valla.. Kurtul bi an önce ordan

pufpufuuuummmm bende musmutluyummmmm işten çıkayım sana kahve içmeye gelicemmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…