2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben de bebek odamız gelince kulplara karar verip, aynısından da ona göre hayvan figürü seçicem, keçelere başlıcam. Her an aranıza girebilirim
Kaşıntılar için geçmiş olsun canım. Öyle böyle geçiyor zaman bak ne güzel 8.aya girdin. Inşallah bir sıkıntı olmadan zamanında gelecek bebeğin.
Boy hesaplamasına gelince fl uzunlugunu 7 ile çarpıp, boyunu buluyorsun canım.
25+4 hafta henüz 1 kilo aldim Ben bu aya kadar sürekli kusuyordum. Kusmam yeni kesildi. bebegim enson 870 grdi.
Çok şanslısın diyecegim kilo konusunda ama hamileligin baya zor geçmiş o yüzden birşey diyemiyorum. Yine de faydasını göreceksin bizler davul gibi şiştik:-(

Çok şanslısın diyecegim kilo konusunda ama hamileligin baya zor geçmiş o yüzden birşey diyemiyorum. Yine de faydasını göreceksin bizler davul gibi şiştik:-(

Cok zor geçti gecti arkadasim. Bende kilo alsaydim keskede biraz daha rahat gecseydi. Dogumdan sonra kilolar verilir nasıl olsa

ya 11 kg almışım cokmuuu
siz kac kg aldınız?
bebişiniz kaç kilo??

Ben de bu soruyubsoracaktık kalp kalbe karşıymış yani :)
Ben de 26-27 lerdeyim de 7 kilo almışım acaba kaç daha alırım diye aklıma takıldı herkes kaç aldı diye sormak istiiyordum...

Ayyy ne kadar olmus bu sayfaya girmeyeli :)) nickimi bile unutmusum :)))
Aramiza benden sonra katilan herkese merhabaaaaaaa ☺☺☺:sly:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sende benım gıbısın benımde 14 aylık bı oglum var ve ınsallah bı oglum daha olacak ıkız buyurler ınsallah,ama ben bıle ısteye yaptım ıkıncıyı

isteyerekmii süper ya cidden azda olsa içime su serpildi.milet kaç çocuğa birden bakıyo bakıcaz elbetteki napalım.yeterki olsun bebeklermiz vallahi gocunmuyorum.rabbim ikisinede sağlık versin gerisi boş

canım listede adın var mı?bak bi listeye eksik bilgileri falan ekleyelim bu arada maşallah bebişlerine

listeye baktım adım yok ama zahmet falan olacaksa eklemesende olur.nasılsa burdan yazşıyoruz,herkes elinden geldiğince cvplar veriyo içini döküyo paylaşıyo.bazen doktorlardan aldığımız biliglerden bile daha fazlasını burda birebir yaşayanlardan öğrenebiliyoruz.heleki doğumlar başladığında daha bi heyecanlı oalcak forrum.herkes yazacak yaşadıklarını falan.

canim ben doktoruma sordum yiyebilirsin dedi, hergun yeme ama dedi, 10 ogunde bir yiyebilirsin dedi. Ben her ay yedim, canim cok istiyor zaten seviyorumda, kansizlarinda ozellikle yemesi gerekiyormus, sadece iyi pismis olmasi onemliymis

Canım tabi ki canın çok istiosa ye, ama dediğim gibi yasağı az-çok pişmiş olmasından değil, çok yüksek miktarda A vitamini içermesinden.
Bende 3-4 yabancı uygulama var. İstisnasız hepsi belli aralarla bunu yazıp dikkat edin diyor.. Paylaşmak istedim.

Ben gerekmedikçe bu zararlıları yememeye çalışıorum ve canım da çekmiyor. Sizin de canınız çok çekmiosa yememeye çalışın. Ama malum hamilelik :) her bünye farklı..

Kızlar bu arada, istanbul anadolu yakasında olanlar, bu gebelik eğitimi fln olursa haber verir misiniz?? Ben ulaşamıyorum bi de çalışıyorum haftaiçi gündüz gitmem zor!
Benimle aynı durumda olan varsa birlikte takılalım

Bende kraft twist rxl aldım 1000tl canım

ben geecn sene almıstım buyuk oglum ıcın kraft twıst rlx travel sıstem model ben 840tl aldım ama arkadaslar aynı modelı bırı 1200 bırıde 1000 tl yazmıs zam mı gelmıs anlamadım

Peki kızlar netten yorumlarına baktınız mı? Bende bu modeli istiyordum fakat araştırdıkça vazgeçtim...Graco evo hakkında bilgisi olan var mı?

listeyi zaten sürekli güncelliyoruz cnm sen yaz bilgileri bana ekliyim

Canım ben hep bilgilendiriyorum twitterda da burda da yazıyorum twitter ve instagram adım beybilianne
Bugun medical parkta vardı ona gittim buraya da yazdım hatta olduğunu ama twitterı daha anlık takip edebilirsin burada bazen kaçıyor
Cuma central hospitalde var , ctesi de gene central hospitalde babalık eğitimi var. Her ayın bir cuma ve cumartesisi bu eğitimi yapıyorlar , çalışıyorsan izin alabilirsin ya da izne çıktığında gidersşn...
Bir de kadıköy belediyesinin 6 gunluk gebe okuluna katıldım çok şiddetle tavsiye ederim... Ona istediğin zaman kayıt olabilirsin onlar açıldığında zaten seni arıyorlar ...

Kizlar oksuruk krizine giriyorum ya napmaliyim. Resmen karin kaslarim agriyoo oksurmekten

İyi geceler oncelikle okuya okuya buraya kadar geldim.
Bayadir yazamadim ama hep takip ettim ve ozledim.
Cann im aynen oksuruk krizi bendede vardi ama varya kafami yastiga bile koyamadim
boguluyodum resmen.balli limon,turplu bal,ihlamur kusburnu ve limon,birde tavuk suyuna corba
allaha cok sukur iyiyim.birde greyfurt ve kivi ben faydasini cok goruyorum.cok gecmis olsun.
Bu arada gene kilo konusmusuz 27+2yim 12 kilo aldim.tam sinirda.bu aralar genelde yatiyirum ve yiyorum
hareketsiz kaldim.neyse iyi geceler benim kocis telin isigindan rahatsiz oldu

Peki kızlar netten yorumlarına baktınız mı? Bende bu modeli istiyordum fakat araştırdıkça vazgeçtim...Graco evo hakkında bilgisi olan var mı?

ben hiç bakmadım bile cnm çünkü kişiden kişiye hatta bebekten bebeğe değişiyo bu yorumlar.. Ben arabaya birebir baktım kendim elledim kullandım falan ve çok beğenerek aldım,artık memnun kalmassam şansa ama bu risk her arabada var aldıktan sonrada bigün aynı markayı yolda bi kadında gördüm ona sordum memnun musunuz diye olumsuz hiçbişey söylemedi memnundu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…