2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yulaf fılan alıcam sanırım ben de akşam markete uğrayıp bugunum aglamakla geçti, sinirlerim bozuldu gercekten :KK14:

Merhaba cnm kabizlik problemi icin birde yer elması yiyin kabugunu soymadan yikayin elma gibi yiyin. Doğal müshil olarak geciyor. Ben öyle çözdüm. yatmadan önce yiyorum sabaha problemim çözülüyor

Tam 1 ayın sonunda evimdeyim...Çok şükür...

Kızlar tam 12 kg aldım 27+1 im şuan bebeğim ne kadar oldu bilmiyorum...Cuma günü kontrolümüz var...Diyet yapan bi arkadaşımız vardı..Nasıl bi yol izledi bilen var mı acaba...

Birde bebek arabası konusunda takıldım kaldım...Sizler hangi markaları kaça aldınız...

benimde perşembe kontrolüm var,bakalım o 9 kilo üstüne kaç almışım eklemişim? :KK1: aynı zamanda o gün şeker yüklememde olucak...
Ben bebek arabasını Kraft Twist Rlx Travel Sistem aldım canım 1200 tl'ye..

Kızlar doktordan geldik şimdi,
Kaşıntılar için cildiyeye gidin dedi, ama bebişe bir bakalım bu kaşıntılar onu etkilemişmi diye, bizim ufaklık büyümüş maşallah topak gibi olmuş, uzun boylu olacak dedi, fl değeri 55,3 dedi bunu nasıl hesaplıyorduk? Yine bir hafta öne geçmiş maşallah kızıma:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: şaka maka 8. Aya girmişiz:KK52::KK52::KK52: allahım inşallah yarın birşey çıkmazda rahat rahat 32. Haftayı görürüz inşaallah. Cumaya kadar 5 günlük rapor aldım kızlar.... :KK16:kızımla evdeyiz...odasını yavaş yavaş hazırlayım diyorum.

ooooo maşallah o zaman kızına canım arkadaşım,süper :KK9: :nazar:
8.ay derken hooop bitcek doğcaklar inş.. Ama yinede beklerken zaman geçmiyo anacım ben bunu bilir bunu söylerim :KK1:

kızlar herkese merhaba
aranzda hamilelik nnedeniyle hemoroid olan varsa bu dediğimi mutlaka deneyin derim.çünki bende hemoroid oldum.:KK43: çok acı veren çok ilginç bişey.son3 gundur iyice büyümüştü yürüyemiyodum oturamıyorum yatamıyorum.doktor bi krem vermişti bi faydası olmadı.fakat maydanoz suyunu denedim ve ilk denemede ağrım azaldı şişi biraz indi bugünde yaptım.yatarkende sızma zeytinyagını pamuga döküp anüse yerleştirdim.eğer dileseniz maydanozun lapasını da koyup öyle uyuyun.maydanozu nasıl yapacagınıza gelince.yarım demet maydanoza 1 su bardağı su dökün.kaynayınca hafif kısın.toplamda 10 dakika kaynatın.sonra altını kapatıp maydanozlar yarım saat daha beklesin.bekleyince suyunu süzün ve pamukla sorunlu yere suyunu sürün .yapar yapmaz farkı hissedersiniz.herkese geçmiş olsun şimdiden

yarım metreden 4 farklı renk keçe, yarım metre ponpon, keçe harf, tac şekli, 1 mt'ye yakın kumaş, kurdela şekli, keçeden yapılmış hazır bi şekil, keseyi bağlamak için yarım metre şekilli ip falan aldım hepsi 11 tl tuttu.. Fiyat olarakta uygun geldi bana baya çeşitli bol seçenek var evet..

aaa valla uygunmuşta, ümraniye de böyle bir yer var mıy mıs ya bende gıdeyım cuma gunu ızınlıyken inşallah :KK52::KK52:

ooooo maşallah o zaman kızına canım arkadaşım,süper :KK9: :nazar:
8.ay derken hooop bitcek doğcaklar inş.. Ama yinede beklerken zaman geçmiyo anacım ben bunu bilir bunu söylerim :KK1:

Sağol canım, evet canım 8. Aydan gün aldık artık :nazar:7 bitti diyebiliyormuşuz bizim hemşireye sordum, 8 bitecek 9 bitecek 10 günde beklerse yani daha 70-80 gün var canım, vallaha bana hiç geçmeyecekmiş gibi gelliyordu:KK52: şimdi sonlara yaklaştıkça iyice hızlı geçiyor gibi geliyor.

aaa valla uygunmuşta, ümraniye de böyle bir yer var mıy mıs ya bende gıdeyım cuma gunu ızınlıyken inşallah :KK52::KK52:

simage sağolsun o biyer söylemişti oraya gittim güzeldi çeşitte var beğendim hatta bana link bermişti dur bende veriyim sana ordanda bakarsın adrese falan : http://www.tugratuhafiye.com
hatta annem biliyormuş orayı daha ben şunları aldım falan derken "tuğra mı" dedi ahahah :KK1: hatta annrm Ümraniye'de böyle yerler dolu dedi...şimdi başka bi arkadaşımdan biyer daha duydum perşembe doktordan sonrada oraya gideceğim bakalım...sırf bebek ürünleri süsü püsü üzerine bi dükkanmış..

Pufpuff cnm listeye bizi de ekler misin. 30 yaşımdayım ilk bebegim erkek olacak henüz isim bulamadik

tamam canım eksik bilgileride eklet sonradan sen :KK34:

Sağol canım, evet canım 8. Aydan gün aldık artık :nazar:7 bitti diyebiliyormuşuz bizim hemşireye sordum, 8 bitecek 9 bitecek 10 günde beklerse yani daha 70-80 gün var canım, vallaha bana hiç geçmeyecekmiş gibi gelliyordu:KK52: şimdi sonlara yaklaştıkça iyice hızlı geçiyor gibi geliyor.

hiçte hızlı geçmiyor valla anacım!! :KK19:

kızlar benim oğlan 26 haftayla uyumluymuş biraz önden gidiyo ve 942 gr mış.boyuda uzunmuş. ve geçen seneki hamileliğimden kalan kiloları veremediğim için 77 kilo ile hamile kaldım ve şimdi 85 kiloyum.diyet listeleri boy boy elimde ama uygulayamıyorum.acayip iştahlıyım.aklım hep tatlıda. ye tatlıyı çıkar hakkıyı boşuan dememişler nekadarda doğru. pufpuf benim oğlum olacak eklemişmiydin canım.tam 12 aylık bi oğlum daha var istersen onuda ekle ne farkeder ikiz gibi büyütücem :) şaka yaptığıma bakma çok yorulluuyorum çookkk. aman dikkat edin sizde benim yaptığım hataya düşmeyin. 3.5 sene uğraş didin doktor doktor gez sonra umursamadığın anda hamile kal.sonraaaa bidaha hamile kall :):KK12::KK12::KK12::KK12:

kızlar benim oğlan 26 haftayla uyumluymuş biraz önden gidiyo ve 942 gr mış.boyuda uzunmuş. ve geçen seneki hamileliğimden kalan kiloları veremediğim için 77 kilo ile hamile kaldım ve şimdi 85 kiloyum.diyet listeleri boy boy elimde ama uygulayamıyorum.acayip iştahlıyım.aklım hep tatlıda. ye tatlıyı çıkar hakkıyı boşuan dememişler nekadarda doğru. pufpuf benim oğlum olacak eklemişmiydin canım.tam 12 aylık bi oğlum daha var istersen onuda ekle ne farkeder ikiz gibi büyütücem :) şaka yaptığıma bakma çok yorulluuyorum çookkk. aman dikkat edin sizde benim yaptığım hataya düşmeyin. 3.5 sene uğraş didin doktor doktor gez sonra umursamadığın anda hamile kal.sonraaaa bidaha hamile kall :):KK12::KK12::KK12::KK12:

Bende kraft twist rxl aldım 1000tl canım

vay cnm allah sana kolaylik versin cokta yorulucan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ama olsun ikisi bi arada buyur gider bunu dogurduktan sonra dikkat et tatlm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sende benım gıbısın benımde 14 aylık bı oglum var ve ınsallah bı oglum daha olacak ıkız buyurler ınsallah,ama ben bıle ısteye yaptım ıkıncıyı

Tam 1 ayın sonunda evimdeyim...Çok şükür...

Kızlar tam 12 kg aldım 27+1 im şuan bebeğim ne kadar oldu bilmiyorum...Cuma günü kontrolümüz var...Diyet yapan bi arkadaşımız vardı..Nasıl bi yol izledi bilen var mı acaba...

Birde bebek arabası konusunda takıldım kaldım...Sizler hangi markaları kaça aldınız...
ben geecn sene almıstım buyuk oglum ıcın kraft twıst rlx travel sıstem model ben 840tl aldım ama arkadaslar aynı modelı bırı 1200 bırıde 1000 tl yazmıs zam mı gelmıs anlamadım

canım listede adın var mı?bak bi listeye eksik bilgileri falan ekleyelim :KK34: bu arada maşallah bebişlerine :nazar:

Bu arada tacın ve yaptığın keseler gerçekten güzel olmuş, aslanlıda güzel aslında, gözleri şu hazır gözlerden kullanırsan çok güzel olur.

Sağol tatlım teşekkürler hazır göz alıcaktımda unuttum işte :KK1:

ben geecn sene almıstım buyuk oglum ıcın kraft twıst rlx travel sıstem model ben 840tl aldım ama arkadaslar aynı modelı bırı 1200 bırıde 1000 tl yazmıs zam mı gelmıs anlamadım

zaten fiyat değişiyo canım..sabit değil ki,bide sen 1 sene önce almışsın..ben 1-2 ay oldu alalı 1200'e aldım e-bebek'ten

X