2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Evet cnm gördüm ve sevindim bu bilgiye. Çok teşekkürler bu detaylı bilgilendirmen için. Ama malesef izin alıp gidemem. İzinlerim anca doktor ve rahatsızlığa gidiyor... onun dışında da şimdiden izin almak istemiyorum
Ctesi olan Babalık eğitimi iyiymiş. Siz katıldınız mı? Eşli katılabilir miyiz acaba? Yoksa sadece eşim mi gitmeli? Twitter'dan da ekliyorum o zaman seni :)

günaydın bacılar bu bebişler bizi geceleri uyutmucaklar sanırım yada benimki doğunca gece uyumayacağının sinyallerini şimdiden veriyor

anladım canım bende kontrol amaçlı ölçüyorum ama çok şükür düzelme oldu en fazla günüm vardı dün ve baya kaçırdım 125 çıktı ama bugün dikkat etcem

ah nerde bacım dinlenmek gece uyutmuyor gündüz 10 saatte mesaim var saolsun enerji topu karnımda :)

izne ayrıldığında bol bol dinlen canım.. gündüzde çokmuş gündüz oynaması nasıl? eğer gündüz oynamıyorsa kendini gece saklıyordur sen dinlenmeye başladığında da o başlıyor hareketlere... Allah yar ve yardımcımız olsun canım...

canım senle aramızda bir gün var fl değerini 7 ile çarpıyosun yani bebişin 38 cm kilosunu zaten altta yazan efw den görebilirsin gramını belirtir

amin canımm inşlh izne erken ayrılabilirsem gündüzleride çok hareketli dışardan hareketleri görülebilecek şekilde tık tık vuruo :) rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağlıklı olsunlarda

ben diyet yaptım ve faydasını gördüm açıkçası 26. haftada 11 kg almıştım şuan 29. haftamdayım 12 kg ile devam ediyorum tatlı en çok kilo yapan ve beyaz ekmek bunları yemezsen duruyo kilo alımın canım bebişe kilo aldırcak şeyler özellikle süt ve meyve bide muz kilo aldırırmış bebişe

Aysenaz bende senin gibi telden ve paketle giriyordum. Baktim kizlara yetisemiyorum paketi degistirdim
Soylediklerini not aldim canim uygulayacagim insallah. Uc gundur oksuruyorum gunduz fazla rahatsiz edici degil ama gece dedin mi ölüyorum resmen ilacta icmek istemiyorum. Yarin kontrol gunumuz bakalim ne diyecek sevgili doktorum

Banada öyle yaptılar kagıda yazdlar ben hesapladım sonradan 1,5 tl fazla almışlar bende dönüp sormadım

yine bir iş gününden ve yeni birgünden tüm güzel annelere ve onların güzel mi güzel yakışıklımı yakışıklı meleklerine günaydınnnnnnnnnnnnnn..dün doktor kontrolümüz vardı...bebeğim haftasıyla uyumlu 27+5 ...28.haftamızdayız...kilosu 1.165 kg olmuş boyuda 36 cm...pozisyonu çok garipti poposu biryerde ayaklar biryerde yüzü dönüktü göremedim meleğimi.....halbuki çok özlemiştim ben ..bir yüzünü görseydim keşke...ama iyimiş durumu sevindim...beni nstye sokacaktı sonra vazgeçti..suyum nasıl dedim iyi dedi ama gripten dolayı damardan verebiliriz arttır suyunu dedi..4 litreye çıkarayım bari benim 3,5-4 lt arası değişiyordu ben onu 4-4,5 yapayım bari...kan tahlili verdim..enfeksiyon kanda ne durumda diye her ihtimale karşı adını bilmediğim bir test verdi...çizme giyme dedi..spor ayakkabı giy dedi..ama Eskişehirde sıkıntı..artık işyerinde spor ayakkabı dışarıda çizme ile idare edicem..kilom 75 olmuş..fazla almamışsın seninde bebeğinde kilosu iyi dedi..
sonra doğum katını gezdirdi halkla ilişkiler...odalara baktık..ve kat hemşiresi liseden arkadaşım çıktı..sevindim..tanıdık bir yüz iyi olacak..ve hala ben alışveriş adına hiçbirşey yapmadım....beklemedeyiz...

bu arada herkes iyidir inşallah geçmişi okuyamadım ...okuduktan sonra tekrar yazarım..öpüldünüz en kocamanındannnn..

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE SAYGIYLA ANIYORUM...HAKLARINI HELAL ETSİNLER BİZE..

Son düzenleme:

bende anadolu yakasındayım nisan ayında cıkıcam ızne o zaman baslıcam arastırmaya haber verırım burdan

Gunaydin guzel anneler
Bizim yarin oglumla gorus gunumuz. Cok ozledim bebegimi. Yalniz kafama takilan birsey var simdiye kadar doktorum hic kan tahlili idrar tahlili istemedi. Bir kere ana sagliginda yaptirmistim yeni gebeyken bir kire de bobreklerimden suphelendiklerinde yapilmisti tahlillerim. Ben her ikisinin sonucunuda doktoruma gostermistim. Ondan mi gerek duymadi acaba :44::44:

biçok doktor farklılık gösteriyor bu tarz testlerde..gerek duymayanda çok herşeyi incik cincik yapan da..bence için rahat etsin,sen sor doktoruna..gerek yok mu falan diye..

Cilegim gunaydiiiiim masallah prensesine ben bu kilolari boylari duyunca cok seviniyorum gramdan ciktilar artik miniklerimiz sagolsun benim doktorum bu konularda ser verip sir vermiyo hastaligi attin galiba sen canim bende cok kotu bi oksuruk basladi
Bende tum sehitlerimizi rahmetle aniyorum

senin ve bebeğinin güzel haberleri için maşallah diyorum...

Benim kontrol ve şeker yükleme testimde perşembe günü ve heyecanlıyım...Ve nedense anlamsız bi şekilde bebişimi 1 kilo üstü görmeyi istiyorum (sanki öyle görsem nolcaksa)

biçok doktor farklılık gösteriyor bu tarz testlerde..gerek duymayanda çok herşeyi incik cincik yapan da..bence için rahat etsin,sen sor doktoruna..gerek yok mu falan diye..

Benim doktorum da rahat olanlardan.. ben yinede yarin sorayim bi hatirlatayim bakalim ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…