2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

çok güzel olmuş ellerine sağlık canım... hepsini bitirdiğinde ne kadar naftalin ve elyaf koydun bilgisini bekliyorum haberin olsun..

Ben Egemen düşündüm. ama kima desem hemen egemen bağış ıyy diyrlar. Halbuki ne alaka isim başlıca güzel kuvetli anlamı olan bir isim... İsim analizide çok ii çıkıyor

Canim onemli olan senin icine sinmesi. Iyy denilecek bir isimde degil. Bende kizimin ismini soyleyince guzel yorumlarda geldi begenmeyenlerde oldu ama iyiki koymusum hiiiic pisman degilim

Evet canim ayyyyynen oyle. Lazimliktan biraz farkli sen sirt ustu uzaniyorken poponun altina koyuyolar hepsi bu. Haykirabilirsin yani

oh ohhhh valla süper yaaa keyfimi yerine getirdin + korkumu aldın puuuffff götürdün.. Cann cann süpersin tatlım

Ovvvvvv eline sağlık,aaaaaay gözlerim açıldı ne güzel renkler ne güzel şey bunlar aaaay ikisinede bayıldım kızzzz vallaaaa aaay n'olur nasıl yaptın anlatır mısın detaylı? Ayrı ayrı?

Ayyy canım benimmm sağoll :) Lavanta keselerini netten bulduğum bir modelden kopya çektim ama kapı süsü tamamen doğaçlama oldu Ayrıntılı şekilde anlatacağım zaten canım ama tamemen bitsin ki neyi ne kadar kullandım onu da söliim

Bildiginiz uzere belimde problemlerim var benim. Son zamanlarda da sirt ustu yattigimda kilitleniyorum ayaga hic kalkamiyorum o an yavasca soluma donup biraz o pozisyonda bekleyip sonra ayaga kalkiyorum. Yaklasik bir haftadir sol kalcamin ustunde de bir agri basladi. Sizinde boyle sikayetiniz var mi yoksa bana ozel bi durummu. Ilk gebeligimde hic bir belirti vermeden dogumdan sonra birden cikti rahatsizligim. Suan ki agrilarimla o zamanki agrilarim benzerlik gosteriyo. Olagan birseyse biraz rahatlayacagim degilse bi doktora gorunmeyi dusunuyorum.

canım öncelikle çok geçmiş olsun acil şifa diliyorum... RABBim sana ve bebeğine RAHMAN ve RAHİM sıfatıyla muamele buyursun.sende bol bol ya HAY çek dua olarak inş... metanetin, sabrın ve tevekkülün takdire şayan , daim olsun... sığındığın kapı seni mahzun etmeyecek inş. müsterih ol... bebeğin ALLAH ın emaneti, korumakda ancak O nun takdiri ve biz yine sadece O na emanet ediyoruz senin minik bebeşinide sen moralini yüksek tut ve hep böyle ümit var ol bebeğinde o kadar olumlu etkilenecek inş..

Ben senin ulvi rahatlaticin olarak gecen haftaki doktorla olam diyalogumu yaziyorum:
Ben:Aylin hanim sol kaburgam sıkısiyor nefes aladim dun
Doktor;evrt canim rahim yukari dogru gelisiyor kaburgayi mideyi sıkıştiriyor.Bunlar olabilecek seyler bir de bayanlar sunu cok sikayet eder.sol kalca cok agrir sıkısir gibi olur.
Ben:aa evet ozellikle ayaklarim duz uzanirken cok oluyor.Hemen diger tarafa donup rahatlatiyorum.

cannim benim kendimde farkettigim bir sey oldu bacagimla kalcam ayni seviyede olunca kalcamin sıkisiyor sol tarafi ve belim agriyor.ama ayaklarim bilekten itibaren dize kadar azicik yuksek olsa agrim geciyor.o yuzden gece ayaklarimi kalcamdan biraz yuksek seviyeye yukseltiyorum ama onden de ayaklarim yastiktan sarkmiyor.Dizden itibaren yuksekte kaliyor

sanırım o minik canlar rahmimize düştüğü andan itibaren her an her koşulda bir anne olarak devamlı güçlü durmamız gerekiyor..sen de güçlü ol canım, hepımızın duaları seninle olacak, inşallah sağlıkla atlatacaksınız bu dönemi de hatta kendini sadece 15 gün olarak sartlandırma, inş daha da uzun duracak annesinin karnında o minik melek..annesine kavuşmak için sabırsızlanıyo sanırım

eline sağlık canım, benım de daha once baskalarının cocuklarına yapmışlığım var, bakalım bu defa kendi bebişim için uğrasıcam evdeki keçeleri polarları döktüm ortaya bakalım, bi kaç çizim de yaptım, ne çıkarsa artık ortaya

Allah razı olsun tatlım. Evet canım bana kayinvalidem bakıyor. Hakkımızda hayırlısi olsun. Başa gelen çekilir ya işte öyle...

canım bende gece ve sabahları şöyle ağrılar oluyor.. gece ya bel ağrısı ile ya da yanlarımın ağrısı ile uyanıyorum. bu sabahta sağ ayak dirseğimden dolayı kalkamadım.. ayağıma masaj yaptım ve aşağı yukarı çekerek açılmasını sağladım. gece tuvalete giderken topallayarak gidiyorum resmen.. benim şikayetlerim bunlar sende de aynısı mı oluyor bilemiyorum canım..

Allah razı olsun canım benim...

tamamdır merakla bekliyorum eğer bu süreçte ekstra bi sorum olursa seni rahatsız ederim ama çünkü cidden çok beğendim ben valla..

canım benimde o bahsettiğin sol kalça üstünde ağrı oluyor sırtüstü yatınca..iğneler batıyo gibi acıyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…