2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canım kafalarını ahşap boncuktan yaptım ama bir kısmına ahşap boncuk bulamadım bende plastik boncuk aldım .artık kumaşlardan vardı annemde onları değerlendirdim ,biraz fisto,biraz da pamuk.hepsi bu,yapıştırma işi için slikon tabancası kullandım.yapımı oldukça basit:KK34:

maşallah canm çok güzel olmş.bende meleğinelinde bi model begendim hemde yıllar önce :) çok güzl yapıyorlar gerçekten ben yapmaya cesaret edemedim ordan alıcam biaz tuzlu ama...bende hastanede dagıtmak için sabun yapıcam hatta diğer topikte palaşmıştım nasıl oldukalrını..

Kızlar benden haberler kötü bgn saat 5ten beri adet sancısı gibi sancı var kasıklarımda ve sırtımda Dr umu aradım notmal mi dedim o da normal değil erken dopum belirtisi progestan iç dedi ve saat 1de iç dedi eğer kanaman olrsa hemen hastaneye gel dedi ancak yarın kesin kontrole gel dedi tek isteğim bişey olmasın zamanında gelsin oğlm hamilelerinin duaları kabul olr dua bekleyrmm sizden

Canım çok geçmiş olsun. Tuvalet dışında kalkma dinlen. İğne vurulsaydın daha mı iyi olurdu acaba? İnşallah bebeğin sağlıklı ve vaktinde gelir. İnşallah bu geçici bir ağrıdır. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı, vakitli doğumlar nasip eder inşallah. :nazar:

Kızlar benden haberler kötü bgn saat 5ten beri adet sancısı gibi sancı var kasıklarımda ve sırtımda Dr umu aradım notmal mi dedim o da normal değil erken dopum belirtisi progestan iç dedi ve saat 1de iç dedi eğer kanaman olrsa hemen hastaneye gel dedi ancak yarın kesin kontrole gel dedi tek isteğim bişey olmasın zamanında gelsin oğlm hamilelerinin duaları kabul olr dua bekleyrmm sizden
Gecmis olsun dualarim senle olacak .umarim gece rahat gecirir yarin da bebeginin sıkintida olmadigi haberini alirsin
kızlar ben geldim kaç gündür biriktirmiştim tüm yazılanları okuyup öyle yazayım dedim.. baktığım kadarıyla öyle hasta olan falan yok Allah'a şükür. ufak tefek kanamalı arkadaşlar var, onlarda dinlensinler güzelce.. Haftasonu bi haber geldi apar topar memlekete gittim Anneannem vefat etti.. kızım için sürekli kendimi teskin etmeye çalıştım sağlam durmaya çalıştım ama gene de içim çok acıyor :KK14::KK14::KK14: hala en ufacık hatırası geldimi gözümün önüne koyveriyorum ağlamayı. iş yerinde kendimi işe verdim desem yeri.. :KK14::KK14:
çatlaklardan konuşulmuş saf vazelin denmiş.. kimyager olarak açıklama yapayım dedim. vazelin yani saf vazelin zaten petrol türevi daha doğrusu ğetrol atığıdır. keşfi de ilginçtir. petrol kuyusunda tıkanmaya neden olan bu beyaz yapışkan işçilerin ellerine ayaklarına yapışıyormuş ama ellerindeki ayakalarındaki yaraları iyileştiriyormuş bunu göre kimyager incelemeye almış ve vazelini vaseline markası ile piyasaya sürmüş.. petrol atığıdır ama yararlıdır. bebe yağlarında da bir başka petrol atığı parafin (paraben ile karıştırılmasın o hakikaten zararlı bir koruyucu) kullanılır o da nemlendirici olarak baya işe yarar..
azerim hırsız girmiş çoooookk geçmiş olsun biz de korkumuzdan evde zerre bir şey tutmuyoruz korkumuzdan.. düğün takıları k.validemlerde kalmıştı ki onları da bozdurduk ev alma ihtimali var elimizde nakit bulunsun diye.. bankada nakit duruyo öyle.. bi tek setim bir de alyansım kaldı.. seti nereye saklayacağımı bilemiyorum.. evin en ücra köşelerine atmaktan bi hal oldum alyansımda parmağım şiştiği için takamıyorum mecburen cüzdanımda geziyo..
atladığım birşeyler varsa ne olur kızmayın hepinizi bebişlerinizi çooookk öpüyorumm:KK54::KK54::KK54::KK54:
Basin sagolsun canim arkadasim annen bir suredir onlaydi dimi hatirliyorum.mekani cenney olsun
kızlar kapı süsü yapıyorum meleğime ama daha bitmeden dayanamadım paylaşmak istedim bebeği bitti sadece :KK16: kapı süsünün orjinalini bi sitede gördüm linkini vereceğim bakmak isterseniz diye :KK16: bir de mevlitde dağıtmak için ceviz kabuğundan şans bebekleri yaptım,altları magnetli buz dolabı süsü :KK16: bakalım beğenecek misiniz

Eki Görüntüle 1018367 Eki Görüntüle 1018369 Eki Görüntüle 1018370 Eki Görüntüle 1018371 Eki Görüntüle 1018372

buda kapı süsünün orjinalinin olduğu site
http://www.melegineli.com/bebek-kapi-susu.html
Ellerine saglik elle yurekten yapilan esyanin ustune yok,cok guzeller

kızlar ben geldim kaç gündür biriktirmiştim tüm yazılanları okuyup öyle yazayım dedim.. baktığım kadarıyla öyle hasta olan falan yok Allah'a şükür. ufak tefek kanamalı arkadaşlar var, onlarda dinlensinler güzelce.. Haftasonu bi haber geldi apar topar memlekete gittim Anneannem vefat etti.. kızım için sürekli kendimi teskin etmeye çalıştım sağlam durmaya çalıştım ama gene de içim çok acıyor :KK14::KK14::KK14: hala en ufacık hatırası geldimi gözümün önüne koyveriyorum ağlamayı. iş yerinde kendimi işe verdim desem yeri.. :KK14::KK14:
çatlaklardan konuşulmuş saf vazelin denmiş.. kimyager olarak açıklama yapayım dedim. vazelin yani saf vazelin zaten petrol türevi daha doğrusu ğetrol atığıdır. keşfi de ilginçtir. petrol kuyusunda tıkanmaya neden olan bu beyaz yapışkan işçilerin ellerine ayaklarına yapışıyormuş ama ellerindeki ayakalarındaki yaraları iyileştiriyormuş bunu göre kimyager incelemeye almış ve vazelini vaseline markası ile piyasaya sürmüş.. petrol atığıdır ama yararlıdır. bebe yağlarında da bir başka petrol atığı parafin (paraben ile karıştırılmasın o hakikaten zararlı bir koruyucu) kullanılır o da nemlendirici olarak baya işe yarar..
azerim hırsız girmiş çoooookk geçmiş olsun biz de korkumuzdan evde zerre bir şey tutmuyoruz korkumuzdan.. düğün takıları k.validemlerde kalmıştı ki onları da bozdurduk ev alma ihtimali var elimizde nakit bulunsun diye.. bankada nakit duruyo öyle.. bi tek setim bir de alyansım kaldı.. seti nereye saklayacağımı bilemiyorum.. evin en ücra köşelerine atmaktan bi hal oldum alyansımda parmağım şiştiği için takamıyorum mecburen cüzdanımda geziyo..
atladığım birşeyler varsa ne olur kızmayın hepinizi bebişlerinizi çooookk öpüyorumm:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ayy cnm benim basin sagolsun allah kalanlara omur versin uzme vazlakendini tamam arkadasim bebisi dusun

Cnmm umarim gecici bi agridir hemen kotu dusunme tatlim cunku bendede oluyor adet sancisi gibi ama bi kac saat sonra geciyorr strese sokma kendini

Uzun zaman oldu yazamıyorum. Ne çok şey olmuş .Azeri çok geçmiş olsun Allah hepimizi korusun çalanlara da haram zıkkım olsun:KK4: Rapunzel başın sağolsun Allah sabırlar versın her kayıp erkendır ve cok zordur Allah sana ve ailene saglıklı omurler versın. Kanamalı olan arkadaslar sızlerı en ıyı ben anlarım aman cok dıkkat edın kendınıze ıyı bakın moralınızı yuksek tutmaya calısın bu cok onemlı. Umarım herkes saglıklı ve mutlu tamamlarız bu surecı. ben calışmaya basladıgımdan berı yazamıyordum ancak kısmet oldu.herkese güzel günler diliyorum:KK49:

Maşallah canımmm :nazar:
Bende yarın ikili rakamlara düşecem inşallah.
Hayırlısıyla sağlıkla geçsin son zamanlarımız ve zamanında kavuşalım evlatlarımıza inşallah

slmm canlarım
veee 99 gün olarak ikili rakamlara düştük çok şükür son 3 ay..Rabbim sağlıkla doğmalrını nasip etsin..

Aminnnn bizde bugun ikili rakamla dustuk kizimiza kavusmaya az kaldi cok sukur

Bu arada evine hirsiz giren arkadasima gecmis olsun.benimde evime girdi korkusunu cok iyi bilirim

Sancisi olan arkadasim iyi dusun iyi olsun sakin ol.bebis zamaninda gelsin insallahhhhh

Ben hmn aglıorum doğumla ilgili okuyunca yaa....
Kıyamamm....
İşte bu yuzden eğitimdeki doktorlar normal yapmak isteyen herkese sancınız 10 dk da bir halini almadan hastaneye gitmeyin dediler...
evet aslında öyle yapmak lazım ya hemen suni sancıyı dayıyolar yada sen dayanamdığınm için sezeryana mecbur kalıyosun aslında beklesen belki 1 saat sonra açılman olacak..kısmet...
Telefondan giriyorum ya yazdıklarının altını görmedim. Allah iyiligini versin kız, yüreğimi ağzıma getirdin. Sen dogum yaptın sandım. Daha erken nasıl yaşar bebek diyodum. Offf stres oldum bak şimdi:-)
hahah Allah korusun kız...güldürdün beni sabah sabah (=
cnm çok geçmiş olsun inşallah bi daha tekrarlamıcak bir ağrıdır banada geliyo geçiyo..doktorum banada olamzsa progestana başlarız dedi ama gerek kalmadı çok şükür sende bol bol dua et cnm Allah yardımcın olsun
Ben geldim nasilsiniz bakayim ozledim sizleri beni sorucak olursaniz bende oglumda cok sukur iyiyiz:)26+1 olduk superiz:nazar::nazar::nazar:
Allah daha daha iyi etsin inşallah :KK66:

günaydın hatunlar hayırlı sabahlar sağlık sıhatler hepimizde son aylar geçmiyo gibi sanki bugun yine doğum yaptım ruyamda :KK53:

günaydın hatunlar hayırlı sabahlar sağlık sıhatler hepimizde son aylar geçmiyo gibi sanki bugun yine doğum yaptım ruyamda :KK53:

kesinlikle geçmiyor zaman..kimsede beni "hızlı geçiyor,bugünleri arayacaksın" masalına inandıramaz!!! :KK20:

günaydın ..........

ben grip oldum 2 gündür yatıyorum evde..tabi yatmak denirse..hasta ziyaretine gelen gelene..bugünde işe gelmek zorundaydım..sabah kbb gittim..faranjitim berbat durumda...rapor yazayım dedi ..yazdırmadım..zaten 2 gündür evdeyim..kayınpedere rapor verdi oktorda diyemem ki..biliyor hasta lduğumu ama..bu sıralar çok izin kullandım eşim ameliyat olunca geçen hafta 2 gün gelemedim bu hafta 1 gün izin günüm bir gün evde kaldım..

largopen diye antibiyotik verdi..ama ben kullanmak istemiyorum..ama biber gibi yanıyor boğazım göğsüm.. :KK43:(((ilacın kategorisi b.....8 saatte 1..acaba 1 taneyi 2ye bölüp günde 1 tanemi içsem..aslında dayanayım diyorum ama afedersiniz öksürüken boğazımdan gelen balgam iltihaplı ve hafif kanlı..

geçmiş okuyamadım birazdan dönerim bakarım..umarım hepiniz iyisinizdir...öpüldünüz..

kesinlikle geçmiyor zaman..kimsede beni "hızlı geçiyor,bugünleri arayacaksın" masalına inandıramaz!!! :KK20:

al benden de o kadar zaman geçmiyor haftalar birbirini kovalamıyor offfffff ne zaman gelcek mayıs, haziran allahım o günlere bizi sağlıklı bi şekilde kavuştursun.....:KK9:

günaydın ..........

ben grip oldum 2 gündür yatıyorum evde..tabi yatmak denirse..hasta ziyaretine gelen gelene..bugünde işe gelmek zorundaydım..sabah kbb gittim..faranjitim berbat durumda...rapor yazayım dedi ..yazdırmadım..zaten 2 gündür evdeyim..kayınpedere rapor verdi oktorda diyemem ki..biliyor hasta lduğumu ama..bu sıralar çok izin kullandım eşim ameliyat olunca geçen hafta 2 gün gelemedim bu hafta 1 gün izin günüm bir gün evde kaldım..

largopen diye antibiyotik verdi..ama ben kullanmak istemiyorum..ama biber gibi yanıyor boğazım göğsüm.. :KK43:(((ilacın kategorisi b.....8 saatte 1..acaba 1 taneyi 2ye bölüp günde 1 tanemi içsem..aslında dayanayım diyorum ama afedersiniz öksürüken boğazımdan gelen balgam iltihaplı ve hafif kanlı..

geçmiş okuyamadım birazdan dönerim bakarım..umarım hepiniz iyisinizdir...öpüldünüz..

çilekçim antibiyotiğini kullan benimde ilk hamileliğimde böyle bişey gelmişti başıma doktorum vücudundaki iltahap o haptan daha zararlı değil inan demişti ve ben kullanmıştım.. geçmiş olsun...:nazar:

al benden de o kadar zaman geçmiyor haftalar birbirini kovalamıyor offfffff ne zaman gelcek mayıs, haziran allahım o günlere bizi sağlıklı bi şekilde kavuştursun.....:KK9:

aaaaaay evet yaaa üf sorma valla! 😠😡

X