2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEverilen haklarla!!!! Kadını iş hayatından uzaklaştırmaya,işverenlerin çalışanını erkek tercih etmek zorunda bırakmaya ve kadını maddi manevi erkeğe bağlı bir hale getirmeye çalışan tüm düzenlere, hamile bayanların dışarıda gezmesini edepsizlik namussuzluk olarak gören tüm yobazlara, çocuk gelinlere göz yuman, tecavüzcüleri serbest bırakan adalet sistemine karşı 8 mart dünya kadınlar gününüz, günümüz yinede kutlu olsun....En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Çileğimm biz boyun eğenlerden olmayacağız öyle değilmi, günümüz kutlu olsun... :KK16:

Heyooooo bugün itibariyle sevgili oğlum ve ben çift haneli rakamlara düşmüş bulunmaktayız ve birazcık heyecanlandık,zaman çabuk mu geçiyor yoksaaa :18: Yok yok daha çok var :KK1:

Çileğimm biz boyun eğenlerden olmayacağız öyle değilmi, günümüz kutlu olsun... :KK16:

kesinlikle canımmmm...!!!

"Güçlü kadın hikâyesi hep yalandı"
Hiçbir kız çocuğu güçlü kadın olmak için doğmaz.
Hepsi masum hayaller kuran şımarık bir prensese benzerler..
Kaderdir onları cadı,fettan yada güçlü kadın yapan.
Tutulmamış sözler,yarım kalmış kederler,yaşanmamış mutluluklar,ölümler,ayrılıklar güç verirmiş insana...
Kurulan hayaller iskambil kayıtlarından kule gibi yıkıldığında ezilmemek için o enkazın altında güç veriyor Yaradan kadına...
Annem güçlü kadındı ve ben o güce hayrandım..
Hiç öyle olamam zannediyordum ama maalesef oldum..
Bir gün bir kızım olursa güçlü kadın değil mutlu kadın olmasını dilerim!!!

(Alıntıdır)

ben kızımında güçlü ve mutlu kadın olmasını dilerim...:KK31:

biz kadınlar iki yüzden fazla rol oynayabiliriz.
kucağımız doktor vazifesi yaparak yanımızdakileri iyileştirebiliriz.
dünyanın bütün çocuklarına kucak açabiliriz.
hastalandığımızda kendi doktorumuz olup kendimizi iyileştirebiliriz.
günde on sekiz saat çalışabiliriz.
gözyaşımızı üzüntümüzü çaresizliğimizi sevgimizde acımızı yalnızlığımızı onurumuzu gösterebiliriz.
dayanıklılığımızla erkekleri etkileyebiliriz.
her sorunun altından kalkabiliriz.
sevgi ve mutluluğu yaratabiliriz.
bağırmak istediğimiz zaman gülümseyebilir ağlamak istediğimizde şarkı söyleyebiliriz.
aynı anda iki kişiyle konuşabilir üç kişiyi de dinleyebiliriz.
inançlarımız için cesurca savaşabiliriz.
mutluyken ağlayabilir korkarken gülebiliriz.
haksızlığa karşı direnebiliriz.
çözüm bulunacaksa(ki hep buluruz)'hayır' kelimesini cevap olarak kabul etmeyiz.
ailemizin başarısı için kendimizi feda ederiz.
doktordan korkan arkadaşımızı(çoğunlukla erkektir)biz götürürüz.
sevgimiz sınır ötesidir.
çocuklarımızın başarısına ağlar arkadaşımızınkine mutlu oluruz.
önemsiz şeylere sevinebiliriz.
yakınımızın ölümüyle yıkılır ama hayata devam etme gücünü yaratırız.
bir öpücük bir sarılmayla yaralı bir yüreği tedavi edebiliriz.
unutmayalım!
kimse bizden üstün değildir.
her birimiz farklıyız.
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜmüz kutlu olsun...
En Büyük TÜRKİYE
(bayan yanı dergisinden alıntıdır..)

Tutulmamış sözler,yarım kalmış kederler,yaşanmamış mutluluklar,ölümler,ayrılıklar güç verirmiş insana...
Kurulan hayaller iskambil kayıtlarından kule gibi yıkıldığında ezilmemek için o enkazın altında güç veriyor Yaradan kadına...

(Alıntıdır)

harika arkadaşım ellerine sağlık mutlu kadın güçlü kadındır zaten mutlu olmak yeter bizim için:KK16:

(Alıntıdır)

Çok güzel canımm tüylerim diken diken oldu inşallah kızın da senin gibi mükemmel bir kadın vede anne olur :KK16:

Heyooooo bugün itibariyle sevgili oğlum ve ben çift haneli rakamlara düşmüş bulunmaktayız ve birazcık heyecanlandık,zaman çabuk mu geçiyor yoksaaa :18: Yok yok daha çok var :KK1:
bizde çift hanelere düştük nasıl geldik buralara anlamadım ama sanki geçmicekmiş gibi gelio banada arkadaşım kavuşma hasretiyle yanıp tutuşuorum:KK49::emir_bebek::emir_bebek:

biz kadınlar iki yüzden fazla rol oynayabiliriz.
kucağımız doktor vazifesi yaparak yanımızdakileri iyileştirebiliriz.
dünyanın bütün çocuklarına kucak açabiliriz.
hastalandığımızda kendi doktorumuz olup kendimizi iyileştirebiliriz.
günde on sekiz saat çalışabiliriz.
gözyaşımızı üzüntümüzü çaresizliğimizi sevgimizde acımızı yalnızlığımızı onurumuzu gösterebiliriz.
dayanıklılığımızla erkekleri etkileyebiliriz.
her sorunun altından kalkabiliriz.
sevgi ve mutluluğu yaratabiliriz.
bağırmak istediğimiz zaman gülümseyebilir ağlamak istediğimizde şarkı söyleyebiliriz.
aynı anda iki kişiyle konuşabilir üç kişiyi de dinleyebiliriz.
inançlarımız için cesurca savaşabiliriz.
mutluyken ağlayabilir korkarken gülebiliriz.
haksızlığa karşı direnebiliriz.
çözüm bulunacaksa(ki hep buluruz)'hayır' kelimesini cevap olarak kabul etmeyiz.
ailemizin başarısı için kendimizi feda ederiz.
doktordan korkan arkadaşımızı(çoğunlukla erkektir)biz götürürüz.
sevgimiz sınır ötesidir.
çocuklarımızın başarısına ağlar arkadaşımızınkine mutlu oluruz.
önemsiz şeylere sevinebiliriz.
yakınımızın ölümüyle yıkılır ama hayata devam etme gücünü yaratırız.
bir öpücük bir sarılmayla yaralı bir yüreği tedavi edebiliriz.
unutmayalım!
kimse bizden üstün değildir.
her birimiz farklıyız.
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜmüz kutlu olsun...
En Büyük TÜRKİYE
(bayan yanı dergisinden alıntıdır..)

bayıldımmmmmmmmmm...ellerine sağlık canımmm...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Çok güzel canımm tüylerim diken diken oldu inşallah kızın da senin gibi mükemmel bir kadın vede anne olur :KK16:

canım benim.....bir söz var çok severim;
CEHALETİN TEK KORKUSU KADINDIR..ÇÜNKÜ KADIN ÖĞRENİRSE ÇOCUKLARINADA ÖĞRETİR...(ALINTI) CEHALETİN KORKTUĞU KADINLARDAN VE ÖYLE EVLATLAR YETİŞTİREN ANNELERDEN OLMAMIZ DİLEĞİYLE..

Gunaydin guzel anneler...
bu gece oyle kotu bi ruya gordum ki,ruya degil kabustu...
Bu arada 8 mart dunya kadinlar gunumuz kutlu olsun..
Cilekcim alinti yapamadim esin ameliyat olmus gecmis olsun.umarim ciddi biseyi yoktur..

Kızlar hepinizin 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun

kadın, güçlüdür
kadın, iyi düşünür
kadın, güzel görür
kadın, koruyucudr
kadın, sahiplenicidir,
kadınlar çiçektir
çünkü kadınlar annedir....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bayıldımmmmmmmmmm...ellerine sağlık canımmm...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım benim.....bir söz var çok severim;
CEHALETİN TEK KORKUSU KADINDIR..ÇÜNKÜ KADIN ÖĞRENİRSE ÇOCUKLARINADA ÖĞRETİR...(ALINTI) CEHALETİN KORKTUĞU KADINLARDAN VE ÖYLE EVLATLAR YETİŞTİREN ANNELERDEN OLMAMIZ DİLEĞİYLE..
:KK42:inşallah çilekçim bilinçli anne bilinçli yeni nesil demek evlatlarımızı iyi yetiştiririz inşallah

Gunaydin guzel anneler...
bu gece oyle kotu bi ruya gordum ki,ruya degil kabustu...
Bu arada 8 mart dunya kadinlar gunumuz kutlu olsun..
Cilekcim alinti yapamadim esin ameliyat olmus gecmis olsun.umarim ciddi biseyi yoktur..

saol canım..teşekkür ederim..ciddi bir durum yok dün taburcu oldu 6 haftada evde yatacak..dizi ile iligli bir sıkntıydı iyi ama çok şükür..:KK16:

Kızlar hepinizin 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun

kadın, güçlüdür
kadın, iyi düşünür
kadın, güzel görür
kadın, koruyucudr
kadın, sahiplenicidir,
kadınlar çiçektir
çünkü kadınlar annedir....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ellerine sağlık arkadaşım iiki kadınız yaa:KK9:

arkadaşlar böyle bi günde canınızı sıkmak istemem ama bugün bi arkadaşım doktora gidicek aşılama için hamilelerin duaları kabul olur diolar allah bize nasip etti inşallah isteyen herkese verir kıymetini bilelim evlatlarımızın

arkadaşlar böyle bi günde canınızı sıkmak istemem ama bugün bi arkadaşım doktora gidicek aşılama için hamilelerin duaları kabul olur diolar allah bize nasip etti inşallah isteyen herkese verir kıymetini bilelim evlatlarımızın

Allah yardımcısı olsun.....inşallah tutar canım...dualarım iyi dileklerim iyi enerjim arkadaşınla.....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bizde çift hanelere düştük nasıl geldik buralara anlamadım ama sanki geçmicekmiş gibi gelio banada arkadaşım kavuşma hasretiyle yanıp tutuşuorum:KK49::emir_bebek::emir_bebek:

Geçer annesi geçer merak etme bir bakmışsın mucizen kollarında :KK16: Böyle söyleyince kokusunu burnumda hissediyorum resmen :KK16:

Geçer annesi geçer merak etme bir bakmışsın mucizen kollarında :KK16: Böyle söyleyince kokusunu burnumda hissediyorum resmen :KK16:
ahh nasıl hasret bu ya aldığımız kıyafetlere sarılıorum kollarında tutup sanki içinde varmış gibi gelsin artık haziran:KK49:

X