2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hayırlı akşamlar kızlar;

Biraz daha iyiyiz kızlar, yavaş yavaş da düzeleceğiz inşaallah... :KK16:

Bugün haftalık iğnemizi de vurulduk, "Proluton Depot" adlı düşük önleyici iğne...

Daha iyi olduğumuza inanıyorum kızlar... :KK16:

Bu Pazartesi saat 13:15'e randevu aldım, inşaallah doktorum da iyi haberler verir hakkımızda...

Mutluyum, umutluyum, sizlerle de paylaşayım dedim güzeller... :KK49::KK16::KK16::KK16:

Insallah iyi olacaksin canim cok sevindim boyle düşündüğüne. Benim annem nerdeyse 9 ay boyunca yatti son kardesimde. Ben evin en buyuguyum hatirliyorum. Zamaninda nur topu gibi aldi kucagina masallah. Sende ve hepimiz zamaninda ve saglicakla alacagiz insallah yavrularimizi kucagimiza

Insallah iyi olacaksin canim cok sevindim boyle düşündüğüne. Benim annem nerdeyse 9 ay boyunca yatti son kardesimde. Ben evin en buyuguyum hatirliyorum. Zamaninda nur topu gibi aldi kucagina masallah. Sende ve hepimiz zamaninda ve saglicakla alacagiz insallah yavrularimizi kucagimiza

Allah razı olsun canım benim... İnşaallah herşey daha da güzel olacak... :KK16::KK16::KK16:

Panik yaptıkça daha da kötü oluyormuş insan... Daha çok umutlu olmaya çalışıyorum o yüzden...

Rabbim hepimize bu güzel duyguyu yaşatsın, sonuna kadar taşıyabilelim yavrumuzu ve kucağımıza alalım sağ salim hayırlısı ve kolayıyla...

Allah razı olsun canım benim... İnşaallah herşey daha da güzel olacak... :KK16::KK16::KK16:

Panik yaptıkça daha da kötü oluyormuş insan... Daha çok umutlu olmaya çalışıyorum o yüzden...

Rabbim hepimize bu güzel duyguyu yaşatsın, sonuna kadar taşıyabilelim yavrumuzu ve kucağımıza alalım sağ salim hayırlısı ve kolayıyla...

Insallah canim amin

Kızlar yine geçmişi okuyamadım inşallah herkes iyidir...

Bugün tetanoz aşımın 2. dozu vardı. İlk doz da sadece aşımı yapıp göndermişti ebe.

Bugün 2. dozum yapılırken kilomu ve tansiyonumu da ölçtü.

1 Haftadır ayağımın şişi inmiyordu, tansiyonumu yükselmiş olabileceğinden korkuyordum.

Çok şükür tansiyon 11/6 çıktı. Yalnız kilo 90 çıktı, kabus gibi ya...3 haftada 4 kilo almışım.

Aldığım kilo toplamda 15 i buldu. Doğuma tam 3 ay var. 20 yi geçmesem diyordum, nasıl olacak bilmiyorum.

Bu sabah diyete başladım. Kahvaltı da 1,5 haşlanmış yumurta, maydonoz, 1-2 dilim peynir ve 4 zeytin yedim.

Ekmek yemedim. Öğle arası Adana +Ayran +salata (Çok az ekmek), Akşam Tavuk sote +salata +ayran (Küçük bir parça ekmek, 1 dilim bile değil)

Eğer uygulayabilirsem bundan sonra ayda 1 kilo alacak kadar diyet uygulamayı düşünüyorum. Bakalım becerebilecekmiyim.

Haftaya şeker yüklemem var, doktor kiloma ne diyecek bilemiyorum artık. 2 gündür de ödem çözücü çaylar içmeye başladım.

İnternetten araştırdım erken doğuma sebep olmayan malzemeler kullandım. İsteyen yapabilir tarifi paylaşayım.

1 tutam kiraz sapı
1 tutam maydonoz sapı
1 adet tarçın
2-3 adet karanfil
1 elmayı 4 e bölüp atın
1 limonu 4 e bölüp atın
1 Lt su

5 dakika kaynatıp, 5-10 dk da dinlendirip süzün. Günde 2 fincanı geçmesin diyor internette.

Hamilelilkte kesinlikle içilmemesi gereken çaylar
-Adaçayı
-Ahududu çayı
-Sinameki
-Biberiye
Aklıma gelenler bunlar ama daha vardı araştırırsınız siz, bunlar doğum sancılarını başlatıyormuş özellikle de ahududu çayı günü geçmiş hamile kadınların doğum sancılarını başlatmak için kullanılıyormuş...

meraba kızlar oğluşuma gdün uyku seti aldım ama yıkanır mı acaba sormayı unuttum..sizler yıkadınz mı? park yatak için bu arada

Yıkanır canım hiç yıkanmadan olurmu,ben benim oğlumun uyku setini korumalignida yorganınada yıkıyorum her zaman,ama yukarısı detarjan tozu kalıyor üzerinde o yüzden yıkamadan sonra ayrı bı drulama yapıyorum peşinede sıkma yapıyor yorganı tam sıkmıyor belkide benim makinama has bı giciklik bu,

Kızlar çantalar hazırlanmaya başlıyor galiba ben 32. Haftaya gelmeden hazırlamayı düşünmüyorum cok rahatım valla,ayrıca oğlumda da 32. Haftadan sonra hazırlamıştım ama doguma kadar kaç kere değiştirdim

cnm dediğin gibi aynı bendende arada su gibi akıntı oluyor şeffaf böyle..bende çok korktum suyum geliyor dedim doktorumu aradım.su öyle gelmez dedi.bardaktan boşanırcasına gelir ve arkasından kanlı su gelir dedi.senin enfeksiyonla alakalı olabilir dedi.yani için rahat olsun su gelmesi öyle olmuyormuş.hatta sağlık ocağındaki ebemede sordum oda aynı şeyi söyledi.onun üzerine arkadaşım bahsetti ondada aynısı oluyormuş..rahat ol cnmm..

Sağol canm Allah'tan bgn devam etmedi de rahattm insan zamn yaklaştıkça herseyden korkar oluyor

Bugün tetanoz aşımın 2. dozu vardı. İlk doz da sadece aşımı yapıp göndermişti ebe.

1 Haftadır ayağımın şişi inmiyordu, tansiyonumu yükselmiş olabileceğinden korkuyordum.

Çok şükür tansiyon 11/6 çıktı. Yalnız kilo 90 çıktı, kabus gibi ya...3 haftada 4 kilo almışım.

Aldığım kilo toplamda 15 i buldu. Doğuma tam 3 ay var. 20 yi geçmesem diyordum, nasıl olacak bilmiyorum.

Bu sabah diyete başladım. Kahvaltı da 1,5 haşlanmış yumurta, maydonoz, 1-2 dilim peynir ve 4 zeytin yedim.

Ekmek yemedim. Öğle arası Adana +Ayran +salata (Çok az ekmek), Akşam Tavuk sote +salata +ayran (Küçük bir parça ekmek, 1 dilim bile değil)

Eğer uygulayabilirsem bundan sonra ayda 1 kilo alacak kadar diyet uygulamayı düşünüyorum. Bakalım becerebilecekmiyim.

Haftaya şeker yüklemem var, doktor kiloma ne diyecek bilemiyorum artık. 2 gündür de ödem çözücü çaylar içmeye başladım.

İnternetten araştırdım erken doğuma sebep olmayan malzemeler kullandım. İsteyen yapabilir tarifi paylaşayım.

1 tutam kiraz sapı
1 tutam maydonoz sapı
1 adet tarçın
2-3 adet karanfil
1 elmayı 4 e bölüp atın
1 limonu 4 e bölüp atın
1 Lt su

5 dakika kaynatıp, 5-10 dk da dinlendirip süzün. Günde 2 fincanı geçmesin diyor internette.

-Adaçayı
-Ahududu çayı
-Sinameki
-Biberiye
Aklıma gelenler bunlar ama daha vardı araştırırsınız siz, bunlar doğum sancılarını başlatıyormuş özellikle de ahududu çayı günü geçmiş hamile kadınların doğum sancılarını başlatmak için kullanılıyormuş...

Tarcin ve maydanoz tehlikeli diye bilmiyorum, doktoruna bir sor canim.asiri icme bence.

Şekerim 137 çıktı normal dedi doktor sorun yokmuş.Eger sonucum yuksek çıksaydı 100 lük aç karna saat başı yapılacaktı. Yuksek çıkmayınca 100 lüğe de gerek kalmadı.İçtiğim ve midemi yemek borumu yakan o gazozumsu gikozu da ekliyorum resmini. tam öööööğğğğğ dü yani.Idrar temiz, hemoglobin sınırı 12.6 idi 11.9 cıktı.Demir hapı ve vitamine devam dedi.Rahim agzı normalmiş.Kızım 33 cm gibi çıktı agırlığı 922 gr mış Koca kız olmuş teyzeleri.Haftamız da 25+3 tu bu arada. Bu hastanemizde Doğum fiyatı normal :1600 sezaryan: 1200 müş.Baş aşagı duruyordu ama sürekli dönüyor gerçekten de.Yeni bir vitamin önerdi Her şey çok güzeldi tatlı yüzünü de gösterdi kızım .:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Pufpuff ben bu kadar tatlı şeyi sevemedim inşallah sen seversin tadı iyi de yakması kötuydu kendi açımdan.Çilekçiğim evet özellikle telsiz konuşması gibi yapmıştım .Anlaşılmış coookkk sevindim
:21::21: muck muuuccckkkkk.

Eki Görüntüle 1012807 Eki Görüntüle 1012808
Geçmiş olsun canım kurtuldun sen de. Bu veletler neden baş aşağıda durur. Güzel poz yakalayamıyor doktorlar. Maşallah baya da büyümüş. Yalnız bir şey dikkatimi çekti normal dogum sezaryen den daha pahalı ilk defa:-)

Hayırlı akşamlar kızlar;

Bugün haftalık iğnemizi de vurulduk, "Proluton Depot" adlı düşük önleyici iğne...

Bu Pazartesi saat 13:15'e randevu aldım, inşaallah doktorum da iyi haberler verir hakkımızda...

Mutluyum, umutluyum, sizlerle de paylaşayım dedim güzeller... :KK49::KK16::KK16::KK16:
Canım sevindim böyle düşünmene. Hep iyi düşünelim iyi olsun. Pazartesi günü de güzel haberlerini bekliyoruz

1 tutam kiraz sapı
1 tutam maydonoz sapı
1 adet tarçın
2-3 adet karanfil
1 elmayı 4 e bölüp atın
1 limonu 4 e bölüp atın
1 Lt su

-Adaçayı
-Ahududu çayı
-Sinameki
-Biberiye

Aşı için geçmiş olsun canım. Umarım kolun ağrı yapmaz. Kilolar birden artmaya başladı ne yapacaz ben de bilmiyorum. Kaçıncı haftadasın göremiyorum? Ben de yeşil çay içmeye başladım, faydası olur inşallah

Slm kızlar bebeğime bugüne kadar bir çöp bile almamıştım almakta istemiyordum hani iyi değil derler ya ki kardeşimde sıkıntı yaşadık 6.5 aylık bebeklerini kaybetti :KK43: 8 ay olmadan ama doğuma 1 ay kala şehir dışına annemin yanına gideceğim için evimin düzenini oğluşumun odasını hazırlamam lazım oyüzden bugün miniğimin odasını aldım :) şirin cicibici bi takım kısmetse ay sonu gelecek halısını perdesinide gitmeden yaptırıcam kısmetse ama çok heyecansız garip tuhafım içinizde benim gibi olan varmı korkularım heycanımı bastırıyor sanırım.İki arada bi derede ruhsuz buz gibiyim garip bir ruh hali ne bilim burda bir çok arkadaşı görüyorum bebekleri için ilk günden beri alışveriş edip çırpınıyolar ben mecburi olmasa son ana kadar hiç bişey almazdım heralde :KK43:( üzülüyorum bu durumuma

Geçmiş olsun canım kurtuldun sen de. Bu veletler neden baş aşağıda durur. Güzel poz yakalayamıyor doktorlar. Maşallah baya da büyümüş. Yalnız bir şey dikkatimi çekti normal dogum sezaryen den daha pahalı ilk defa:-)

Canım sevindim böyle düşünmene. Hep iyi düşünelim iyi olsun. Pazartesi günü de güzel haberlerini bekliyoruz

Aşı için geçmiş olsun canım. Umarım kolun ağrı yapmaz. Kilolar birden artmaya başladı ne yapacaz ben de bilmiyorum. Kaçıncı haftadasın göremiyorum? Ben de yeşil çay içmeye başladım, faydası olur inşallah

bende toplamda 16 kilo civarı aldım ne kadar dikkat etsemde bebiş için yediğimiz şeyler muz ceviz bal vb. maalesef kilo olarak geri dönüyor tabi bide ben tatlıya hayır diyemiyorum bebişlerimiz sağlıklı olsunda doğumdan sonra veririz Allahın izni ile

aaa günaydın dicem ama bakıyom kimsecikler yok yahu
olsun ben yinede yazayım herkes evinde mışıl mışıl uyurken biz kızımla sabah 7 de kalktık işe geldik herkese iyi uykular bol bol dinlenin bizim içinde dinlenin biz bugün de yarında çok yorulucaz çünkü yarın kızımın babasının dogum gunu yanı misafir gelecek Allah bize yardım etsin :21::21::21::21:

Iyi aksamlar bacilarimmm :KK16:
Bugun oglumla uzak yerdeki bir pazara gittik asiri derecede yorulduk....
4 saattirde uyuyoruz.....
Sabah size ruyamda oglumu normal dogumla dogurdum emzirdim falan yazmistimda :KK16:
Bu seferde bebegime resmen artik bakiyordum emzirmeye devam ediyordum...
Asil bombayi soyleyim yenilerde uyandim ya uyku sersemli Yasin nerede emzirmem lazim dedim kendi kendime :KK52:
Allah (c.c.) tan kimse yoktu yanimda :KK52::KK9:

vuuuyyyy anacımmm rüya bitmiyor sende..tüm çocuk bakımını rüyada hallettin he :KK1:

Şekerim 137 çıktı normal dedi doktor sorun yokmuş.Eger sonucum yuksek çıksaydı 100 lük aç karna saat başı yapılacaktı. Yuksek çıkmayınca 100 lüğe de gerek kalmadı.İçtiğim ve midemi yemek borumu yakan o gazozumsu gikozu da ekliyorum resmini. tam öööööğğğğğ dü yani.Idrar temiz, hemoglobin sınırı 12.6 idi 11.9 cıktı.Demir hapı ve vitamine devam dedi.Rahim agzı normalmiş.Kızım 33 cm gibi çıktı agırlığı 922 gr mış Koca kız olmuş teyzeleri.Haftamız da 25+3 tu bu arada. Bu hastanemizde Doğum fiyatı normal :1600 sezaryan: 1200 müş.Baş aşagı duruyordu ama sürekli dönüyor gerçekten de.Yeni bir vitamin önerdi Her şey çok güzeldi tatlı yüzünü de gösterdi kızım .:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Pufpuff ben bu kadar tatlı şeyi sevemedim inşallah sen seversin tadı iyi de yakması kötuydu kendi açımdan.Çilekçiğim evet özellikle telsiz konuşması gibi yapmıştım .Anlaşılmış coookkk sevindim

Eki Görüntüle 1012807 Eki Görüntüle 1012808

canım yaaaa hem bunu atlattın sağlıkla hemde güzel haberler getirdin çok sevindim...darıs başıma :KK34:

Hayırlı akşamlar kızlar;

pozitif insanları hep çok severim süpersin arkadaşım...herşey güzel olacak :KK34:

cnm dediğin gibi aynı bendende arada su gibi akıntı oluyor şeffaf böyle..bende çok korktum suyum geliyor dedim doktorumu aradım.su öyle gelmez dedi.bardaktan boşanırcasına gelir ve arkasından kanlı su gelir dedi.senin enfeksiyonla alakalı olabilir dedi.yani için rahat olsun su gelmesi öyle olmuyormuş.hatta sağlık ocağındaki ebemede sordum oda aynı şeyi söyledi.onun üzerine arkadaşım bahsetti ondada aynısı oluyormuş..rahat ol cnmm..

e bu su benden de geliyor. Enfeksiyonsa önlemini almak gerekmez mi ????Ü

1 tutam kiraz sapı
1 tutam maydonoz sapı
1 adet tarçın
2-3 adet karanfil
1 elmayı 4 e bölüp atın
1 limonu 4 e bölüp atın
1 Lt su

-Adaçayı
-Ahududu çayı
-Sinameki
-Biberiye

4 kg alman tuhaf olmuş canım. Yemek düzenin peki diyetten önce nasıldı??? Şeker olabilir sendede normal değil çünkü birde şişlik var diyorsun. Şekeri olan insanlarda çok şişer. İnş.. değildir ama öyleysede önlemini alırsın korkma. Dr.lar çok iyi bakıyor ilgileniyor artık hastalarıyla.

bende toplamda 16 kilo civarı aldım ne kadar dikkat etsemde bebiş için yediğimiz şeyler muz ceviz bal vb. maalesef kilo olarak geri dönüyor tabi bide ben tatlıya hayır diyemiyorum bebişlerimiz sağlıklı olsunda doğumdan sonra veririz Allahın izni ile

Kaçıncı haftandasın canım??

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEverilen haklarla!!!! Kadını iş hayatından uzaklaştırmaya,işverenlerin çalışanını erkek tercih etmek zorunda bırakmaya ve kadını maddi manevi erkeğe bağlı bir hale getirmeye çalışan tüm düzenlere, hamile bayanların dışarıda gezmesini edepsizlik namussuzluk olarak gören tüm yobazlara, çocuk gelinlere göz yuman, tecavüzcüleri serbest bırakan adalet sistemine karşı 8 mart dünya kadınlar gününüz, günümüz yinede kutlu olsun....En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:

Şekerim 137 çıktı normal dedi doktor sorun yokmuş.Eger sonucum yuksek çıksaydı 100 lük aç karna saat başı yapılacaktı. Yuksek çıkmayınca 100 lüğe de gerek kalmadı.İçtiğim ve midemi yemek borumu yakan o gazozumsu gikozu da ekliyorum resmini. tam öööööğğğğğ dü yani.Idrar temiz, hemoglobin sınırı 12.6 idi 11.9 cıktı.Demir hapı ve vitamine devam dedi.Rahim agzı normalmiş.Kızım 33 cm gibi çıktı agırlığı 922 gr mış Koca kız olmuş teyzeleri.Haftamız da 25+3 tu bu arada. Bu hastanemizde Doğum fiyatı normal :1600 sezaryan: 1200 müş.Baş aşagı duruyordu ama sürekli dönüyor gerçekten de.Yeni bir vitamin önerdi Her şey çok güzeldi tatlı yüzünü de gösterdi kızım .:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:Pufpuff ben bu kadar tatlı şeyi sevemedim inşallah sen seversin tadı iyi de yakması kötuydu kendi açımdan.Çilekçiğim evet özellikle telsiz konuşması gibi yapmıştım .Anlaşılmış coookkk sevindim

Canım gözünaydın bunuda atlatmış oldun...şeker değerlerimiz aynı çıkmış hemen hemen benimde 139 çıktı...sınır 140 olunca biraz ekmek vs azalttım..tatlı yüzünden yanaklarından öperim yeğenimizin...bebeğin hareketleri ile ilgilide için rahatlamıştır inşallah canım...hep değiştiriyorlar pozisyonlarını...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Süper anneler ve onlarin minnak yavrulari selamlarr herkese. Benim merak ettigim bi konu var gogsunden sut yada sivi gelen varmi ??? Benim bugun sag gogsumden geldi erken degilmi normalmi bilemedim:18:

normal canım hormonlarımızdan dolayı ve artık doğum yaklaşıyor normal olduğunu okudum..ama için rahatlıyacaksa doktoruna sor istersen canım..:KK16:

az kaldı kızlar çift hanelere düştük. sağlıcakla alalım kuzularımızı kucağımıza inşallah

evet asker gibi günleri saymaya başladım bende artık :) maşallah onlara büyüsünler büyüsünler zamanında sağlıkla sıhhatle kucağımızda olsunlar..:nazar::nazar::nazar:

Kizlar cok stresliyim bugun. Herseye bagiriyorum hic biseye tahammulum yok. Kiz kardesim telefondan muzik dinliyodu kapat dedim kapatti simdi kendi soyluyo :KK36: duymak istemiyorum yaa :KK47: kizimin izledigi cizgi filmi de kaldiramiyorum :KK37: yazayim da rahatlayayim dedim. Huysuzun teki modundayim suan :KK22::KK22:

stresli annem bende işyerinde çok yaşıyorum ..olmadık şeye bağırıyorum...sabahta canım çok sıkkındı..eşim ameliyat oldu biliyorsunuz..onunla ilgileniyorum hep..çok yorucu olmasada şikayet edemiyorum kendimle ilgili naz yapamıyorum garip oldum...öyle işte..:KK50:

Hayırlı akşamlar kızlar;Biraz daha iyiyiz kızlar, yavaş yavaş da düzeleceğiz inşaallah... :KK16:

Bugün haftalık iğnemizi de vurulduk, "Proluton Depot" adlı düşük önleyici iğne...Daha iyi olduğumuza inanıyorum kızlar... :KK16:

Bu Pazartesi saat 13:15'e randevu aldım, inşaallah doktorum da iyi haberler verir hakkımızda...Mutluyum, umutluyum, sizlerle de paylaşayım dedim güzeller... :KK49::KK16::KK16::KK16:

harikasın hayatım..işte biz böyle güçlü umutlu ve mutlu anneleriz ki yavrularımızda öyle olsun...iyi haberlerini bekliyoruz canım..dualarımız seninle..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm eşine çok büyük geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda iyileşir..sizede iyi akşamlar bol tekmeli sağlıklı huzurlu...allahım hepimizin eşlerini başından eksik etmesin..onlar olmadı mı ev tatsız tuzsuz..:KK43:

teşekkür ederim arkadaşım...Allah kimseyi sevdiklerinden uzak tutmasın ayırmasın..:KK16:

Kızlar yine geçmişi okuyamadım inşallah herkes iyidir...Bugün tetanoz aşımın 2. dozu vardı. İlk doz da sadece aşımı yapıp göndermişti ebe.Bugün 2. dozum yapılırken kilomu ve tansiyonumu da ölçtü.1 Haftadır ayağımın şişi inmiyordu, tansiyonumu yükselmiş olabileceğinden korkuyordum.Çok şükür tansiyon 11/6 çıktı. Yalnız kilo 90 çıktı, kabus gibi ya...3 haftada 4 kilo almışım.Aldığım kilo toplamda 15 i buldu. Doğuma tam 3 ay var. 20 yi geçmesem diyordum, nasıl olacak bilmiyorum.Bu sabah diyete başladım. Kahvaltı da 1,5 haşlanmış yumurta, maydonoz, 1-2 dilim peynir ve 4 zeytin yedim.Ekmek yemedim. Öğle arası Adana +Ayran +salata (Çok az ekmek), Akşam Tavuk sote +salata +ayran (Küçük bir parça ekmek, 1 dilim bile değil)Eğer uygulayabilirsem bundan sonra ayda 1 kilo alacak kadar diyet uygulamayı düşünüyorum. Bakalım becerebilecekmiyim.Haftaya şeker yüklemem var, doktor kiloma ne diyecek bilemiyorum artık. 2 gündür de ödem çözücü çaylar içmeye başladım.İnternetten araştırdım erken doğuma sebep olmayan malzemeler kullandım. İsteyen yapabilir tarifi paylaşayım.

canım kiraz sapı ve maydonuz iltihap söktürücü gibi kullanılır..bence doktoruna diyetisyene sormadan içme ..internet bilgi çöplüğü gibi..herşey var dikkat et canım ..aşırı tüketmemeye bak...yazdıklarına göre yemek yemende çok anormal bir durum yok su alımına ve harketlere yürüyüşlere ağırlık veririsen bence daha sağlıklı olur..:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Slm kızlar bebeğime bugüne kadar bir çöp bile almamıştım almakta istemiyordum hani iyi değil derler ya ki kardeşimde sıkıntı yaşadık 6.5 aylık bebeklerini kaybetti :KK43: 8 ay olmadan ama doğuma 1 ay kala şehir dışına annemin yanına gideceğim için evimin düzenini oğluşumun odasını hazırlamam lazım oyüzden bugün miniğimin odasını aldım :) şirin cicibici bi takım kısmetse ay sonu gelecek halısını perdesinide gitmeden yaptırıcam kısmetse ama çok heyecansız garip tuhafım içinizde benim gibi olan varmı korkularım heycanımı bastırıyor sanırım.İki arada bi derede ruhsuz buz gibiyim garip bir ruh hali ne bilim burda bir çok arkadaşı görüyorum bebekleri için ilk günden beri alışveriş edip çırpınıyolar ben mecburi olmasa son ana kadar hiç bişey almazdım heralde :KK43:( üzülüyorum bu durumuma

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:yarın yaşayıp yaşamayacağımızı bilmeden o kadar çok karar alıyor okadar çok şey satın alıyoruz ki... ben birşeyler aldıkça bebeğimle dünyanın arasında daha sıkı bir bağ oluştuğuna inanıyorum..bende henüz giysiden giyimden başka birşey almadım ama risk her daim var hayatım...tatil için erken rezervasyon yapıyoruz ama ne olacağını bilmiyoruz...ne yaşayacağımızıda..ama ben inanıyorum Allahım bebeklerimizi bize bağışlayacak sağlıkla sıhhatle onları büyüteceğiz...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
aaa günaydın dicem ama bakıyom kimsecikler yok yahu olsun ben yinede yazayım herkes evinde mışıl mışıl uyurken biz kızımla sabah 7 de kalktık işe geldik herkese iyi uykular bol bol dinlenin bizim içinde dinlenin biz bugün de yarında çok yorulucaz çünkü yarın kızımın babasının dogum gunu yanı misafir gelecek Allah bize yardım etsin :21::21::21::21:

burdayım burdayım ama ben geç girdim foruma sınav günü bugün hazırlıkları yaptım...şimdiden eşinin doğumgünü kutlu olsun canım....bunalr güzel yorgunluklar .. ama hem çalışıp hem organize etmek daha bir yorucu oluyor..kolay gelsin canım ...:KK54::KK54:

X