2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Benim bu gece internet paketimm bitiyor buda beni uzuyor:KK43:(kendibizee dikatt edin yormayin kendinizi bebislere iyi bakin en yakin zamanda yine aranizda olucamm :KK1::KK1::KK1::KK1:ozlicemm sizleri:KK54::KK54::KK54::KK54: opuyorumm kocamann kocamann

dün bende de vardı canım ne yesem çıkartıyordum. sabah kalktım karın ağrısıyla , gün boyu 3-4 kerede gittim tuvalete. şükür düzeldi benim. muz yedim su içtim falan. sanada geçmiş olsun geçmezsede doktora git tatlım.

geçmiyor canım maalesef muz filan hak getire yarın doktora gidebileceğim işlh rabbim hepimizi bebeklerimizi korusun

günaydın kızlar

artık çalışma hayatı beni çok fazla yormaya başladı..dün okadar yoruldumki bir adım daha atsam yıkılıcak gibiydim..bütün gün koşturmak karnımı çok geriyo belim ağrıyo..nasıl beklenicek bu rapor izni bilmiyourm:KK43:

aaaay bende öyle yaaa..tatlıya bayılıyorum hayatımdan çıkcak olmasını düşünemiyorum bile aaay inş çıkmaz bende şeker...
Bu arada canım rica ederim,ne demek.. Ben ekstra bişey duyar öğrenirsem yazarım sana

canım inş çıkmaz sende ben artık şuan için çıkardım hayatımdan umarım daha kötüye gitmez çok fazla çıkmıştı çünkü bende :KK50: teşekkürler canım

Yaa canım çok geçmiş olsun. İşte o kiloların alma sebebin çıktı ortaya bak şekerdenmiş. endişelenme dr. kontrolü altında dengeye sokarsın ve güzel bir yanı var bu sayede artık kilo alman da durakcaktır.
Benim şeker normal çıktı.

saol tatlım evet doktorda öle söledii napalım artık yapcak bişey yok dikkat etcem yediğime içtiğime diyetime uymaya çalışcam dua edin bana düüşsün çünkü çok fazlaydı benimki:KK50:

ah canım Allah kolaylık versin ne diyim. Allah sabrını verecektir bebişin için :KK54::KK54::KK54:

tabi canım konu bebiş olunca akan sular duruyo onun için tutuyorum kendimi teşekkürler canım saol

günaydın kızlar

artık çalışma hayatı beni çok fazla yormaya başladı..dün okadar yoruldumki bir adım daha atsam yıkılıcak gibiydim..bütün gün koşturmak karnımı çok geriyo belim ağrıyo..nasıl beklenicek bu rapor izni bilmiyourm:KK43:

ne iş yapıyosun ki canım ayaktamı işin:26:

günaydın kızlar

Günaydın,

benim içinde işe gelmek eziyet olmaya başladı :KK43: ben yıllık iznimle birleştirip 30. haftada işten ayrılıcam ,sonrada dönmeyi düşünmüyrum
yani kaldı 3 hafta ama artık cok yorgun hissediyorum kendimi... sabahları yüzüm-gözüm şiş kalkıyorum, akşama kadar ayaklar şişiyor, eve gidince sürekli uyuyorum :KK43:

evdeyken cok daha rahat ve aktifim
allah yardımcımız olsun, hızlıca ve kolaylıkla şu izinler başlasın artık

günaydın kızlar

yorar tabi yaaa yormaz mııı işinde çok durağan değildi hareketliydi diye hatırlıyorum (aaaay hatta hâlâ sen raporluyken seni vicdansızca zoraki çağırmış olmaları aklıma geliyo sinirleniyorum)
:KK47:
izin ne zaman peki cnm?

Benim bu gece internet paketimm bitiyor buda beni uzuyor:KK43:(kendibizee dikatt edin yormayin kendinizi bebislere iyi bakin en yakin zamanda yine aranizda olucamm :KK1::KK1::KK1::KK1:ozlicemm sizleri:KK54::KK54::KK54::KK54: opuyorumm kocamann kocamann

anaaaaa hiç hoşşş değil bu yaptığın bak :KK20:
hemen eve yada telefonuna net alıyosun biyere gitmiyosun ben anlamam
:KK19:

Gecmis olsun canim.insallah sadece zedelenmedir.2 sene once benim de metroya yetiseyim derken topukluyla bilegim burkuldu. Icbaglarda zedelenme varmis. Surekli nextcare in lastikli buz torbasi kullandim ve ilac verdiler.1 ay icinde hafifleyerek geçti agrisi.insallah kopma degildir zedelenme bile olsa bir nebze daha iyi.cok uzuldum yine de Allah beterinden korumus.

Sana da gecmis olsun cannimm ayrica insallah sen de kizin da gribe cevirmeden iyilesirsiniz.

Gozlerim büyüdü okurken.saclarini yolacak kadar aci cekmeye takildim.Ama mutlu son ne guzel saglikla büyüsün Biz de rahat dogum yapalim insallah

canım korkma suni sancı verdikleri için o kötü oldu ama çok sürmedi dediğim gibi en fazla 1 bucuk saat ama doğum yaptı odaya geldi ya dedim iyimisin iyiki tutmuşsun beni dedi normal olduğu için çok mutlu bebeğini görünce unuttu hepsini bide onun ppufpuff gibi acıya dayanma sınırı düşük eli kesilse ameliyatlık der o derece yani :)
kızlar korkmayın çatır çatır doğururuz Allah ın izniyle

canım korkma suni sancı verdikleri için o kötü oldu ama çok sürmedi dediğim gibi en fazla 1 bucuk saat ama doğum yaptı odaya geldi ya dedim iyimisin iyiki tutmuşsun beni dedi normal olduğu için çok mutlu bebeğini görünce unuttu hepsini bide onun ppufpuff gibi acıya dayanma sınırı düşük eli kesilse ameliyatlık der o derece yani :)
kızlar korkmayın çatır çatır doğururuz Allah ın izniyle

aaaay canım tekrar geçmiş olsun + hayırlı olsun :KK69:
peki ben bişey sormak istiyorum..normal doğum esnasında bebek doğarken özel bölge kesildi mi?ve doğum bittikten sonra dikilirken acı duymadı mı?aaay Allah'ım ben düşünürken bile kötü oluyorum başım dönüyo..benim korktuğum yer bunlar işte,sancı değil valla..

aaaay canım tekrar geçmiş olsun + hayırlı olsun :KK69:
peki ben bişey sormak istiyorum..normal doğum esnasında bebek doğarken özel bölge kesildi mi?ve doğum bittikten sonra dikilirken acı duymadı mı?aaay Allah'ım ben düşünürken bile kötü oluyorum başım dönüyo..benim korktuğum yer bunlar işte,sancı değil valla..

günaydınlar...

eğer tek korkun kesilmesi ve dikiş atılması ise; hiçbir şey duymuyorsun canım.. bazı hastaneler dikilirken seni kısa zamanlı uyutuyor bile yukarı çıkana kadar dinlen diye... o zaman sen normal doğum yapabilirsin....:KK1::KK1:

ne iş yapıyosun ki canım ayaktamı işin:26:
ayakta cnm..satın almadayım fabrikada..sürekli dört dönüyorum merdivenleri hiç söylemiyorum bile :KK19:
Günaydın,

benim içinde işe gelmek eziyet olmaya başladı :KK43: ben yıllık iznimle birleştirip 30. haftada işten ayrılıcam ,sonrada dönmeyi düşünmüyrum
yani kaldı 3 hafta ama artık cok yorgun hissediyorum kendimi... sabahları yüzüm-gözüm şiş kalkıyorum, akşama kadar ayaklar şişiyor, eve gidince sürekli uyuyorum :KK43:

evdeyken cok daha rahat ve aktifim
allah yardımcımız olsun, hızlıca ve kolaylıkla şu izinler başlasın artık
amin cnm bende bi 15 gün rapor alsam azıcık dinlesem evde diyorum ama yerime bakıcak arkadaş nisanda iş başı yapıacak...tam eziyet.! sen daha erken çıkıcakmışsın ne güzel..3 haftan kalmış

yorar tabi yaaa yormaz mııı işinde çok durağan değildi hareketliydi diye hatırlıyorum (aaaay hatta hâlâ sen raporluyken seni vicdansızca zoraki çağırmış olmaları aklıma geliyo sinirleniyorum)
:KK47:
izin ne zaman peki cnm?
aynn pufpuçum raporlu halime işe gitmiştim..şimdide rapor alsam aynı şey olucak:2: işim hareketli maalesef..streste cabası..tekstildeyim bebe üzerine..bütün malzemeleri ben sipariş geçiyorum modellere dikim talimatı yazıp ölçü tablolarını yapıyorum..el işçiliğine gidecek ürünlerle ben ilgileniyorum..maliyet yapıyorum..yıkamaya bakıyorum..modelleri resim çekip dosya yapıyorum..dışarıdaki fasonu ütü paketçleri ve fabrikayı takip etmek zorundayım arada şöförlük yapıp dışar işlerinide hallediyorum daya sayardım ama kolum ağırdı :KK53:

Son düzenleme:
ay maşallah arkadaşlara ya bende senin gibi pufpuff 10kilo aldım:KK43:

Bebeğin kilosu gelişimi normalse bence 2 kilo almam gayet güzel bisey bende kilo alcam diye korkuyorum bu haftalarda 7-9 kg diyosun bende 4-5 kilo aldım Daha, zaten asil kilo son haftalarda alınıyor

ne diyosunuzzzzz asıl kilo son haftalarda mı !!!!
ben de son zamanlarda kilo alımı duracak diye kendimi rahatlatıyordum. 9 kilo aldım yaaa:KK43:
Kanepede dönmek için kendimle cebelleşiyordum kocam da beni izliyormuş bi baktım gülüyor ne oldu dedim. Çok komik oldun hacı yatmaz gibi dönemiyosun diyo çok sevimli olmuşum yüzüm güzelmişim bıdı bıdı bıdı:KK23:

Kızlar ben ankarada hastanede kocaman ameliyatının bitmesini bekliyorum.,,, sabah 6.45 treniyle geldil..8.15 gibi gardaydık...yolculuk iyidi bir sıkıntı olmadı.hemen hastaneye geldik..eşimin tahlilleri yapıldı..12 ye doğru ameliyata aldılar..2-3 saat sürer dediler...ben odasında bekliyorum...keyfim gayet iyi..geldiğimizde hemen odasına çıktık.. ben uyudum biraz kahvaltımı ettim..suyumu içiyorum..actım tv seyrediyorum...inşallah eşimde ameliyatı atlatır güzelce...
Alıntı yapamadım tabletten...mujum çokkkk gecmiş olsun arkadaşım..çalışınca daha kolay oluyor hastalıga yakalanmak....toplu yerlerde sıkıntı..dişin içinde üzüldüm. Diş için gözük istersen birdaha zor olur canım..bakmıyorlar çünkü...umarım hepiniz iyisinizdir . Ben iyiyim beni merak etmeyin eşim iyi olsunda...[/QUOTE

çilekçim geçmiş olsun durumlar nasıl, hastaneden çıkınca annelerden birileri gelsin tek başına idare edemezsin sen

ayakta cnm..satın almadayım fabrikada..sürekli dört dönüyorum merdivenleri hiç söylemiyorum bile :KK19:

amin cnm bende bi 15 gün rapor alsam azıcık dinlesem evde diyorum ama yerime bakıcak arkadaş nisanda iş başı yapıacak...tam eziyet.! sen daha erken çıkıcakmışsın ne güzel..3 haftan kalmış

neslicim doktordan istesen sana rapor yazar yoğun biişin olduğunu ve çok yorulduğunu 1 hafta kadar rapor yazmasını rica etsene

ben de son zamanlarda kilo alımı duracak diye kendimi rahatlatıyordum. 9 kilo aldım yaaa:KK43:
Kanepede dönmek için kendimle cebelleşiyordum kocam da beni izliyormuş bi baktım gülüyor ne oldu dedim. Çok komik oldun hacı yatmaz gibi dönemiyosun diyo çok sevimli olmuşum yüzüm güzelmişim bıdı bıdı bıdı:KK23:

asıl kilo alımı bu bu aydan sonra güzelim bi aldığın kadar yine alırsın bende tekrar edeyim dedim.. bebişler oldu şimdi bebişlere kilo doldurma zamanı... kanepe olayına da çok güldüm bu arada :KK1::KK1: :KK1: ileri ki günlerde yatağa bile yatarken zorlanacağız bırak dönmeyi:KK1::KK1: önce emekleme pozu olacak sonrasını yaşayıp görürsün:KK1::KK1:

günaydınlar...

eğer tek korkun kesilmesi ve dikiş atılması ise; hiçbir şey duymuyorsun canım.. bazı hastaneler dikilirken seni kısa zamanlı uyutuyor bile yukarı çıkana kadar dinlen diye... o zaman sen normal doğum yapabilirsin....:KK1::KK1:

evt benim korkum bitek o..canlı canlı onların yapılcak olması valla çok tırsıyorum hemde
:18:
yoksa ben 2 defa düşük acısı yaşadım,yaklaşık 1-2 saat o ağrılarla kıvrandım ağladım "yeteeeer" diye bağırdığımı bilirim ve hep düşük ağrısı normal doğumdan zordur derler..bu doğruysa sancıdan korkmuyorum ben..ama kesilmesi ve dikilmesi uuuyyy beni benden alan o
:18:

aynn pufpuçum raporlu halime işe gitmiştim..şimdide rapor alsam aynı şey olucak:2: işim hareketli maalesef..streste cabası..tekstildeyim bebe üzerine..bütün malzemeleri ben sipariş geçiyorum modellere dikim talimatı yazıp ölçü tablolarını yapıyorum..el işçiliğine gidecek ürünlerle ben ilgileniyorum..maliyet yapıyorum..yıkamaya bakıyorum..modelleri resim çekip dosya yapıyorum..dışarıdaki fasonu ütü paketçleri ve fabrikayı takip etmek zorundayım arada şöförlük yapıp dışar işlerinide hallediyorum daya sayardım ama kolum ağırdı :KK53:

okurken nefesim yetmedi uyyyyy aman yeter yeter :KK1: ne diyim Allah kolaylık versin cnm ve dediğin gibi kesin yine çağırırlar raporlu olsan bile !!!!

Son düzenleme:
asıl kilo alımı bu bu aydan sonra güzelim bi aldığın kadar yine alırsın bende tekrar edeyim dedim.. bebişler oldu şimdi bebişlere kilo doldurma zamanı... kanepe olayına da çok güldüm bu arada :KK1::KK1: :KK1: ileri ki günlerde yatağa bile yatarken zorlanacağız bırak dönmeyi:KK1::KK1: önce emekleme pozu olacak sonrasını yaşayıp görürsün:KK1::KK1:

ayakkabılarımı giyemiyorum zaten, kocam giydiriyor bazen. ayağımı yandan kaldırıyorum çok komik ya ben bile gülüyorum halime. Yatakta dönerken ıkına puflaya ıh ıh ıh diye diye dönüyorum zaten :)

ama şartlama kendini bu bünyeye görede değişiyor sonuçta :KK34: hatta baba doktorum son kontrolde "bından sonra öyle aşırı kilo almazsın" dedi mesela... Bende şu ana dek 9 kilo aldım..
Ama var yaaa şu kanepe olayı bendede var aaaay kendimi gördüm galiba :KK1: bide bazen özellikle dikkat ediyorum yavaş olmaya sonrq kalkamıyorum kalıyorum orda hahahhaah...

ayakkabılarımı giyemiyorum zaten, kocam giydiriyor bazen. ayağımı yandan kaldırıyorum çok komik ya ben bile gülüyorum halime. Yatakta dönerken ıkına puflaya ıh ıh ıh diye diye dönüyorum zaten :)

yaaaa kadraj yaaaa puhahahaha aynen beni anlatıyosun vallaaa :KK1: :KK1: ayakkabı giyerken yaslanıyorum duvara,kaldırıyorum yandan ayağı öyle bağlıyorum :KK1: hahahahahah :KK1: son günlerde nolcaz bilmem...

yaaaa kadraj yaaaa puhahahaha aynen beni anlatıyosun vallaaa :KK1: :KK1: ayakkabı giyerken yaslanıyorum duvara,kaldırıyorum yandan ayağı öyle bağlıyorum :KK1: hahahahahah :KK1: son günlerde nolcaz bilmem...

otururken bacak bacak üstüne bile atıp oturabiliyorum ama çorap giyerken çıkarırken ayakkabı giyerken ömrümden ömür gidiyor. Bi çorap giyiim var akıllara zarar valla. :KK1: sen de 10 kilo almışın di mi tatlım ben de 9 kilo almışım 58 im şuan
[/B]

Son düzenleyen: Moderatör:
X