2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

acil değil güzelim...hani öyle ağrısı sızısıda olmuyor..sadece futbol oynayamıyor okadar yani..işyerinde evet ayağı bir kere dönmüş düşer gibi olmuş ama 2010 senesinden beri aklı nerde.. (((

inşallah dinler kızlar akşama konuşucam bakalım ne dicek...olucam diyorsada illa... yapacak bişi yok ama yalnız alışveriş yanlız hastanelere gitmek çocuk odası vs.. banada (ayıp olacak ama) çok koyacak...

hımm soda ii gelio demek bi deniyim arkadaşm saolasın

gün gelir seninde onun yanında olman gerektiği zaman sende bunları tek tek söylersin canım.. ama dediğim gibi mırın kırın ederse uzaklaş oradan daha fazla kavgaya müsaade etme.

çok iyi bebişimm bende iyiyimm ama benim oğluşum.. yaramaz galiba gün boyu kuduruyo içerde :)

ilk defa duydum bende..ayakkabı kutularından sonra inşallah böyle güzel yerlere gider para..alan var alamayan var..en azından ihtiyaç sahipleri için çok iyi olur...

hımm ewet arkadaşım çanta olayını bende duymustum bakalım nasipse görcez o günleri:)

tarafsız olmaya calısıyorum ve cevap verıyorum
haklısın bence 2 ay boyunca evde olacak esın ve yuruyemeyecek senınde alışverişin doğum kontrolleri felan canın sıkılıyor tek başına olacağın için ama doğumdan sonraya kalırsa birde onu düşün allah korusun çocuk gece ateslense acile gitmeniz gerekse o vaziyette taksimi çağıracaksn bekleyecekse eger en az bi altı ayı dolması gerekiyor bebegın .ki sen rahat et araba kullanabıl felan diye
eşinle konuş bence eğer şimdi sen amileyat olursan bunları yaşarız doğumdan hemen sonra olursan bunları yaşarız biraz daha bekleyip birkaç ay sonra (bebek 6 ayını doldurduktan sonra ) olursan hiçbir sorun olmaz de :)

selam eski dostlar ve yeni arkadaşlar nasılsınız hamilelik nasıl geçiyorum özlemişim bu ortamı

aaaaa olur mu hiççç tüm topik biliyor sezeryancı olduğumu

Daha önceden konuşulmuştu seni biliyorum canım ama ne bilim söyleme şeklin hoşuma gitti ondan...

dikkat ettinizmi kızlar hep bi 10 15 gün erken olmuş böle olursa bizde mayısta doğuracaz heraldeee

Bende aynısını söyledim... Aslında ne kadar anne karnında kalsa o kadar iyi doğumu gecikenler için demiyorum tabi ama küvözde anne karnının yerini tutmuyor. İnşallah da gerek kalmaz...

bu açıdan çok düşünmemiştim..bu açıdan bakmamıştım hiç olaya...aslında kayınpederimin evi yakın 5dak mesafe ..eşimin abisi babası beraber yaşıyor..(ayrı kayınvalidem ile kayınpederim)..çocuk doğduktan sonra onlarda getirip götürebilir hastaneye ama doğum öncesi..sancılar olacak erken doğum riski nasıl onların elini tutup gidebilirim hasteneye ki.. hadi alışveriş annemlerle halledeyim...

dediğin gibi en iyisi bebeğimin 6.ayından sonra olması ama...2ay sabredemeyen 8 ay beklermi ki..çok teşekkür ederim söylicem bakalım inşallah kabul ederde tatsızlık olmaz..ben çok kırılırım çünkü..dün geldi ankaradan dedim ne dedi doktor ameliyat dedi ama çok rahattı dedi doktor ben de rahatladım bayağı dedi..ağrısıda yok deli gibi ağrı çekse hiç düşünmem git derim..ben daha çok ağrı çekiyorum inanın..

Acil olmadığı için tabii ki sen haklısın canım.Akşam sakin sakin seni dinleyip hak verir ve seni bu durumda üzmez inşallah

bazı acılar ne kadar empati yaparsan yap,yaşamadan anlaşılmaz ki çileğim..belki eşininde artık canına tak etmiştir..hem anladığım kadarıyla doktorların hepside "acil" demiş "bekleme" demiş..doktor bile böyle söylüyorken bence bencillik yapmıyor eşin..hem sanada bak yardımcı olacak kişiler varmış,çok sorun yaşamazsın ki..
Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama empati yapınca ben böyle hisseder uygulardım sanırım..yani eşimin yanında olurdum,istiyorsa destek olurdum..

selam eski dostlar ve yeni arkadaşlar nasılsınız hamilelik nasıl geçiyorum özlemişim bu ortamı

selam canım hoşgeldin

Üzme kendini sen bi konuş bakalım istemesse beklemeyi üstüne gitme sende herşey olacağına varır rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü vermez derler verir sabrınıda selametinide
eşinle konuşmadan önce Allahümme ya vedüt diye Allah ın ismini zikret sürekli içinden sakin konuşmanıza yardımcı olur

hoşgeldin :) bizler öyle gördüğün üzere sohbet muhabbet...sen de iyisindir inşallah...

hoşbulduk teyzeler bizde iyiz minişi büyütüyoruz inşallah...sizlerin minişleri nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…