2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ayy ya nie böle ilgisizler kalabalıktır bide :44:

erken dogum olmamış mı cok erken değilmi

ii hissetmene cok sevindim daha ii olun bende canım 7. ayda iğnem var kuzeninede gecmiş olsun

7 ayda iğne vuruluyomuş onu bir sor emacım ama senin 2. bebek ya farklı olabilir :44:

hiç önemli değil canım benim..su karıştır iç dedi çok canın isterse :) ne anlamı kalıcaksa :)

slmmm kızlarrrr nasılsınııızz..... bebişlerinz nasıllll....

selam canımmmm biz iyiyiz meleğimle ...siz nasılsınız..kuzun nasıl...

Slm kızlar biz kızımla biraz sonra ikinci doz tetenoz aşısını vurulmaya gidicez inşallah kolum çok ağrımaz

inşallah canım..benim ilkdozda sıkıntı olmadı hiç ama dün vuruldum 2.dozu biraz halsizlik bitkinlik ve sızı yaptı ama normal dedi ebe hanım.....

aynen canım küvezde kalıyor..hastane köşelerinde gerçekten zor oluyor Allahtan hayırlısı tabiide inşallah hepimizin melekleri zamanında gününde doğsun...

ben sadece geceleri hareket ediyor dediğim meleğim gündüz gece hiç dinlemiyor artık... çok güzel bir duygu..dün gece düşündüm özlicem bugünleride dedim..çok özel bir duygu..

Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin..hepimizin ....canım benim başınsağolsun..

aynen özlicez..çok özel bir duygu aynı emzirme gibi..sadece sen ve meleğin ikinizin arasındaki bir bağ...gebelikte endişelerimizide özlicez kesin..ama yanımda uyuduğunu görmek istiyorum...
selam güzel anneler nasılsınız

selam esmerimmmm...sen nasılsın..bizler iyiyiz işte bildiğin gibi :) büyütüyoruz göbişleri duruyoruz :)

bende normal istiyorum..kimi sorsam sezeryan olmuş..inşallah normal yapabilirim tabii hayırlısı oysa....özel hastanelerin doktorların işine geliyor sezeryan...

tam hayalim işte..yaşasın sezeryan

bende ilgisiz doktora sinir oluyorum...çıkıp gidesim geliyor..Allahtan şimdiki doktorum çok ilgili...ben daha önce kaç tane doktor değiştirdim..bu hamileliğimde bayıldım doktoruma değiştirmedim bir daha...Allahtan bebişimiz iyimiş..gözünaydın canım...

Yahu şeker yükleme testi iyi çıktı diye midir nedir dün ve bugün hep tatlı yiyesim var
Oysa bizim prenses tatlı sevmezdi, ne güzeldi yahuuu :))

Kizlarrer yardimmmm...moralim.bozuldu cok dr ma daha ulasmadim aclik gkukoz 64 tokluk glukoz 145 cikti ne demek bu simdi 50 mg lik yukleme yapildi sinir ne acaba...cok stres oldum yaa

Yahu şeker yükleme testi iyi çıktı diye midir nedir dün ve bugün hep tatlı yiyesim var
Oysa bizim prenses tatlı sevmezdi, ne güzeldi yahuuu :))

bende aynen hiç yemezken şimdi canım tatlı istiyor ki şerbetli pek sevmezdim tatlı şimdi canım istiyor ..yasaklar bana cazip geliyor sanırsam

Kizlarrer yardimmmm...moralim.bozuldu cok dr ma daha ulasmadim aclik gkukoz 64 tokluk glukoz 145 cikti ne demek bu simdi 50 mg lik yukleme yapildi sinir ne acaba...cok stres oldum yaa

canım sınır 140 ..çok aşırı bir yükselme değil...benimde 139 çıktı ..açlık 87 tokluk 139... doktorumla dün konuştuk gayet iyi dedi..canını sıkma en fazla 100 mglık tekrar yaparlar ve o zamanda sorun çıkmaz..birgün önceden yediklerimiz stres vs bile etkliyormuş şekeri...telaşlanma lütfen..biraz beyaz ekmek pirinç tatlıyı kes canım istersen ama en iyisini doktor bilir tabi..telaşlanma lütfen..

Eğer 50 gr glikoz yükleme test sonucu 140’dan yüksek olursa bu kez de 3 saatlik 100 gr oral glikoz testi (OGTT) yapılır. Ddiyor internette ama bazen dr lar normal değerleri ne kadar aşabileceği konusunda farklı düşünebiliyor, yani dr una danışmadan moral bozmaca yok
Sağlık diliyorum

Benim 75 lik yükleme yapıldı, açlık ve 1. Saat normaldi, 2. Saatte 120 olması gereken 128 çıktı, ama dr normal endişelenecek bişey yok dedi

dikkat ettinizmi kızlar hep bi 10 15 gün erken olmuş böle olursa bizde mayısta doğuracaz heraldeee

Doğumdan sonra 72 saat içinde demişti dr ama haklısın ben yine de gittiğimde sorayım kuzucum sağol
rica ederim canımcım
Biraz öyle gözüküyor... Bu tabloya bakarsak bende mayısta doğuracam galiba...
bende ozaman nisanda canta hazır olmalı her ihtimale karşı

aynen cilekçim çalışıyom o yönden zorlanıyom

Tetanoz aşısı olacaklara tavsiyem. Her hemşire söylemiyormuş.
Ben 2 doz oldum ikisinde de ağrım ve ateşim olmadı çok şükür.
Aşıdan sonra 24 saat süt, peynir ve kırmızı et tüketmemeniz gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…