2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
İyi aksamlar kızlar nasılsınız... Bugün asırı akıntı ve kasık agrısı şikayetiyle acil olarak doktora gittim.Malesef kötü haberlerle geldim canım cok sıkkın. Egemin durumu iyi çok sükür ama vajinal muayenede enfeksiyon ve enfeksiyona baglı rahim yumuşaması oldugunu söyledi doktor. Erken dogum riskim var. Bunun icin nidilat diye bir ilac fitil ve tek kullanimlik bir toz ilac verdi. Uzun bir yatak istirahatı beni ve oglusumu bekliyor. Haftaya tekrar gidecem doktora. Insallah zamanında dogar oglum :KK43: Kızımı da erken dogumda kaybettigim icin korkuyorum.

Canım lütfen aklına kötü şeyler getirme. Hamilelikte çok yaygın enfeksiyon. Ilacını düzenli kullan bol su iç bol dua et. Bizim de dualarımız seninle unutma
Gunaydin canlarim :KK19:
Bana acil yollari gorundu gibi ama biraz daha sabrediyorum :KK31:
E_M_A
Bacim cok gecmis olsun....
Ins. Bu son aylarida sorunsuz bir sekilde atlatirsin :nazar:

canım kaç gündür dikkat ediyorum hiç keyfin yok. Bence hiç olmazsa tansiyonun için doktora bi görünsen? Çünkü hamilelikte hep düşük tansiyon istiyorlar nolur olmaz. Olmadı doktora telefon et tansiyonun konusunda bilgilendir. O gel derse gidersin ne dersin?

Kizlar ben cok yogundum gecen gunlerde girip bi goz atip cikiyodum. O yuzden gecmisi pek bilmiyorum rabbim hastalara sifa versin. Artik aranizdayim yogunluk azaldi cok sukur. Bugun oglusumla gorus gunumuz ayni zamanda kiziminda kontrolu var onuda kendimle goturecegim hem kardesinide gormus olur. Pazar gunu de kardesimin nisani var ona hazirlik ve heyecan icerisindeyim.. bu yogunlugun azalmis hali yani:KK1::KK1::KK1: bizden haberler boyle hepinizi cok seviyorum guzel yurekli arkadaslarim:KK54::KK19::KK54:

ne güzel kardeş buluşması yaşanacak:KK1: Güzel haberlerle dön canım

Kızlar bana akıl verin moral olarak çökmüş durumdayım hiç işyerinde durmak istemiyorum
herkes bana karşı tavırlı gibi tartıştığımız çocugu işten çıkardılar diye sorumlusu benmişim gibi davranıyorlar
diyorum banane benim vicdanım rahat ama olmuyo işte insan huzursuz oldugu ortamda rahat edemiyor birde kocişimle tartıştık dün akşam ev yüzünden Allah ım yüreğim kabardı resmen sığamıyorum hiçbiryere napsam ki ne etsem ki karar veremiyorum işten çıkıp gidesim var ama gidersem de olmaz en az bir aydaha çalışmam lazım

Canım yaa moralini bozma lütfen. Belki sana tavırlı değillerdir de sen hassas olduğun için sana öyle gelmiştir.. Haftasonuna az kaldı azıcık dayan. Bakalım yeni haftan nasıl başlıyor.. Herşeyler de üst üste ev meselesi falan... Ben böyle durumlarda amaaannn diyorum boşvercem herşeyi diyorum bazen iyi geliyor:KK1:

selam bacılar
tek tek okuyamadım hasta bacılarım Allah şifalar versin
bizde iki gündür hastaydık gece acile gittim çok değişik bi ağrıydı sanki bebeğim aşağıda çekiodu kendini. ilaç içmedim ağrı kesilir bişey olur haberim olmaz diye iyide etmişim bebek aşağı inmiş şükür açılma yoktu birde idrar yollarında enfeksiyon yüksek çıktı ama hastaneye yatırmadı doktorum evde ayaklarım altında yastık bi gün yattım şimdilik iyiyim aynı ağrılarım tekrarlarsa yine gidecem bu sefer hastaneye alacak bugunde iş başı yaptım bakalım hayırlısı şu aylar sağ salim bi geçseydi hepimizin bu kez çok korktum kıpır kıpır sürekli hareketli hiç durmuo arsız oğlumm ondan mı nedir anlayamadım rabbim hepimizin canını bebeğini korusun inşlh hatunlar :KK49:

geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Haziran annelerine nazar değdirdiler galiba çok aktifiniz diyerek. Şuna bak hepimiz hastayız

KIZLAR mart anneleri doğum yapmaya başlamış onlarda doğum hikayesi paylaşıyor bizimde mayısta gelmeye başlar haberlerimiz heralde
içimde bi his var ben 7 aylık dogurucam gibi hadi hayırlısı bakalım

Hhaaahahhha ben de hep öyle diyorum kendim de yedi buçuk aylık doğmuşum Haziran'ı bekleyemem Nisan'da doğururum diyorum. Ama sonra dua ediyorum 36. Haftayı geçeyim diye... Zamanında ve sağlıkla doğarlar inşallah yavrucaklarımız

KIZLAR mart anneleri doğum yapmaya başlamış onlarda doğum hikayesi paylaşıyor bizimde mayısta gelmeye başlar haberlerimiz heralde

Ben 7 aylık doğmuşum inşallah oğluşum bana çekmez :)

selam bacılar
bizde iki gündür hastaydık gece acile gittim çok değişik bi ağrıydı sanki bebeğim aşağıda çekiodu kendini. ilaç içmedim ağrı kesilir bişey olur haberim olmaz diye iyide etmişim bebek aşağı inmiş şükür açılma yoktu birde idrar yollarında enfeksiyon yüksek çıktı ama hastaneye yatırmadı doktorum evde ayaklarım altında yastık bi gün yattım şimdilik iyiyim aynı ağrılarım tekrarlarsa yine gidecem bu sefer hastaneye alacak bugunde iş başı yaptım bakalım hayırlısı şu aylar sağ salim bi geçseydi hepimizin bu kez çok korktum kıpır kıpır sürekli hareketli hiç durmuo arsız oğlumm ondan mı nedir anlayamadım rabbim hepimizin canını bebeğini korusun inşlh hatunlar :KK49:

Amin canım Rabbim tüm hastalara şifa versin.
Sana da çokkkk geçmiş olsun bende de enfeksiyon var rahimde yumuşama var ama açılma yok çok şükür.
İnşallah zamanında hayırlısıyla sağlıkla doğar bebişlerimiz

Pufpufum seninde usg sonuclarin iyiymis bi alintida gordum. Gozun aydin canim cok sevindim.:KK54::KK54:

sağol cankm arkadaşım bunuda atlattık bakalım :KK34:

kızlarrr merhaba bısey sorucam yardım edermısınız?adetıme 6 gun varken kan testı yaptırdım 11,40 cıktı ıkı gun sonra tekrar kan testı yaptım 51,30 cıktı daha adetıme 3-4 gun var sizce hamılemıyımmmm ??

değerin 2 günde bir 2 kat artması hamileliğe işaret canm zaten..gönlünden geçtiği gibi olsun inş :emir_bebek:

Rabbim tek tek hepinizden razı olsun canlar.Yazdıklarınız moral verdi bana.
İlaçlarımı kullanmaya başladım inşallah oğluşla bana şifa olur.Rahimde yumuşama erken doğuma neden oluyor ama tek sevindiğim nokta rahimde açılma yokmuş ve inşallah zamanında açılma başlar.
Alttan muayene bayağı zordu insan evladı için herşeye katlanırmış onu anladım.
Sizler de lütfen su içmeyi sakın ihmal etmeyin.Rabbim sizleri ve güzel yavrularınızı bütün kötülüklerden tehlikelerden korusun inşallah.
Hepinizi çok seviyorum :KK69: :103::KK16:

Beyazzzzz sende neden erken doğum riski var canım.Rabbim zamanında hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Neslicim kızımı 6.ayımda kaybettim canım.Rabbim bir daha ne bana ne de bir başkasına aynı acıları yaşatmasın.

Azerimmm çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah.

Pufpuff canımmm bir alıntıda gördüm usg yi atlatmışsın çok şükür gözün aydın canımmm.

teşekkürler canım evet atlattım şükür iyi geçti,.sıra 3 hafta sonra şeker yüklemesinde..o değilde her ay önemli bişey çıkıyo ayol yap yap bitmiyo batıcam valla bu gidişle..benim hastanemde hepsi pahalı :KK1:

arkadaşlarım hamişdaşlarım. üzerinizde mutlaka cam nazar boncuğu bulundurun derim. en hassas dönemlerimizdeyiz. kendi dediklerimizle bile nazar değdirebiliriz. Sadece kem gözlerden değil insana sevdiğinin nazarı daha çok değermiş. aman dikkat hamişler ve bebişleri öpüyorum hepiniziii:KK54::KK54::KK54::KK54:

eveeeeet aslında çok mantıklıııı bişey dedin..ilk fırsatta almak lazım bencede

Canım lütfen aklına kötü şeyler getirme. Hamilelikte çok yaygın enfeksiyon. Ilacını düzenli kullan bol su iç bol dua et. Bizim de dualarımız seninle unutma

canım kaç gündür dikkat ediyorum hiç keyfin yok. Bence hiç olmazsa tansiyonun için doktora bi görünsen? Çünkü hamilelikte hep düşük tansiyon istiyorlar nolur olmaz. Olmadı doktora telefon et tansiyonun konusunda bilgilendir. O gel derse gidersin ne dersin?

Canım yaa moralini bozma lütfen. Belki sana tavırlı değillerdir de sen hassas olduğun için sana öyle gelmiştir.. Haftasonuna az kaldı azıcık dayan. Bakalım yeni haftan nasıl başlıyor.. Herşeyler de üst üste ev meselesi falan... Ben böyle durumlarda amaaannn diyorum boşvercem herşeyi diyorum bazen iyi geliyor:KK1:

geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Haziran annelerine nazar değdirdiler galiba çok aktifiniz diyerek. Şuna bak hepimiz hastayız

Hhaaahahhha ben de hep öyle diyorum kendim de yedi buçuk aylık doğmuşum Haziran'ı bekleyemem Nisan'da doğururum diyorum. Ama sonra dua ediyorum 36. Haftayı geçeyim diye... Zamanında ve sağlıkla doğarlar inşallah yavrucaklarımız

Allah razı olsun canım dualarınız için.Dualarınız ve varlığınız en büyük destek :KK16:

kızlarrr merhaba bısey sorucam yardım edermısınız?adetıme 6 gun varken kan testı yaptırdım 11,40 cıktı ıkı gun sonra tekrar kan testı yaptım 51,30 cıktı daha adetıme 3-4 gun var sizce hamılemıyımmmm ??
Tebrik ederim bacim hamilesinnnnnnn :KK16::nazar:
canım sana nazar değmiş kendini bi oku-okut.. bende geçen gün annemin komşuları gördü hemen belimde kocaman bi çıban çıktı. fazla görünmemek lazım herkese ya da bi topluluğa girdiğimizde bol bol okumalıyız kendimizi. ben şimdi sana dua ettim. inşallah hafiflersin...:KK16::KK16:

Ben nazara cok inanirim. Basima gelenlerden sonra da cok korkar oldum nazardan. Felak nas ve ihlas surelerini oku canim

Rabbim tek tek hepinizden razı olsun canlar.Yazdıklarınız moral verdi bana.
İlaçlarımı kullanmaya başladım inşallah oğluşla bana şifa olur.Rahimde yumuşama erken doğuma neden oluyor ama tek sevindiğim nokta rahimde açılma yokmuş ve inşallah zamanında açılma başlar.
Alttan muayene bayağı zordu insan evladı için herşeye katlanırmış onu anladım.
Sizler de lütfen su içmeyi sakın ihmal etmeyin.Rabbim sizleri ve güzel yavrularınızı bütün kötülüklerden tehlikelerden korusun inşallah.
Hepinizi çok seviyorum :KK69: :103::KK16:

Beyazzzzz sende neden erken doğum riski var canım.Rabbim zamanında hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Neslicim kızımı 6.ayımda kaybettim canım.Rabbim bir daha ne bana ne de bir başkasına aynı acıları yaşatmasın.

Azerimmm çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah.

Pufpuff canımmm bir alıntıda gördüm usg yi atlatmışsın çok şükür gözün aydın canımmm.

Sagolun bacilarim....
Ne yesem cikartiyorum olmadi aksama esimle gideyim kizlar ....
Kv de de rahatsiz .....
Haber veririm size gelismeleri....
Opuyorum hepinizi :KK54:
Ayrica doktorumun asistani doktorun karti yerine hastanenin kartini vermis...:KK47:
Ulasamiyorum o nedenle.....

değerin 2 günde bir 2 kat artması hamileliğe işaret canm zaten..gönlünden geçtiği gibi olsun inş :emir_bebek:

teşekkürler canım evet atlattım şükür iyi geçti,.sıra 3 hafta sonra şeker yüklemesinde..o değilde her ay önemli bişey çıkıyo ayol yap yap bitmiyo batıcam valla bu gidişle..benim hastanemde hepsi pahalı :KK1:

ınsallahhhh canımmm benımmmmmmmmmmmmm

Bende haftaya şeker yüklemesine gidecem güzel sonuçlar alırız inşallah.
Şeker yüklemesinden sonra önemli bişey kalmıyor sanırım.
Batmadan doğurursun inşallah canımcım :)

Sagolun bacilarim....
Kv de de rahatsiz .....
Ayrica doktorumun asistani doktorun karti yerine hastanenin kartini vermis...:KK47:

ayyy canım benımmm ınsallahhhhh oyleyımdırrrrrr

Kizlar ben cok yogundum gecen gunlerde girip bi goz atip cikiyodum. O yuzden gecmisi pek bilmiyorum rabbim hastalara sifa versin. Artik aranizdayim yogunluk azaldi cok sukur. Bugun oglusumla gorus gunumuz ayni zamanda kiziminda kontrolu var onuda kendimle goturecegim hem kardesinide gormus olur. Pazar gunu de kardesimin nisani var ona hazirlik ve heyecan icerisindeyim.. bu yogunlugun azalmis hali yani:KK1::KK1::KK1: bizden haberler boyle hepinizi cok seviyorum guzel yurekli arkadaslarim:KK54::KK19::KK54:

Allah tamamına erdirsin..bir yastıkta kocatsın ... :nazar:yorma kendini canım sne yine dikkat et...bekliyoruz nişan fotosunu :) hamişimiz nasıl olmuş merak ederim ben :):KK16::KK16:

Bende simdi sekerli suyu ictim 1 saat beklemem gerekiyormus. Icerken zorlanmadim ama ac karnina olunca bekledikce biraz bulanti artiyor.. acik havada durmaya calisiyorum..sonucun bugun cikarmis ama idrar tahlili falan da istediler.. o yuzden kani verince sonuclara pzt gelicem artik. Hayirlisi..
Sen atlatmissin canim darisi basima artik..

inşallah sonuçların güzel çıkar canım...beklemedeyiz haberlerini :KK34:

Güzel bir gün olur insallah ilk defa rüyamda prensesimi gördüm. Nedense sadece babasina gülümsüyordu. Gece babamız calısıyordu özledi sanırım. Kız cocukları babaya düskün olur derler karnımda bile en cok tekmeyi babasinin sesine atiyor.

bende dün gece meleğimi gördüm doğmuş..emzirmeye çalışıyorum okadar güzel bakıyordu ki ama şuan gözü ne renkti yüzü nasıl anlatamıyorum hafif bir görüntü var...çok merak ediyorum canımı...:KK31::KK31:

Gunaydin kizlaaarrrrr!! Herkeslere kolay gelsin hastalara sifa olsun.

günaydın mujummmmm..:KK54::KK54:

Allah (c.c.) razi olsun bacilar....
Ya zirt pirt da gitmek istemiyorum hastaneye....
Ablamin sozunden sonra yari baygin haldeyim inannin ki....
Normalde asiri zayif biriydim simdi biraz kilo aldim gobuste cikti herkesin cok hosuna gitti....
Hamilelik yakismis falan filan dediler...
Sonuc bu haldeyim iste :KK5:

ihmal etme canım sen... nazar göz olumsuz düşünce ters enerji vs nasıl adlandırılırsa adlandırılsın etki ediyor insana...:nazar::nazar::nazar:

ben de yarın şeker yüklemesine gideceğim inşallah bakalım hayırlısı.kızlar bız ne zaman NST ye gırecegiz ben de girmek istiyorummmm artıkın

güzel sonuçlarla gelirsin inşallah canım..:KK16:

Kızlar bana akıl verin moral olarak çökmüş durumdayım hiç işyerinde durmak istemiyorum
herkes bana karşı tavırlı gibi tartıştığımız çocugu işten çıkardılar diye sorumlusu benmişim gibi davranıyorlar
diyorum banane benim vicdanım rahat ama olmuyo işte insan huzursuz oldugu ortamda rahat edemiyor birde kocişimle tartıştık dün akşam ev yüzünden Allah ım yüreğim kabardı resmen sığamıyorum hiçbiryere napsam ki ne etsem ki karar veremiyorum işten çıkıp gidesim var ama gidersem de olmaz en az bir aydaha çalışmam lazım

müdürler patronun diyeceğini demiş..sıkıntı yapmaya gerek yok..unutulur gider...haksızlıklara karşı susmak normal bir davranış gibi geliyor insanlara ... ekmeği ile oynayan sen değil kendi..gelip özrünü dilese belki uzamıcaktı bu kadar gidip sende demedin patrona işten çıkartın diye...herkes maalesef kendi kuyusunu kazar..

inşallah hamilesindir...kese görünmeden doktorlar net birşey söylemiyor canım..sen kalp atışlarını duyana kadar sabret...iki kimyasal gebelik bir boş gebelikten sonra kalp atışlarını duyana kadar hamileyim diyemedim kimseye ..inşallah hamilesindir...:KK49::KK49:

canım ben böyle durumlarda sade soda içiyorum ve evin içinde dolaşıyorum. şükür sonra geçiyor. yemek yedikten sonra hemen yatmamak uzanmamak ve biraz yürüyüş yapıp yediklerimizi hazmetmemiz gerekiyor galiba bu durumda.:26::26:

canım bende soda içiyorum daha doğrusu içiyordum doktorum tuzu kes diyene kadar..ki bizim evde tuz kullanılmaz fazla..ben salata vs hep tuzsuz yerim yemeklerimde genelde tuzsuzdur..ama doktora ellerim şişiyor bazen dedim..madensuyu içiyormusun dedi evet dedim ondada tuz var içme belli bir süre dedi..ki çok severim.. :KK43:

deme öyle doğsun 9 ayda ..hissi falanda yok et canım benim.. :) normal gününde saatinde doğsun..gerçi kaderde ne varsa o ama sen güzel iyi düşün iyi hisset :)

Sagolun bacilarim....
Kv de de rahatsiz .....

Git tabii ki canım Yasinimize ve kendine dikkat et

ayyy canım benımmm ınsallahhhhh oyleyımdırrrrrr

Tebrik ederim canım :nazar:
Hayırlı gelişmelerini bekliyoruz

Allah tamamına erdirsin..bir yastıkta kocatsın ... :nazar:yorma kendini canım sne yine dikkat et...bekliyoruz nişan fotosunu :) hamişimiz nasıl olmuş merak ederim ben :):KK16::KK16:

bende dün gece meleğimi gördüm doğmuş..emzirmeye çalışıyorum okadar güzel bakıyordu ki ama şuan gözü ne renkti yüzü nasıl anlatamıyorum hafif bir görüntü var...çok merak ediyorum canımı...:KK31::KK31:

ihmal etme canım sen... nazar göz olumsuz düşünce ters enerji vs nasıl adlandırılırsa adlandırılsın etki ediyor insana...:nazar::nazar::nazar:

müdürler patronun diyeceğini demiş..sıkıntı yapmaya gerek yok..unutulur gider...haksızlıklara karşı susmak normal bir davranış gibi geliyor insanlara ... ekmeği ile oynayan sen değil kendi..gelip özrünü dilese belki uzamıcaktı bu kadar gidip sende demedin patrona işten çıkartın diye...herkes maalesef kendi kuyusunu kazar..

inşallah hamilesindir...kese görünmeden doktorlar net birşey söylemiyor canım..sen kalp atışlarını duyana kadar sabret...iki kimyasal gebelik bir boş gebelikten sonra kalp atışlarını duyana kadar hamileyim diyemedim kimseye ..inşallah hamilesindir...:KK49::KK49:

canım bende soda içiyorum daha doğrusu içiyordum doktorum tuzu kes diyene kadar..ki bizim evde tuz kullanılmaz fazla..ben salata vs hep tuzsuz yerim yemeklerimde genelde tuzsuzdur..ama doktora ellerim şişiyor bazen dedim..madensuyu içiyormusun dedi evet dedim ondada tuz var içme belli bir süre dedi..ki çok severim.. :KK43:

deme öyle doğsun 9 ayda ..hissi falanda yok et canım benim.. :) normal gününde saatinde doğsun..gerçi kaderde ne varsa o ama sen güzel iyi düşün iyi hisset :)

canım bilgi için teşekkür ederim. bende fazla tuz kullanmam aynı senin gibi. mide olayı her zaman olmuyor bende.. bende dr sordum miden böyleyken iç sadece dediği için içiyorum. sodayı da sadece midem bu durumdayken içiyorum başka zaman içmiyorum. bundan sonra yarısını içerim midem için :KK16::KK16:şükür benim henüz şişmelerim başlamadı.

Slm kızlar biz kızımla biraz sonra ikinci doz tetenoz aşısını vurulmaya gidicez inşallah kolum çok ağrımaz

Benm de Dr um oğlunuz büyük gidiyor kabına sığmıyor cok hareketli diyince acaba dedim erken mi gelcegini kastediyor inş erken doğmaz hiç biri Haziran ı beklerler bari canm cnkü cok zor küçük bebeğin bakımı

Kızlar hiç inanmazdım öyle şeylere ama son zamanlarda ne zaman insan içine çıksam sonrasında 2 gün kendime gelemiyorum.Pek fazla kilo almadım sadece top gibi bir karnım var herkes illa bunu dile getiriyor ne güzel falan diye iyi niyetli yorumlar ama beni yamultmaya yetio :KK43:(
Ben inanirdim hep ama ilk gebeligimden sonra basima gelenler gozumu korkuttu. Simdi aklima geldikce okuyorum nazar dualarini
Kiz deliii :KK1: Allah korusun zamaninda gelsinler. Sil kafandan hissi falan
selam bacılar
Canim gecmis olsun yanlis hatirlamiyorsam senin isyerinde uzakti galiba hergun git gel yapiyodun dimi. Aman dikkat et kendine. Allah sifa versin

:KK54::KK19:

Cilegiiiiimmm gaza getirdin beni. Dur bakayim guzel bi poz yakalarsam koyarim. Ya da ozellikle cektiririm birine gobusu:KK1::KK1:

slmmm kızlarrrr nasılsınııızz..... bebişlerinz nasıllll....
Bizim bugun gorus gunumuz lorena :KK49: sen nasilsin

yazıyı çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim.. aynı bizi anlatmış.. :nazar:gecemiz gündüzümüz yok maşallah...

Bebeginiz

Bebeginizin gelismesi ile ilgili neler oldugunu kontrol edin.
Enerji dolu bebek. Zipliyor ve daliyor, dönüyor ve tekmeliyor, sizin küçük bebek olimpiyatlarina hazirlanirken çok iyi zaman geçiriyor. Tam siz iyi bir gece geçirmek üzere hazirlanmisken, o egzersizlerine basliyor. Sanki her zamankinden daha fazla hareket ediyormus gibi mi geliyor? Evet öyle; bebekler en çok 24 ile 28 hafta arasinda hareketli olurlar. Bundan sonra kendisinin o kadar iyi becerdigi akrobatik hareketleri yapmak için çok fazla yeri kalmaz.

Hıımmm... sağol canım bahsettiğin surubun aynısı hiç açmadım öyle duruyor kötü olursam alim ozaman ben bulantı hapları gibi herhalde diye düşündüm onlar pek bi işe yaramıyorda...
Gaviscon candir,cok seviyorum ben onu benimde boguazimda yanma oluyor hemde nasıl bı izdarip şurubu ictimi anında geçiyor,

İyi aksamlar kızlar nasılsınız... Bugün asırı akıntı ve kasık agrısı şikayetiyle acil olarak doktora gittim.Malesef kötü haberlerle geldim canım cok sıkkın. Egemin durumu iyi çok sükür ama vajinal muayenede enfeksiyon ve enfeksiyona baglı rahim yumuşaması oldugunu söyledi doktor. Erken dogum riskim var. Bunun icin nidilat diye bir ilac fitil ve tek kullanimlik bir toz ilac verdi. Uzun bir yatak istirahatı beni ve oglusumu bekliyor. Haftaya tekrar gidecem doktora. Insallah zamanında dogar oglum :KK43: Kızımı da erken dogumda kaybettigim icin korkuyorum.
Gecmis olsun,kızın icinde basın sag olsun bende 4. Aylikken kaybetmiştim kızımı sen niye kaybettin?enfeksiyon yüzünden mı?cok dikkat et bol bol su iç

Bende haftaya şeker yüklemesine gidecem güzel sonuçlar alırız inşallah.
Şeker yüklemesinden sonra önemli bişey kalmıyor sanırım.
Batmadan doğurursun inşallah canımcım :)

öyle mi dersin?sonra yine bişey çıkmasın yaptırmak gereken :KK1:

X