2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarrrrr cok tske derımmmmm ıcıme su serptınız vallaa ama doktor bana dedıkı adetın gecmedıgı surece hamılesın dıyemem adetın gecsın ondan sonra öyle dıyınce morelım cok bozulduuu

Bence de bekle adetin geçsin
Muhtemelen hamilesindir ama ne olsa adet dönemi rahim kendini temizlemeye çalışıyor ya, emin olmak için bekle derim.
İnşallah gönlünden geçen önüne gelir
Azıcık daha sabır

kızlarrrrr cok tske derımmmmm ıcıme su serptınız vallaa ama doktor bana dedıkı adetın gecmedıgı surece hamılesın dıyemem adetın gecsın ondan sonra öyle dıyınce morelım cok bozulduuu

Canım benim adetim 4 gün geçmesine rağmen kesin değil dedi doktor.Keseyi ve bebeği görene kadar net bişey söylemek istemiyolar boş gebelik,kimyasal gebelik v.s. ihtimalini düşünerek böyle söylüyorlar sanırım.

Ben nazara cok inanirim. Basima gelenlerden sonra da cok korkar oldum nazardan. Felak nas ve ihlas surelerini oku canim

Ben hiç birşey kullanmıyorum sadece can çekişiyorum Sabah uyanınca geçmiş oluyor her akşam tekrar ediyor

Canım dediğin gibiymiş akşam aldım hemen geçti...
Cips, sglbnt bence doktorunuza söyleyin sizde alabilirsiniz hem gebelik kategorisi A ve gerçekten iyi geliyor...

Değerin arttığına göre hamilesin canım ama sen yinede emin olmak için adetini bekle çünkü maalesef ki kimyasal gebelik diye bişey var... Böyle söyledim diye moralin bozulmasın canım eczaneden bi test alırsın zaten o zamanda baya koyu çıkar öyle doktora gidersin...

Ben nazara cok inanirim. Basima gelenlerden sonra da cok korkar oldum nazardan. Felak nas ve ihlas surelerini oku canim

Kızlar hiç inanmazdım öyle şeylere ama son zamanlarda ne zaman insan içine çıksam sonrasında 2 gün kendime gelemiyorum.Pek fazla kilo almadım sadece top gibi bir karnım var herkes illa bunu dile getiriyor ne güzel falan diye iyi niyetli yorumlar ama beni yamultmaya yetio (

Allah korusun cnm dikat et yat dinlen cnm mecbur olmadikca kalkma allahim kolarina almayi nasip etsin aminnn

Canım hiç moralını bozma içini rahat tut ve stres yapma bak benımde erken doğum riskim va 2 haftadır yatıyorum evde inşllh zamanında gelicek bebişlerimiz

Çoook geçmiş olsun canım inşallah biran önce toparlanırsın bebişinde vaktinde dogar kötü şeyler düşünüpte üzme kendini....

cnmm benim çook geçmiş olsun çok üzüldüm..inşallah çabucak atlatırsın yataktan kalkma bol bol dinlen ve en önemlisi bol bol dua et..kızını kaçıncı ayında kaybettin Rabbim yardımcın olsun

Gecmis olsun canim. Doktorun dediklerine cok dikkat et. Rabbim acil sifalar versin. Hepimiz hayirlisiyla zamaninda alalim yavrularimizi kucagimiza

Gunaydin canlarim
Bana acil yollari gorundu gibi ama biraz daha sabrediyorum
E_M_A
Bacim cok gecmis olsun....
Ins. Bu son aylarida sorunsuz bir sekilde atlatirsin

hiç stres yapma canım akıntı herkeste var ve ilaçla geçiyor merak etme bende gittim ve fitil verdi biraz diinlen kendine dikkat et geçer onu herkese diyolar erken olabilir filan diye korkma yani

Gunaydin kizlaaarrrrr!! Herkeslere kolay gelsin hastalara sifa olsun.

Rabbim tek tek hepinizden razı olsun canlar.Yazdıklarınız moral verdi bana.
İlaçlarımı kullanmaya başladım inşallah oğluşla bana şifa olur.Rahimde yumuşama erken doğuma neden oluyor ama tek sevindiğim nokta rahimde açılma yokmuş ve inşallah zamanında açılma başlar.
Alttan muayene bayağı zordu insan evladı için herşeye katlanırmış onu anladım.
Sizler de lütfen su içmeyi sakın ihmal etmeyin.Rabbim sizleri ve güzel yavrularınızı bütün kötülüklerden tehlikelerden korusun inşallah.
Hepinizi çok seviyorum :103:

Beyazzzzz sende neden erken doğum riski var canım.Rabbim zamanında hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Neslicim kızımı 6.ayımda kaybettim canım.Rabbim bir daha ne bana ne de bir başkasına aynı acıları yaşatmasın.

Azerimmm çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah.

Pufpuff canımmm bir alıntıda gördüm usg yi atlatmışsın çok şükür gözün aydın canımmm.

tmm canımm cok tsk ederımmmmmmmmmm

canım ben kendi haklılığımdan son derece eminim o çocugu işten cıkartana kadar herkes aynı fikirdeydi benim haklılığımı konusuyorlardı ama patronların olayı öğrenmesi neticesinde işten çıkarttıkları için bana tavır aldılar benim vicdanım rahat ben çıkartmadım işten patronlar konuşup özür diletmiş olsalardı sorun olmıcaktı arkadaşlarıma göre ama 8 yıldır bu işyerindeyim ben artık patronlar babam gibi olmuş bana küfredilmesi ağırlarına gitti olsa gerek işten çıkardılar ertesi sabahta toplantı yaptılar 25 yıllık iş hayatımızda ilk defa böyle bir durum oldu birdaha kesinlikle tekrarlanmasın şirketimde böyle şeylere yer yok yol veririm affetmem dedi

KIZLAR mart anneleri doğum yapmaya başlamış onlarda doğum hikayesi paylaşıyor bizimde mayısta gelmeye başlar haberlerimiz heralde
içimde bi his var ben 7 aylık dogurucam gibi hadi hayırlısı bakalım

selam bacılar
tek tek okuyamadım hasta bacılarım Allah şifalar versin
bizde iki gündür hastaydık gece acile gittim çok değişik bi ağrıydı sanki bebeğim aşağıda çekiodu kendini. ilaç içmedim ağrı kesilir bişey olur haberim olmaz diye iyide etmişim bebek aşağı inmiş şükür açılma yoktu birde idrar yollarında enfeksiyon yüksek çıktı ama hastaneye yatırmadı doktorum evde ayaklarım altında yastık bi gün yattım şimdilik iyiyim aynı ağrılarım tekrarlarsa yine gidecem bu sefer hastaneye alacak bugunde iş başı yaptım bakalım hayırlısı şu aylar sağ salim bi geçseydi hepimizin bu kez çok korktum kıpır kıpır sürekli hareketli hiç durmuo arsız oğlumm ondan mı nedir anlayamadım rabbim hepimizin canını bebeğini korusun inşlh hatunlar

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CNM dikkat et kendine yorma fazla kendini

KIZLAR mart anneleri doğum yapmaya başlamış onlarda doğum hikayesi paylaşıyor bizimde mayısta gelmeye başlar haberlerimiz heralde
içimde bi his var ben 7 aylık dogurucam gibi hadi hayırlısı bakalım

ayyy gun yaklasıyor banada heec<andan doğuracam gıbı gelıyor :)

aynen bende aynı şeyleri yaşıyorum yıldızın düşük diyorlar banada okuyorum sürekli ama özellikle mavi gözlülerin nazarı değiyor bana iyi niyetlide olsalar maşallah ta deseler çok denedim benle alakalı heralde

arkadaşlarım hamişdaşlarım. üzerinizde mutlaka cam nazar boncuğu bulundurun derim. en hassas dönemlerimizdeyiz. kendi dediklerimizle bile nazar değdirebiliriz. Sadece kem gözlerden değil insana sevdiğinin nazarı daha çok değermiş. aman dikkat hamişler ve bebişleri öpüyorum hepiniziii

sana da iyi geceler canım nasılsın doktorun sana da yatak istirahatı vermişti değil mi yatabiliyormusun
gnadın canım.evet bu aralar dinlenioruz bol bol.gerçi sıkıldım ama napalım.

benimki gece gndz kıpır kıpır.kızımda böledi doğdu gecem gündüzüm karıştı valla:44::44:
:))benim oglusum gunduz uyuyor gece kucuk bi nijaya donusuyor bakalim doguncada boylemi olucak cnm sanada iyi geceler tatli uykular
[/QUOTE]

douncada öle oluo genelde ama dzelio sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…