2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Merhaba kızlar;
tek tek alıntı yapamadım bebeğini aşagıda hisseden arkadaşlarım; gecenlerde bende öyle hissediyordum hatta buraya da yazdım.idrar torbama baskı yapıyodu resmen. arkadaslar sagolsunlar moralımı duzelttiler böyle oluyormus. sonmra da gectı zaten sımdı yıne göbek deliğimin biraz altında ya da yanında hıssediyorum. fakat perşembe gunu doktor randevumda doktor bebişimin asagı yerlesımlı oldugundan normal dogum yapmamın risklioldugundan bahsetmıstı ama bu ıkı durumun bı baglantısı var mı bilmiyorum doktora sormayı unutmusum. sadece telas etmemenızı söylemek ıstedım geçıyo bebiş yer değiştiriyo. hazır yer genışken bol bol gezsınler sonra dönemeyecekler bile

canım ben de bebeğin hareketlerini çoğunlukla aşağıda hissediyordum doktora gittiğimde sordum bebek aşağıda mı diye hayır dedi hatta bebeğin bayağı yukarıda şu anda yeri bol ve sürekli yer değiştiriyor dedi herhangi bir problem yok dedi yani normalmiş

hoşgeldin canım Allah hayırlısıyla oğluşunu kucağına almayı nasip etsin

Erkekse eger fiyoklu siseli olan. cok hosuma giti:)
Evet erkek ama sişelere ya gül kolonyası ya da renkli şeker koyacağım

Umarım öyledir canım. Haftaya benim de kontrolüm var. Bakalım ne diyecek dr.

Tesekkurler pufpuffcum cok cana yakin gorunuyosun ben ekimden beri yazmak istiyodun ama bi turlu olmamisti sohpetleriniz okadar hosuma gidiyoki bende katildim bende senin gibi erkek annesi olucam insallah:))

hayırlı olsun tatlım.. Allah inş hepimize sağsalim kucağımıza almayı nasip eder, sağlıkla..

CELFAT bi önceki msj yanlış alıntılamışım sana yazdım canım odayla ilgili

bnm bebişte sağ taraftan hissettiriyor kendini. elimi koyduğum zaman kafasını yuvarlak ve sert hissediyorum

anladım zaten canım yaaaaaa merak ettim hangi oda takımı seni zevkle takip ediyorum güzel şeyler alıyorsun maşallah subhanallah

cok güzelmiş canım ya beşiğin ölçüsü ne peki merak ettim güle güle alın kulllanın inşallh

bebek odasına sığcak mı diye en boy ölçülerini almıştım ama şu an teksen giriyorum ölçüler çantada,çantam uzakta yarın unutturma da bakıp yaziyim ama tahmini yanlış hatırlamıyosam 200'e 105'ti
:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…